pouria7777

مشکل در شمارش "بازدیدها" افزونه آماره

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. افزونه آماره من کلیلک هایی که خودم توی پیشخوان وردپرس انجام میدم رو به عنوان بازدید در نظر میگیره! یعنی با هربار رفرش پیشخوان یکی به بازدیدها اضافه میشه. دلیلش چیه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، pouria7777 گفته است :

سلام. افزونه آماره من کلیلک هایی که خودم توی پیشخوان وردپرس انجام میدم رو به عنوان بازدید در نظر میگیره! یعنی با هربار رفرش پیشخوان یکی به بازدیدها اضافه میشه. دلیلش چیه؟

سلام 

دلیل خاصی نداره خب اینطوری طراحی شده یعنی کاری به  IP کاربر نداره براساس کلیکی که خورده  فیلد متا دیتایی که تو دیتابیس داره یه واحد افزایش پیدا میکنه

از چه افزونه ای استفاده می کنی؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام . همون افزونه آماره که گفتم استفاده میکنم . wp-statistics

طبیعتا کلیک های خودم تو داشبورد وردپرس منطقی نیست حساب شه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، pouria7777 گفته است :

سلام . همون افزونه آماره که گفتم استفاده میکنم . wp-statistics

طبیعتا کلیک های خودم تو داشبورد وردپرس منطقی نیست حساب شه

یعنی وقتی تو قسمت پنل مدیریت هستید هم امار بازدید می اندازه؟ یا منظورتون وقتی لاگین هستید و روی پست ها کلیک میکنید؟

من  هم از افزونه wp-statistics استفاده میکنم مشکلی نداره

نگاه این افزونه یه گزینه بازدیدکنندگان داره  و یه گزینه بازدیدها،

هر ip ای که بار اول باشه که از پیج شما بازدید کنه جزو بازدیدکنندگان حساب میشه ولی اگر همون ip دوباره بیاد از پیج شما بازدید کنه این دفعه جزو بازدیدها حساب میشه و این برای خود شما که مدیر سایت هستید هم هست برای همین همیشه آمار بازدیدها بیشتر از بازدیدکنندگان هست .

https://pasteboard.co/HAijGJT.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 8/22/2018 at 08:29، davoodjafari گفته است :

یعنی وقتی تو قسمت پنل مدیریت هستید هم امار بازدید می اندازه؟ یا منظورتون وقتی لاگین هستید و روی پست ها کلیک میکنید؟

من  هم از افزونه wp-statistics استفاده میکنم مشکلی نداره

نگاه این افزونه یه گزینه بازدیدکنندگان داره  و یه گزینه بازدیدها،

هر ip ای که بار اول باشه که از پیج شما بازدید کنه جزو بازدیدکنندگان حساب میشه ولی اگر همون ip دوباره بیاد از پیج شما بازدید کنه این دفعه جزو بازدیدها حساب میشه و این برای خود شما که مدیر سایت هستید هم هست برای همین همیشه آمار بازدیدها بیشتر از بازدیدکنندگان هست .

https://pasteboard.co/HAijGJT.jpg

نه خود سایت که نمیرم . مثلا صفحه افزونه ها رو اگه 100 بار رفرش کنم 100 تا بازدید اضافه میشه.تقریبا بیخیالش شدم الان بیشتر تمرکزم روی گوگل آنالیتیکسه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط محسن کسایی
      سلام، من به دلیلی از افزونه آماره برای مشاهده کلمات جستجو شده به زبان فارسی استفاده می کنم، اما متاسفانه بعد از به روز رسانی این افزونه تنها کلمات جستجو شده با حروف لاتین را نمایش می دهند و دیگر از کلمات جستجو شده به زبان فارسی خبری نیست. دوستانی که از این افزونه استفاده می کنند نیز با این مشکل مواجه هستند؟ اگر نه، راه حل چیست؟ 

با تشکر - محسن
    • توسط destan
      سلام
      افزونه آماره یا همان wp-statics ایراد دارد و در قسمت مرور کلی صفحه سفید و خالی می آورد و آمار را نشان نمیدهد
    • توسط m0h3n
      دوستان
      ما یه اشتباه کردیم خواستیم یه افزونه دیگه ارتقا بدیم این افزونه آماره هم تیک خورد رفت برای بروزرسانی
      که وسطش گیر کرد حالا کلا سایت بالا نمیاد
      رفتم توی هاست افزونه هم پاک کردم بازم سایت بالا نمیاد
      چیکار کنم
    • توسط civilz
      سلام
      افزونه آماره از تو منو وردپرس حذف شده ولی تو پلاگین ها هست و حتی کار میکنه ولی صفحه افزونه و تنظیماتش نمیاد
      حتی url پنل تنظیماتش رو از سایت دیگم گرفتم تو سایت خودم زدم ، من رو از سایت خارج کرد و گفت شما به این صفحه دسترسی ندارید!!!
      جناب صوفی گفتند مشکل رو اینجا مطرح کنم.
    • توسط payamrad
      سلام
      از افزونه آماره استفاده میکنم، در قسمت برگه های بازدید شده بیشترین آمار مربوط به بازدید از wp-login.php و فایلهای css و ... است.
      میخواستم بدونم آیا مشکلی در سایت وجود داره ؟ لطفا اسکرین شات ضمیمه را ملاحظه بفرمایید.