رفتن به مطلب

بالا رفتن مصرف رم

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

ببخشید من سایت دانلود فیلم دارم که به دلایلی مایل نیستم اسم شو بگم 

نزدیک به یک ماه هستش ما افزایش رم داریم روی هاست که واقعا دلیل شو نمیدونم . ( شخصا فکر میکنم افزونه ای و بروز کردم این مشکل به وجود اومده ) 

ما 1 ماه پیش شرایط واقعا اوکی بودش رم و سی پی یو حتی به نصف هم نمیرسید یا اگر میرسید ما می اومدیم افزونه WP Super Cache و روشن میکردیم .

هاستینگ به من گفت کانفیگ و جاز لایت اسپید عوض کن به ngnix ولی من این کار و نکردم و به هاست دی ال منتقل کردم . هاست دی ال هم شرایط به همین ترتیب هستش . صفحه ی سفید میادش . ربات گوگل نمیتونه وارد شه و هی ارور 500 میده . هاست دی ال معروفه به کانفیگ ولی میگن مشکل از کد های قالب هستش . در صورتی که ما هیچ مشکلی نداشتیم تا یک ماه پیش و من هم کدی اضافه نکردم . گراف های سی پنل نشون میدن بیشتر فشار و صفحه index.php میاره ! 

88e9_screenshot_33.png

ولی این که میگن مشکل از کد های قالب هستش واقعا به من برمیخوره چون درست بوده و یهو خراب شدنش عجیبه . 

همون طور که من اول صحبت هام گفتم حس میکنم از افزونه باشه من حتی افزونه WP Super Cache و غیر فعال میکنم به هیچ وجه تاثیر نداره انگاری اصلا نیستش و حتی کش هم پاک میکنم صفر و نشون میده ! 

jgkn_screenshot_2018-08-19_%D8%A7%D9%81%

دوستان میشه راهنمایی کنید من و ؟

این مشکل هم جدیدا برای شما پیش اومده ؟ 

آیا افزونه ای برای بررسی این مشکل هستش که ما اون و اجرا کنیم و مشکل و بفهمیم دقیقا از کجا هستش ؟ 

ممنون میشم پاسخ بدید :)

ویرایش شده توسط kiavash
لینک به ارسال

سلام. اول نسخه php رو به 7 تغییر بدید، ممکنه قالب سایت یا بعضی افزونه ها سازگار نباشن که باید دستی ویرایش بشن.

بعد از اون سایت رو روی لوکال ران کنید و مصرف رم اپاچی رو چک کنید اگر بالا نبود نشون میده که امار بازدید شما بالاست حالا یا واقعا بالاست یا کسی داره بهتون اتک میده. راه حلش هم اینه که پلان هاستینگتون رو تغییر بدید به چیزی که منابع بیشتری داشته باشه.

وب سرور nginx هم خیلی موثر هست و اسکریپت نصب و کانفیگ خودکارش توی گیت هاب موجوده ولی خوب به vps نیاز دارید دیگه و نمیتونید هاست معمولی بگیرید.

گاهی وقتا هم ممکن هست سایتتون هک شده باشه و فعالیتی توی سایتتون در حال انجامه که شما ازش بی اطلاعید که در این صورت انتی ویروس هاستینگ باید سریعا شناسایی کنه.

موفق باشید.

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، kiavash گفته است :

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

ببخشید من سایت دانلود فیلم دارم که به دلایلی مایل نیستم اسم شو بگم 

نزدیک به یک ماه هستش ما افزایش رم داریم روی هاست که واقعا دلیل شو نمیدونم . ( شخصا فکر میکنم افزونه ای و بروز کردم این مشکل به وجود اومده ) 

ما 1 ماه پیش شرایط واقعا اوکی بودش رم و سی پی یو حتی به نصف هم نمیرسید یا اگر میرسید ما می اومدیم افزونه WP Super Cache و روشن میکردیم .

هاستینگ به من گفت کانفیگ و جاز لایت اسپید عوض کن به ngnix ولی من این کار و نکردم و به هاست دی ال منتقل کردم . هاست دی ال هم شرایط به همین ترتیب هستش . صفحه ی سفید میادش . ربات گوگل نمیتونه وارد شه و هی ارور 500 میده . هاست دی ال معروفه به کانفیگ ولی میگن مشکل از کد های قالب هستش . در صورتی که ما هیچ مشکلی نداشتیم تا یک ماه پیش و من هم کدی اضافه نکردم . گراف های سی پنل نشون میدن بیشتر فشار و صفحه index.php میاره ! 

88e9_screenshot_33.png

ولی این که میگن مشکل از کد های قالب هستش واقعا به من برمیخوره چون درست بوده و یهو خراب شدنش عجیبه . 

همون طور که من اول صحبت هام گفتم حس میکنم از افزونه باشه من حتی افزونه WP Super Cache و غیر فعال میکنم به هیچ وجه تاثیر نداره انگاری اصلا نیستش و حتی کش هم پاک میکنم صفر و نشون میده ! 

jgkn_screenshot_2018-08-19_%D8%A7%D9%81%

دوستان میشه راهنمایی کنید من و ؟

این مشکل هم جدیدا برای شما پیش اومده ؟ 

آیا افزونه ای برای بررسی این مشکل هستش که ما اون و اجرا کنیم و مشکل و بفهمیم دقیقا از کجا هستش ؟ 

ممنون میشم پاسخ بدید :)

وقت بخیر

موردی که شما می فرمایید میتونه از چندین جا نشآت بگیره

اولین مورد اینه که بازدیدتون زیاد باشه و روی سرور فشار بیاد که این نیاز به ارتقاع سرویس داره 

دومین مورد این هستش که یکی از افزونه ها این مشکلو پیش بیاره برای تست شما تمامی افزونه های موجود رو غیر فعال کنید سپس یکی یکی فعالش کنین و با هاستینگتون هماهنگ باشین که اونا هم با دستور top یا htop در روت سرور، لود اوریج رو بررسی کنن، یکی یکی فعال کنین اونا هم چک کنن ببینین لود اوریج و منابع سرور بالا میره یا نه ، یکم نیاز به زمان داره ولی اینطوری مشکلو میتونین پیدا کنین

سومین مورد اتک و داس زدن هستش که به سرورتون حمله ی ای پی شده باشه که اینم نیاز به کنترل و کانفیگ امنیتی لایه های اتک داره

چهارمین مورد این هستش که کد مخربی داخل هاستتون تزریق شده باشه که باید سایتتونو اسکن کنین و کد مخربو شناسایی و پاکش کنین (اگه در این مورد سوالی داشتید خصوصی در ارتباط باشید تا راهنماییتون کنم)

پنجمین مورد هم اختلال به وجود امده میتونه از قالب باشه قالب پیشفرض وردپرس رو فعال کنین سپس مجداا بررسی کنین

باز سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

لینک به ارسال
در 41 دقیقه قبل، فرحان گفته است :

سلام. اول نسخه php رو به 7 تغییر بدید، ممکنه قالب سایت یا بعضی افزونه ها سازگار نباشن که باید دستی ویرایش بشن.

بعد از اون سایت رو روی لوکال ران کنید و مصرف رم اپاچی رو چک کنید اگر بالا نبود نشون میده که امار بازدید شما بالاست حالا یا واقعا بالاست یا کسی داره بهتون اتک میده. راه حلش هم اینه که پلان هاستینگتون رو تغییر بدید به چیزی که منابع بیشتری داشته باشه.

وب سرور nginx هم خیلی موثر هست و اسکریپت نصب و کانفیگ خودکارش توی گیت هاب موجوده ولی خوب به vps نیاز دارید دیگه و نمیتونید هاست معمولی بگیرید.

گاهی وقتا هم ممکن هست سایتتون هک شده باشه و فعالیتی توی سایتتون در حال انجامه که شما ازش بی اطلاعید که در این صورت انتی ویروس هاستینگ باید سریعا شناسایی کنه.

موفق باشید.

سلام

php الان روی نسخه 7.2 هستش .

هاست امکان این کار و به من نمیده .

وب سرور ngnix از نظر شخصی من برای فایل های حجیم هستش نه وب سرور . خیلی از هاستینگ ها این و میگن چون رایگانه و راحت میندازنش . 

فکر نکنم هک شده باشه هاست دی ال هر روز چک میکنه این موارد و 

اگر باز هم چیزی به ذهنتون بگید ممنون میشم 

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

موردی که شما می فرمایید میتونه از چندین جا نشآت بگیره

اولین مورد اینه که بازدیدتون زیاد باشه و روی سرور فشار بیاد که این نیاز به ارتقاع سرویس داره 

دومین مورد این هستش که یکی از افزونه ها این مشکلو پیش بیاره برای تست شما تمامی افزونه های موجود رو غیر فعال کنید سپس یکی یکی فعالش کنین و با هاستینگتون هماهنگ باشین که اونا هم با دستور top یا htop در روت سرور، لود اوریج رو بررسی کنن، یکی یکی فعال کنین اونا هم چک کنن ببینین لود اوریج و منابع سرور بالا میره یا نه ، یکم نیاز به زمان داره ولی اینطوری مشکلو میتونین پیدا کنین

سومین مورد اتک و داس زدن هستش که به سرورتون حمله ی ای پی شده باشه که اینم نیاز به کنترل و کانفیگ امنیتی لایه های اتک داره

چهارمین مورد این هستش که کد مخربی داخل هاستتون تزریق شده باشه که باید سایتتونو اسکن کنین و کد مخربو شناسایی و پاکش کنین (اگه در این مورد سوالی داشتید خصوصی در ارتباط باشید تا راهنماییتون کنم)

پنجمین مورد هم اختلال به وجود امده میتونه از قالب باشه قالب پیشفرض وردپرس رو فعال کنین سپس مجداا بررسی کنین

باز سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

سلام 

من حرف های شما و نقل قول جواب میدم که راحت باشیم : 

نقل قول

نه ما الان 10 هزار آی پی داریم . در صورتی که قدیم نزدیک به 30 هزار داشتیم و هیچ مشکلی نبودش 

نقل قول

دومین مورد این هستش که یکی از افزونه ها این مشکلو پیش بیاره برای تست شما تمامی افزونه های موجود رو غیر فعال کنید سپس یکی یکی فعالش کنین و با هاستینگتون هماهنگ باشین که اونا هم با دستور top یا htop در روت سرور، لود اوریج رو بررسی کنن، یکی یکی فعال کنین اونا هم چک کنن ببینین لود اوریج و منابع سرور بالا میره یا نه ، یکم نیاز به زمان داره ولی اینطوری مشکلو میتونین پیدا کنی

هاستینگ این کار و انجام نمیده  دی ال قوانین خودش و داره و با تیکت باید در ارتباط باشیم . اون ها هم همچین کاری نمیکنن و میگن بهینه سازی . 

نقل قول

سومین مورد اتک و داس زدن هستش که به سرورتون حمله ی ای پی شده باشه که اینم نیاز به کنترل و کانفیگ امنیتی لایه های اتک دار

اتک روی سرور نیستش من حتی خیلی از کشور ها و بسته م . 

نقل قول

چهارمین مورد این هستش که کد مخربی داخل هاستتون تزریق شده باشه که باید سایتتونو اسکن کنین و کد مخربو شناسایی و پاکش کنین (اگه در این مورد سوالی داشتید خصوصی در ارتباط باشید تا راهنماییتون کنم

اگر بررسی کردیم و باز هم نشد حتما باهاتون ارتباط برقرار میکنم 

نقل قول

پنجمین مورد هم اختلال به وجود امده میتونه از قالب باشه قالب پیشفرض وردپرس رو فعال کنین سپس مجداا بررسی کنی

نکته ی خیلی خوبی بودش . تست میکنم اطلاع میدم 

اگر شما هم نکته ی دیگه ای به ذهنتون رسید بگید

با تشکر از شما 

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، kiavash گفته است :

سلام 

من حرف های شما و نقل قول جواب میدم که راحت باشیم : 

نه ما الان 10 هزار آی پی داریم . در صورتی که قدیم نزدیک به 30 هزار داشتیم و هیچ مشکلی نبودش 

هاستینگ این کار و انجام نمیده  دی ال قوانین خودش و داره و با تیکت باید در ارتباط باشیم . اون ها هم همچین کاری نمیکنن و میگن بهینه سازی . 

اتک روی سرور نیستش من حتی خیلی از کشور ها و بسته م . 

اگر بررسی کردیم و باز هم نشد حتما باهاتون ارتباط برقرار میکنم 

نکته ی خیلی خوبی بودش . تست میکنم اطلاع میدم 

اگر شما هم نکته ی دیگه ای به ذهنتون رسید بگید

با تشکر از شما 

درود

بله هر سایتی قوانین مخصوص به خودشو داره ولی خب در مواقع ضروری باید انسانیت به خرج بدنو این کارو برای حل مشکلات مشتریان انجام بدن

همه ی این مواردی که عرض کردمو بررسی کنین مطمعنا خارج از این مباحث نخواهد بود 

اگر سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق و سربلند باشید

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید 

راه حل مشکل من این بودش . 

من طبق حرف هاستینگ که گفته بودش باید دیتابیس تو بهینه سازی کنی یه نگاهی بهش انداختم . دیدم که نزدیک به 1 گیگ افزونه آمار وردپرس یا همون wp-statistics از دیتابیس و گرفته و از طریق افزونه ی WP-DBManager به این موضوع پی بردم . 

اومدم از طریق phpmyadmin پاک کردم دیتابیس های مربوط به افزونه آمار وردپرس و کلا خالی شد . و الان سرور بدون هیچ مشکلی کار میکنه 

پینوشت . البته من اومدم یک بار همه ی افزونه ها و هم غیرفعال کردم البته فکر نکنم به این موضوع ربط داشته باشه چون که داده های آمار وردپرس خیلی زیاد بودن برای همین بودش ! 

الان گراف ها به این صورت هستن : 

x8hh_screenshot_2018-08-20_cpanel_-_reso

امیدوارم مفید باشه این تجربه . 

موفق باشید ! 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...