رفتن به مطلب

تغییر نکردن ظاهر سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید 

من میخوام ظاهر سایتم رو عوض کنم مثلا صفحه اول سایتم رو تغییر دادم اما این تغییرات اعمال نمیشه یا مثلا یه افزونه رو کامل پاک کردم ولی هنوز اثراتش هست 

همه این مشکلات وقتی هست که به عنوان کاربر مهمان وارد سایت میشم ولی وقتی لاگین میکنم همه چی درست میشه...

مشکل از چیه کسی میتونه کمکم کنه؟؟

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، mohamad7072 گفته است :

سلام دوستان خسته نباشید 

من میخوام ظاهر سایتم رو عوض کنم مثلا صفحه اول سایتم رو تغییر دادم اما این تغییرات اعمال نمیشه یا مثلا یه افزونه رو کامل پاک کردم ولی هنوز اثراتش هست 

همه این مشکلات وقتی هست که به عنوان کاربر مهمان وارد سایت میشم ولی وقتی لاگین میکنم همه چی درست میشه...

مشکل از چیه کسی میتونه کمکم کنه؟؟

وقت بخیر

احتما قالب سایت شما از دو فایل Css میخونه یعنی وقتی لوگین میکنین از یه استایل میخونه ولی زمانی که لوگین نمیکنین از یه استایل دیگه

برفرض مثال قبل ورود یه div موجود در سایت رو بررسی کنید بعد از قسمت inspect نگاه کنین ببینین از چه استایلی میخونه بعد داخل پنل لوگین بشین بعد همون div رو بررسی کنین ببینین از چه استایلی میخونه

مشکلی داشتید بپرسید من پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

احتما قالب سایت شما از دو فایل Css میخونه یعنی وقتی لوگین میکنین از یه استایل میخونه ولی زمانی که لوگین نمیکنین از یه استایل دیگه

برفرض مثال قبل ورود یه div موجود در سایت رو بررسی کنید بعد از قسمت inspect نگاه کنین ببینین از چه استایلی میخونه بعد داخل پنل لوگین بشین بعد همون div رو بررسی کنین ببینین از چه استایلی میخونه

مشکلی داشتید بپرسید من پاسخگو هستم

موفق باشید

فکر نکنم مشکل چیزی که شما میگی باشه اگه فقط css بود اثرات افزونه ای که پاک شده دیگه نمیموند . من برگه نخست سایت رو از تنظیمات کلا تغییر دادم ولی الان بازم اون برگه قبلی میاد این مشکلات از css نیست 

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، mohamad7072 گفته است :

فکر نکنم مشکل چیزی که شما میگی باشه اگه فقط css بود اثرات افزونه ای که پاک شده دیگه نمیموند . من برگه نخست سایت رو از تنظیمات کلا تغییر دادم ولی الان بازم اون برگه قبلی میاد این مشکلات از css نیست 

شما از افزونه ی ذخیره سازی کش مثله wp-rocket  استفاده میکنین؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، mohamad7072 گفته است :

از wp super cache استفاده میکنم 

درود

غیر فعال کنین چک کنین ببینین اکی میشه یا ن

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mohamad7072 گفته است :

ممنون دوست عزیز مشکل حل شد

سپاس گذارم 

مشکلی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...