رفتن به مطلب

ایمپورت کردن جداول excel یا فایلهای word در سایت وردپرسی

پست های پیشنهاد شده

من بیشتر پلاگینهای مربوط به جداول و ایمپورت کردن اکسل را نگاه کردم و به نتیجه ای نرسیدم. بعضیاشون واقعا وقت گیر هستند.

حتما خودتان هم دیدید بعضی از سایتها به راحتی بعضی از جداول اکسل را در سایت نشان می دهند. که در بالای آنها چند تا تب برای انتخاب فصل و بخش دارند.

می خوام بدونم در وردپرس به چه طریقی میشه اینکار را کرد یا باید برنامه نویسی و کدنویسی مخصوص نوشته بشه.

لینک به ارسال

این یک جدول معمولی هست

شما میتونید با افزونه های موجود براحتی همچین چیزی بسازید

لینک به ارسال

این یک جدول معمولی هست

شما میتونید با افزونه های موجود براحتی همچین چیزی بسازید

آقا مرتضی شما اگر سورس این صفحه را نگاه کنید خودتون می بینید که بیشتر از 300 خط نیست. در صورتی که حجم مطالب آن بسیار زیاد می باشد. و مطالب داخل جدول تو سورس نمیاد.

فصلها و مطالب بصورت کتاب چاپ می شود و قبلا به صورت پی دی اف در محیط اینترنت منتشر شده بود. عین همان پی دی اف الان به نمایش درمیاد.

لینک به ارسال

منظور به کل محتوا بود؟

برای این نوع موارد در asp و .net میشه همچین کاری کرد. اما برای وردپرس باید بصورت جدا با php کد بنویسید.

توابعی هست اما تا چه کامل هستن نمیدونم چون تست نکردم.

لینک به ارسال

این لینکی که دادید فکر کنم iframe بود

شما گویا چند تا پلاگین تست کردید - این یکی رو هم تست کنید - قابلیت ایجاد جدول بطور مستقیم در دیتابیس داره - قابلیت فیلترینگ و سورتینگ

http://wordpress.org/extend/plugins/easy-table/

ویرایش شده توسط isk
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...