greeneye

افزونه نشان دادن دسته ها

27 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من این افزونه MY Category Order رو نصب کردم اما متاسفانه با مشکل مواجه شدم یعنی دسته هارو درست نشون نمیداد و مشکل داشت ، فکر کنم با پوسته ی من مشکل داشت

میخاستم بهم یک افزونه شیک معرفی کنید ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

افزونه برای نمایش دلخواه دسته ها نیاز دارید؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون جناب

یک چیز مثل همین category order که بتونم به صورت درختی و شیک نشون بدم دسته ها رو

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همچین چیزهایی مدنظرتون هست؟

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-dtree-30/
http://wordpress.org/extend/plugins/wp-parsi-navigation-trees/

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اما این افزونه هایی که دادید اصلا شیک نیست و قابل استفاده نیست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بخش استایل رو خودتون باید ویرایش کنید و بهشون استایل موردنظر رو بدید. معمولا این نوع افزونه ها فقط قابلیت درختی رو براتون فعال میکنن.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید خوب من میدونم به صورت درختی میاره اما مثلا این سایت رو شما نگاه کن

www.cketab.com

با همون my category order اینطوری کرده ،‌اما من که نصب میکنم بهم ریخته میشه و خراب ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم باید روی قالب سایتتون کار بشه عزیز.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی مشکل داره ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهم ریختگی احتمالا ارکد استایل شما شاید باشه.

درست عمل میکنه ولی بهم ریخته هست یا کلا عمل نمیکنه؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عمل میکنه ولی بهم ریخست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب پس مشکل در افزونه نیست

شما خودتون باید با css استایلی که می خواین رو بدید بهش

اگر آشنایی با css ندارید کارتون سخت میشه و بهتره بدید یکی براتون انجام بده

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من اشنایی ندارم ، کسه خاصی رو سراغ دارید ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی خاص تر از شما را نه

سایت آنلاینه؟

اگر آره افزونه را نصب کنید و قرار بدید تا بهم ریختگی و عللش قابل دیدن باشه بعد آدرس بگذارید

اگر نه

روی لوکال مراحل را انجام بدید از صفحه سورس کد بگیرید و به همراه فایل style.css بگذارید (توجه داشته باشید که تغییرات را باید خودتون اعمال کنید و دوستان فقط راهنمایی می کنند)

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه عکس بگیرم از بهم ریختگیش؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه عکسش که مشخص نمی کنه زحمت بکشید یکی از دو کاری که گفته شد را انجام بدید کدهای قالب باید بررسی بشوند

برای سورس کد گرفتن روی صفحه ایراد دار راست کلیک کنید و گزینه View page source را انتخاب کنید و در صفحه جدید کنترل + A و کنترل +C یک نوت پد باز کنید و در داخل نوت پد کنترل + v صفحه را ذخیره و آپلود کنید با انضمام فایل style.css

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید این style.css از کجا باید بیارم ؟!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید این style.css از کجا باید بیارم ؟!

در هاستتون پوشه wp-content

themes

را باز کنید و بعد هم پوشه قالب خود را در آنجا فایل style.css را خواهید دید

تمام تغییرات آتی و فعالیت های شما با همان پوشه خواهد بود

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این Page Source

http://www.mediafire...ump15ycjy1yya8s

هاست مشکل داره شنبه درست احتمالا میشه اونو میزارم

سورس کد هم مشکل داره

دو نکته

برای اعمال تغییرات و مشاهده صحیح تغییرات از نمایشگر فایرفاکس - گوگل کروم و اگر مقدور نبود اینترنت اکسپلور استفاده کن اپرا و باقی بروسر ها برای اینکار مناسب نیستند

برای آپلود کردن نیازی نیست بری سراغ آپلود سنتر بر روی کلید ویرایشگر پیشرفته در زیر باتکس نوشتن در همین صفحه بزنی همینجا امکان آپلود است

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سورس کد هم مشکل داره

دو نکته

برای اعمال تغییرات و مشاهده صحیح تغییرات از نمایشگر فایرفاکس - گوگل کروم و اگر مقدور نبود اینترنت اکسپلور استفاده کن اپرا و باقی بروسر ها برای اینکار مناسب نیستند

برای آپلود کردن نیازی نیست بری سراغ آپلود سنتر بر روی کلید ویرایشگر پیشرفته در زیر باتکس نوشتن در همین صفحه بزنی همینجا امکان آپلود است

من با موزیلا کار میکنم

فقط الان باید چکار کنم ؟!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چشم بعد از ظهر امروز اگر عمری بود در خدمتم فقط فایلی که قبلا در مدیافایر دانلود کرده بودی را هم زحمت بکش در همینجا آپلود کن البته قبل از آپلود فایل را باز کن و از خوانا بودنش مطمئن شو

احتمالا نیازی نیست بگویم فرمت txt وقتی فارسی را می شناسد که فرمت utf-8 داشته باشد در زمان ذخیره زیر باکسی که نام فایل را می نویسید یک منوی کشویی برای انتخاب فرمت است که روی ANSI قرار دارد و باید به utf-8 تغییر کند

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چشم بعد از ظهر امروز اگر عمری بود در خدمتم فقط فایلی که قبلا در مدیافایر دانلود کرده بودی را هم زحمت بکش در همینجا آپلود کن البته قبل از آپلود فایل را باز کن و از خوانا بودنش مطمئن شو

احتمالا نیازی نیست بگویم فرمت txt وقتی فارسی را می شناسد که فرمت utf-8 داشته باشد در زمان ذخیره زیر باکسی که نام فایل را می نویسید یک منوی کشویی برای انتخاب فرمت است که روی ANSI قرار دارد و باید به utf-8 تغییر کند

سلام

ببخشید من الان دقیقا متوجه نمیشم چطوری باید با اون حالت فایل رو سیو کنم؟ فایل رو دانلود کنم و پیوست کنم ؟! باید همین کار رو بکنم؟ پسوند .css هست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Mr Mirzaei
      سلام
      کد مطالب تصادفی توی وبلاگ های میهن بلاگ چیه؟
      اگه کسی میدونه لطفا بگه خیلی گیرم
      کد بیشترین بازدید چیه توی مطالب؟
      سریع بگید
    • توسط asghar
      سلام
      من یک سایت وردپرسی دارم که خیلی دیر لود میشه 
      میخواستم بدونم برای رفعش باید چی کار کنم؟
      آدرس سایت https://www.hairent.com

• توسط cheeta
      با سلام خدمت اساتید گل وردپرس
      من برای فروش از افزونه edd و با قالب دستکاری شده صحیفه کار میکنم. مشکلی که دارم اینه مه وقتی به عنوان مدیر خرید میکنم تمام مراحل تا پس از پرداخت تا اخر اجرا میشه اما وقتی با نقش های کاربری دیگه از جمله مشترک خرید میکنم وقتی در صفحه سبد خرید روی " خرید و دانلود " کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی به صفحه پرداخت نمیره و البته هیچ خطایی هم نمیده.
      با عوض کردن قالب مشکل حل میشه اما می خوام مشکل رو در همین قالب بر طرف کنم. چطور میشه این محدودیت رو برای سایر نقش های کاربری برداشت؟ کی چیزی در این زمینه هست؟
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم