رفتن به مطلب

تغییر زبان وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام،

چطور میشه وردپرس رو از فارسی به انگلیسی تغییر داد؟ از قسمت setting و بخش عمومی زبان رو تغییر دادم. ولی انگار بازم با تمهای انگلیسی مشکل داره و ضمن اینکه کامل هم انگلیسی نیست. باید حذف کنم از اول ورژن انگلیسیشو نصب کنم یا میشه تغییر داد؟

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، TheOne گفته است :

سلام،

چطور میشه وردپرس رو از فارسی به انگلیسی تغییر داد؟ از قسمت setting و بخش عمومی زبان رو تغییر دادم. ولی انگار بازم با تمهای انگلیسی مشکل داره و ضمن اینکه کامل هم انگلیسی نیست. باید حذف کنم از اول ورژن انگلیسیشو نصب کنم یا میشه تغییر داد؟

وقت بخیر

میخواین صرفا زبان رو تغیر بدین یا قالب رو هم میخواین چپ چین کنین؟

اگه میخواین فقط زبان پنلو تغیر بدین، از بخش کاربران » شناسه ی شما میتونین زبان رو توی انگلیسی تغیر بدین

ولی اگه میخواین قالب هم چپ چین بشه، تنها تغیر زبان کافی نیست باید قالب رو هم چپ چین کنین 

اگرم قالب از بیس انگلیسی هستش، فایلای ترجمه و rtl.css رو حذف کنین تا قالب شما چپ چین بشه

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

میخواین صرفا زبان رو تغیر بدین یا قالب رو هم میخواین چپ چین کنین؟

اگه میخواین فقط زبان پنلو تغیر بدین، از بخش کاربران » شناسه ی شما میتونین زبان رو توی انگلیسی تغیر بدین

ولی اگه میخواین قالب هم چپ چین بشه، تنها تغیر زبان کافی نیست باید قالب رو هم چپ چین کنین 

اگرم قالب از بیس انگلیسی هستش، فایلای ترجمه و rtl.css رو حذف کنین تا قالب شما چپ چین بشه

موفق باشید

وردپرس و قالب یک سایت کلا همه فارسی هستن، حالا میخوام روی این دامین، یک سایت انگلیسی راه اندازی کنم، یعنی به کل همه چی حذف بشه و وردپرس و قالب انگلیسی، قالب که مسلما باید ورژن انگلیسی نصب بشه منتها وردپرس هنوز فارسیه. میخوام طوری باشه که با قالبهای انگلیسی مشکلی نداشته باشه. نسخه ی انگلیسیش باید نصب بشه؟

یکی هم با توجه به اینکه زبان و محتوا تماما قراره حذف بشه و تغییر کنه، الان محتوای public_html رو کلا حذف کنم؟

ممنون

ویرایش شده توسط TheOne
لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، TheOne گفته است :

وردپرس و قالب یک سایت کلا همه فارسی هستن، حالا میخوام روی این دامین، یک سایت انگلیسی راه اندازی کنم، یعنی به کل همه چی حذف بشه و وردپرس و قالب انگلیسی، قالب که مسلما باید ورژن انگلیسی نصب بشه منتها وردپرس هنوز فارسیه. میخوام طوری باشه که با قالبهای انگلیسی مشکلی نداشته باشه. نسخه ی انگلیسیش باید نصب بشه؟

یکی هم با توجه به اینکه زبان و محتوا تماما قراره حذف بشه و تغییر کنه، الان محتوای public_html رو کلا حذف کنم؟

ممنون

در 2 دقیقه قبل، TheOne گفته است :

میخوام طوری باشه که با قالبهای انگلیسی مشکلی نداشته باشه. نسخه ی انگلیسیش باید نصب بشه؟

از بخش کاربران » شناسه ی شما میتونین زبان رو توی انگلیسی تغیر بدین

در 3 دقیقه قبل، TheOne گفته است :

نسخه ی انگلیسیش باید نصب بشه؟

بله باید نسخه ی انگلیسی قالب رو نصب کنین تا مشکل استایل و چپ چین نداشته باشه

در 4 دقیقه قبل، TheOne گفته است :

اگه نیازی به فایلای قبلی ندارید بله حذفش کنین ولی توجه داشته باشید که خود پوشه ی پابلیک اج تی ام ال حذف نشه

قبل اینکه این تغیرات رو اعمال کنین حتما بک آپ بردارین که بعدا به مشکل نخورید

موفق باشید

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

بله باید نسخه ی انگلیسی قالب رو نصب کنین تا مشکل استایل و چپ چین نداشته باشه

منظورم وردپرس بود، ورژن انگلیسی یا فارسی نداره؟ نیازی نیست خود وردپرس تغییر کنه؟

نقل قول

اگه نیازی به فایلای قبلی ندارید بله حذفش کنین ولی توجه داشته باشید که خود پوشه ی پابلیک اج تی ام ال حذف نشه

بله حتما دقت میکنم فقط محتوای پابلیک اچ تی ام ال رو حذف کنم، به غیر از این دیگه فولدر یا بخش دیگه ای نیاز به حذف نداره؟

نقل قول

قبل اینکه این تغیرات رو اعمال کنین حتما بک آپ بردارین که بعدا به مشکل نخورید

بک آپ برداشتم، هرچند دیگه قرار نیست محتوای سایت فعلی استفاده بشه.

نقل قول

موفق باشید

خیلی ممنون، لطف میکنید

ویرایش شده توسط TheOne
لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، TheOne گفته است :

منظورم وردپرس بود، ورژن انگلیسی یا فارسی نداره؟ نیازی نیست خود وردپرس تغییر کنه؟

نقل قول

نه نیازی نیست میتونین از بخش تنظیمات زبان قالب رو تغیر بدین

در 11 دقیقه قبل، TheOne گفته است :

بله حتما دقت میکنم فقط محتوای پابلیک اچ تی ام ال رو حذف کنم، به غیر از این دیگه فولدر یا بخش دیگه ای نیاز به حذف نداره؟

نقل قول

نه همینو حذف کنین کافیه 

اگرم تجربه ی زیادی ندارید بپرسید من راهنماییتون کنم بعد انجام بدین که بعدا به مشکلی نخورین

در 12 دقیقه قبل، TheOne گفته است :

خیلی ممنون، لطف میکنید

انجام وظیفس دوست خوبم :)

موفق و سربلند باشید

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

نه نیازی نیست میتونین از بخش تنظیمات زبان قالب رو تغیر بدین

نه همینو حذف کنین کافیه 

اگرم تجربه ی زیادی ندارید بپرسید من راهنماییتون کنم بعد انجام بدین که بعدا به مشکلی نخورین

انجام وظیفس دوست خوبم :)

موفق و سربلند باشید

فقط خارج از پابلیک اچ تی ام ال، به بخشهای مختلف که میرم بعضا یه سری فایلها هستن که به نظر میاد اضافین، من اطلاعات تخصصی در این زمینه ندارم فقط زبانم خوبه، به همین خاطر اینکه بعضی فایلها ضروری باشن یا نه رو دقیقا نمیدونم، قالب فعلی هم بسیار حجمش بالا بود، به نظرتون بهتر نیست کلا همه ی اطلاعات رو حذف کنم و از اول وردپرس رو نصب کنم؟ اینطوری فایلهای اضافی که باعث افزایش حجم بی مورد و همینطور کند شدن لود سایت بشن هم حذف میشن. اگه اینکار رو صلاح میدونید لطفا بگید برای این منظور چیکار باید بکنم.

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، TheOne گفته است :

فقط خارج از پابلیک اچ تی ام ال، به بخشهای مختلف که میرم بعضا یه سری فایلها هستن که به نظر میاد اضافین، من اطلاعات تخصصی در این زمینه ندارم فقط زبانم خوبه، به همین خاطر اینکه بعضی فایلها ضروری باشن یا نه رو دقیقا نمیدونم، قالب فعلی هم بسیار حجمش بالا بود، به نظرتون بهتر نیست کلا همه ی اطلاعات رو حذف کنم و از اول وردپرس رو نصب کنم؟ اینطوری فایلهای اضافی که باعث افزایش حجم بی مورد و همینطور کند شدن لود سایت بشن هم حذف میشن. اگه اینکار رو صلاح میدونید لطفا بگید برای این منظور چیکار باید بکنم.

درود

فایل هایی که می فرمایید، فایل های پیشفرض هاست هستش و نباید حذف کنین

برای طراحی سایت و یا هر اسکریپت دیگری، فایل ها فقط داخل پوشه ی public_html آپلود میشن اگه اونو پاک کنین فضای هاستتون کاملا خالی میشه و نیازی به حذف فایل دیگه ای نیستش

اگه نیاز به کمک دارین همینجا سوال بپرسین بنده پاسخگو هستم و یا خصوصی در تماس باشید تا آموزش های مربوطه رو خدممتون عرض کنم

موفق و سربلند باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...