رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخواستم دامنه سایتم رو تغییر بدم به طوری که همه ی پلاگین ها و پوسته و اجزای پیشخوانم هم روی دامنه جدید بالا بیان

سایتمم از نظر رتبه و سئو صفر هستش و مشکلی نیست فقط میخوام تعویض شه لطفا راهنمایی کنید که چیکار باید کنم

در ضمن روی هاست فعلی میخوام دامنم رو عوض کنم

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، AHCHOO گفته است :

سلام من میخواستم دامنه سایتم رو تغییر بدم به طوری که همه ی پلاگین ها و پوسته و اجزای پیشخوانم هم روی دامنه جدید بالا بیان

سایتمم از نظر رتبه و سئو صفر هستش و مشکلی نیست فقط میخوام تعویض شه لطفا راهنمایی کنید که چیکار باید کنم

در ضمن روی هاست فعلی میخوام دامنم رو عوض کنم

وقت بخیر

این امر بسیار ساده هست

از قسمت setup domain هاستتون، اسم دامنه رو عوض کنید بعد وارد دیتابیس شده و روی گزینه ی  wp-options کلیک کنید

بعد اگه توجه کنین در دو قسمت بالایی ادرس دامنه ی قبلیتون نوشته شده اونارو هم تغیر بدین بعد تمام

مشکلی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

این امر بسیار ساده هست

از قسمت setup domain هاستتون، اسم دامنه رو عوض کنید بعد وارد دیتابیس شده و روی گزینه ی  wp-options کلیک کنید

بعد اگه توجه کنین در دو قسمت بالایی ادرس دامنه ی قبلیتون نوشته شده اونارو هم تغیر بدین بعد تمام

مشکلی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

من هاستم سی پنل هستش setup domin داخل لیست نمیبینم ؟! بعد نیاز به تهیه فول بک آپ نیست ؟

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، AHCHOO گفته است :

من هاستم سی پنل هستش setup domin داخل لیست نمیبینم ؟! بعد نیاز به تهیه فول بک آپ نیست ؟

درود

نه نیازی به بک آپ گیری نیست اگه به درستی انجام بدین هیچ مشکلی پیش نمیاد 

ولی اگه تجربه ای در این زمینه ندارین بهتره که قبل اعمال تغیرات یه بک آپی بگیرین

برای عوض کردن اسم دومین در سی پنل هم در کنترل پنل Cpanel برای تغییر دامنه یک سایت ابتدا باید با دسترسی reseller یا root وارد WHM شوید ، سپس در کادر Find این عبارت را تایپ کنید Modify an Account و از قسمت account functions بر روی Modify an Account کلیک کنید و منتظر بمانید تا صفحه جدید بارگذاری شود.

در صفحه جدید User سایتی را که می خواهید دامنه آن را تغییر دهید انتخاب کنید و سپس بر روی Modify کلیک کنید.

در صفحه جدید برای تغییر دامنه سایت مورد نظر فقط کافی است که نام دامنه جدید را در کادر Primary Domain وارد کنید و برای اعمال تغییرات بر روی کلید save کلیک کنید.

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...