رفتن به مطلب

ادیت افزونه با صرف هزینه

sir1

پست های پیشنهاد شده

سلام 
من یک افزونه اشتراک vip کاربران دارم که دو تا مشکل داره.
1- یکی از قابلیت هایی که خودم به این افزونه اضافه کردم حذف و اضافه کردن کاربران vip است ولی الان بخش حذف کار نمیکنه و نمیتونم کاربر vip را حذف کنم. که این مشکل باید حل شود.
2- دومین مورد مربوط به کار نکردن تعداد دانلود برای هر گروه از کاربران است. مثلا من برای اکانت یک ماهه , روزانه 2 دانلود گزاشتم ولی می توانند نامحدود دانلود کنن.
تعداد دانلود وقتی کار میکنه که فایل را در خود افزونه اپلود بشه ولی من همه فایل ها را در رسانه وردپرس اپلود کردم و برنامه نویسی افزونه باید به صورتی ادیت بشه که این محدودیت برای رسانه های وردپرس اعمال بشه.

کسانی که می توانند لطفا اطلاع دهند.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mehran-be گفته است :

سلام و درود @sir1

آقای شیخی این همون افزونه ای هست که خودم روی یه سری از مورادش کار کرده بودم؟

سلام بله همون افزونه است

لینک به ارسال

برای افزونه درگاه ایران کیش. حذف کاربران vip مشکلی نداره ولی تعداد دانلود اونجا هم کار نمیشه. (الان از درگاه مستقیم pay.ir استفاده می کنم.)

برای کار کردن تعداد دانلود باید محصول در خود افزونه اپلود بشه و شرت کدی که بهت میده را در پست قرار بدی ولی من از اول فایل ها را در افزونه اپلود نکردم و در رسانه های وردپرس اپلود کردم و فقط با شورت کد       [vip/] محتوای ویژه [vip]    فایل های اپلودی را ویژه کردم.

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، sir1 گفته است :

برای افزونه درگاه ایران کیش. حذف کاربران vip مشکلی نداره ولی تعداد دانلود اونجا هم کار نمیشه. (الان از درگاه مستقیم pay.ir استفاده می کنم.)

برای کار کردن تعداد دانلود باید محصول در خود افزونه اپلود بشه و شرت کدی که بهت میده را در پست قرار بدی ولی من از اول فایل ها را در افزونه اپلود نکردم و در رسانه های وردپرس اپلود کردم و فقط با شورت کد       [vip/] محتوای ویژه [vip]    فایل های اپلودی را ویژه کردم.

داخل تلگرام بهتون پیام میدم که صحبت کنیم درباره این موضوع اگر قابل حل بود انشاا... حلش میکنیم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...