رفتن به مطلب

تنظیمات برگه

پست های پیشنهاد شده

باسلام
من با قالب اینفولد سایتی را طراحی کردم و صفحه اصلی یا همان صفحه اول سایتم را توسط المان ها طراحی کردم و اوکی شد ولی مشکلی که دارم این است که هر مطلب جدیدی که در برگه های دیگر قرار می دهم در بالای برگه صفحه اصلی نیز قرار میگیرد.
برای مثال :
اگر مطلبی در برگه (درباره ما) گذاشته شود علاوه بر اینکه در خود برگه نمایش داده میشود در بالای برگه صفحه اصلی نیز نمایش داده میشود .

تصاویر این مشکل را در پیوست می توانید مشاهده کنید .

این مشکل طراحی سایت را به تعویق انداخته و هر تنظیماتی که انجام دادم فایده ای نداشته است لطفا راهنمایی کنید
باتشکر

درباره ما .jpg

صفحه اصلی .jpg

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، manizhe گفته است :

باسلام
من با قالب اینفولد سایتی را طراحی کردم و صفحه اصلی یا همان صفحه اول سایتم را توسط المان ها طراحی کردم و اوکی شد ولی مشکلی که دارم این است که هر مطلب جدیدی که در برگه های دیگر قرار می دهم در بالای برگه صفحه اصلی نیز قرار میگیرد.
برای مثال :
اگر مطلبی در برگه (درباره ما) گذاشته شود علاوه بر اینکه در خود برگه نمایش داده میشود در بالای برگه صفحه اصلی نیز نمایش داده میشود .

این مشکل طراحی سایت را به تعویق انداخته و هر تنظیماتی که انجام دادم فایده ای نداشته است لطفا راهنمایی کنید
باتشکر

درباره ما .jpg

صفحه اصلی .jpg

سلام باید دسترسی بدید تا بررسی بشه

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، manizhe گفته است :

باسلام
برای مثال :

باتشکر

درباره ما .jpg

صفحه اصلی .jpg

درود

خصوصی در ارتباط باشید براتون حلش کنم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، miladalizadeh گفته است :

درود

خصوصی در ارتباط باشید براتون حلش کنم

موفق باشید

سلام بنظرتون مشکل از چی میتونه باشه ؟

البته اینم بگم که من قبلا با قالب اینفولد کار کردم ولی این مشکلا نداشتم

ولی اینبار قالب را به صورت رایگان دانلود کردم

ممکنه اشکال از قالب باشه ؟

لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، manizhe گفته است :

سلام بنظرتون مشکل از چی میتونه باشه ؟

البته اینم بگم که من قبلا با قالب اینفولد کار کردم ولی این مشکلا نداشتم

ولی اینبار قالب را به صورت رایگان دانلود کردم

ممکنه اشکال از قالب باشه ؟

درود

خصوصی در ارتباط باشید تا براتون بررسی کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...