رفتن به مطلب

مشکل در شمارش "بازدیدها" افزونه آماره

پست های پیشنهاد شده

سلام. افزونه آماره من کلیلک هایی که خودم توی پیشخوان وردپرس انجام میدم رو به عنوان بازدید در نظر میگیره! یعنی با هربار رفرش پیشخوان یکی به بازدیدها اضافه میشه. دلیلش چیه؟

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، pouria7777 گفته است :

سلام. افزونه آماره من کلیلک هایی که خودم توی پیشخوان وردپرس انجام میدم رو به عنوان بازدید در نظر میگیره! یعنی با هربار رفرش پیشخوان یکی به بازدیدها اضافه میشه. دلیلش چیه؟

سلام 

دلیل خاصی نداره خب اینطوری طراحی شده یعنی کاری به  IP کاربر نداره براساس کلیکی که خورده  فیلد متا دیتایی که تو دیتابیس داره یه واحد افزایش پیدا میکنه

از چه افزونه ای استفاده می کنی؟

لینک به ارسال

سلام . همون افزونه آماره که گفتم استفاده میکنم . wp-statistics

طبیعتا کلیک های خودم تو داشبورد وردپرس منطقی نیست حساب شه

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، pouria7777 گفته است :

سلام . همون افزونه آماره که گفتم استفاده میکنم . wp-statistics

طبیعتا کلیک های خودم تو داشبورد وردپرس منطقی نیست حساب شه

یعنی وقتی تو قسمت پنل مدیریت هستید هم امار بازدید می اندازه؟ یا منظورتون وقتی لاگین هستید و روی پست ها کلیک میکنید؟

من  هم از افزونه wp-statistics استفاده میکنم مشکلی نداره

نگاه این افزونه یه گزینه بازدیدکنندگان داره  و یه گزینه بازدیدها،

هر ip ای که بار اول باشه که از پیج شما بازدید کنه جزو بازدیدکنندگان حساب میشه ولی اگر همون ip دوباره بیاد از پیج شما بازدید کنه این دفعه جزو بازدیدها حساب میشه و این برای خود شما که مدیر سایت هستید هم هست برای همین همیشه آمار بازدیدها بیشتر از بازدیدکنندگان هست .

https://pasteboard.co/HAijGJT.jpg

لینک به ارسال
در در 8/22/2018 at 08:29، davoodjafari گفته است :

یعنی وقتی تو قسمت پنل مدیریت هستید هم امار بازدید می اندازه؟ یا منظورتون وقتی لاگین هستید و روی پست ها کلیک میکنید؟

من  هم از افزونه wp-statistics استفاده میکنم مشکلی نداره

نگاه این افزونه یه گزینه بازدیدکنندگان داره  و یه گزینه بازدیدها،

هر ip ای که بار اول باشه که از پیج شما بازدید کنه جزو بازدیدکنندگان حساب میشه ولی اگر همون ip دوباره بیاد از پیج شما بازدید کنه این دفعه جزو بازدیدها حساب میشه و این برای خود شما که مدیر سایت هستید هم هست برای همین همیشه آمار بازدیدها بیشتر از بازدیدکنندگان هست .

https://pasteboard.co/HAijGJT.jpg

نه خود سایت که نمیرم . مثلا صفحه افزونه ها رو اگه 100 بار رفرش کنم 100 تا بازدید اضافه میشه.تقریبا بیخیالش شدم الان بیشتر تمرکزم روی گوگل آنالیتیکسه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...