رفتن به مطلب

کمک در مورد طراحی سایت!!!

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان گلم.

من حدود چهار ماه بود درگیر کارهام بودم نتونستم بیام نت ولی الان اومدم با یک سوال بسیار تخصصی.

یک قالب سایت html ویا php دانلود کردم میخواستم با یک خورده تغییر سایت خودم بکنمش ولی یک سوال اینجاست که واسه مطلب گذاشتن دیگه همیشه باید سورسش رو تغییر داد یا میشه محیطی واسش گذاشت که مطالب رو به شه باهاش ویرایش کرد ؟

یعنی میخوام مثل وردپرس باشه واسه ویرایش متن و ... ولی سیستم طراحی شده باشه.

------------------------------------------------------

حالا باید از کجا باید شروع کنم ؟ اگه یک قالب اچ تی ام ال گرفتم یا پی اچ پی چطور درون سایت قرارش بدم.؟

• امتیاز 1
لینک به ارسال

به نظرتون واسه یک شرکت تجاری باید از چه سیستمی یا زبانی واسه سایت استفاده کرد؟

• امتیاز 1
لینک به ارسال

در مورد سوال اولیتون شما باید اونو به پوسته وردپرس تبدیل کنید، که طراح ها تویه اینترنت این کارو انجام میدن با هزینه اندک یا رایگان.

لینک به ارسال

می تونید از نسخه های تجاری سی ام اس های شرکتی استفاده کنید، شما مورد استفاده خودتون رو بگید من بهتون بگم چه چیزی مناسب هست براتون

• امتیاز 2
لینک به ارسال

بهرحال برای اینکه شما هر بار برای ویرایش دست به سورس اصلی نزنید باید یا تبدیل به یک سی ام اس بشه یا تحت یک اس ام اس باشه.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

برای خیلی از شرکتها وردپرس و جوملا کار میشه و اصلا هم مشکلی ندارن.

اما اگر cms میخواین باید به این نکته توجه کنید که cms با سیستمی مثل وردپرس خیلی تفاوت داره. اساس کار سیستم ها مدیریت محتوا هست و بیشتر روی نکاتی مثل ایجاد برگه و سطح دسترسی کار شده. همچنین کار با سیستم پوسته اونها کمی برای شما سخت هست.

اما اگر سیستم اختصاصی بخواین بنویسین اگر تجره ای اینکار رو ندارین اصلا سمتش نرید چون یک اشتبه کوچیک در کدنویسی = ایجاد حفره درسایت = ضعف امنیتی =....

• امتیاز 8
لینک به ارسال

مرسی از راهنمایی هاتون.

نه اول خواستم وردپرس راه اندازی کنم گفتم واسه یک شرکت تجاری بهتره سیستم جدا باشه.

حالا به نظرتون اگه وردپرس باشه چطوره؟یعنی خوبه واسه یک شرکت یا نه؟

• امتیاز 1
لینک به ارسال

شما باید نیاز اون شرکت رو ببینید در چه حد هست و برای آینده چه دورنمایی دارن. اگر قرار نیست خیلی روی سایتشون کار کنن وردپرس گزینه مناسبی هست.

• امتیاز 3
لینک به ارسال

خوب فرض کنین که فقط میخوان نمایندگیهاوشون رو بزارن و چه چیزایی اراه میدن.و یک خبر نامه و آمار بازدید و فرم تماس و چند تا چیز اینطوری.

منظورم اینه که اگه قالب وردپرس طراحی کردم واسه شرکت خوبه که داره از وردپرس استفاده میکنه؟

• امتیاز 2
لینک به ارسال

خودشون مشکلی نداشته باشند ، نه

من برای شرکتها هم سایت با وردپرس ایجاد کردم + امکاناتی که میخواستن (کمبودی نبود)

• امتیاز 3
لینک به ارسال
مرسی از راهنمایی هاتون. نه اول خواستم وردپرس راه اندازی کنم گفتم واسه یک شرکت تجاری بهتره سیستم جدا باشه. حالا به نظرتون اگه وردپرس باشه چطوره؟یعنی خوبه واسه یک شرکت یا نه؟
خوب فرض کنین که فقط میخوان نمایندگیهاوشون رو بزارن و چه چیزایی اراه میدن.و یک خبر نامه و آمار بازدید و فرم تماس و چند تا چیز اینطوری. منظورم اینه که اگه قالب وردپرس طراحی کردم واسه شرکت خوبه که داره از وردپرس استفاده میکنه؟

بهتون اطلاعات اشتباه دادند

cms یا سیستم شخصی خوبه چون بر اساس نیاز ها نوشته خواهد شد و گزینه های زاید و اضافه از آن خارج می شوند در نتیجه می تواند سریع تر از cms های موجود در بازار و عمومی باشد

تکنولوژی به کار رفته در وردپرسی که همواره در حال به روز شدن است و بیش از چند میلیون افزونه قابل استفاده دارد هرگز با تکنولوژی یک سیستم بسته شده شخصی قابل قیاس نیست

در نتیجه هرکدام مزیت ها و نواقص خود را دارند که بر طرف نمودن ظعف هر کدام برابر است با از بین رفتن خاصیتش و تقریبا غیر ممکن است

اگر سیستم شخصی خود را برای داشتن تمام قابلیت های ممکن برنامه ریزی کنید تعداد کوئری ها بالا می رود و خاصیت سریع بودنش را از دست می دهد و اگر وردپرس را بخواهید با سرعتی بسیار بالا ببینید خاصیت انعطاف پذیری و اعمال تغییرات و استفاده از افزونه ها حالا در این شرایط گزینه مناسب را انتخاب کنید

• امتیاز 5
لینک به ارسال

مرسی.فقط مثلا cms داریم آماده که خوب باشه؟

خوب با صحبت ها یعنی وردپرس استفاده نکنم؟

نه میخوام یک چیز ردیف باشه یعنی رفتم درست کردم دیگه از جوانب دیگه ایراد نداشته باشه؟

• امتیاز 1
لینک به ارسال

بله سیستم های مدیریت محتوای خیلی خوبی هستن اما اکثرا پولی هستن.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

خوب چقدر چند نمونه بگین؟

پولش چقدره؟همراه قالب یا باید واسه اونم بسازیم

• امتیاز 1
لینک به ارسال

شما با وردپرس کار کنید شاید نیاز های شما رو بر طرف کرد در غیر این صورت می تونید بدید براتون cms اختصاصی بزنند.

لینک به ارسال

در مورد ایرانی خیلی آشنایی ندارم ولی جستجو کنید چند سیسیتم هستن که معروفترن اما برای خارجی کمی قیمت ها بالاست. به پول ایران شروع از 3 میلیون...

• امتیاز 1
لینک به ارسال

نه من ورد پرس کار کردم فقط واسه سی ام اسپرسیدم

آقا مرتضی یعنی آماده کم داریم؟پس همون وردپرس کار کنم به نظرتون؟

• امتیاز 1
لینک به ارسال

حالا سیستم های مثل جوملا و ... چطورن چون حقیقتا فقط وردپرس رو خوووب کار کردم مابقی رو نمیدونم.بدون تعصب بگین اگه اطلاعاتی دارین لطفا

• امتیاز 1
لینک به ارسال

اگر کار ساده هست وردپرس خوبه. اگر کار قرار هست با ماژول های زیاد و کارایی در حد یک پورتال باشه بهتره برید به یک لول بالاتر مثلا همون جوملا.

اما اگر خیلی پیشرفته هست دیگه باید بدید براتون بتنویسن.

لینک به ارسال

یعنی وردپرس واقعا سادست؟

اگه واسم بنویسن گرون در میاد نه؟

جولا واقعا خوبه؟

• امتیاز 1
لینک به ارسال

همونطور که دوستان گفتن ، شما اول باید یه لیست از نیازهات رو بنویسی و همینطور چیزهایی که در آینده می تونی به سیستمت اضاف کنی ، تا وقتی معلوم نشه چی تو ذهنت داری ، توی بازار cms ها گم میشی ، ;)

• امتیاز 3
لینک به ارسال

براز نمایش محصولات یک شرکت.چندین محصول داره.

و نمایش نمایندگیها.

ثبت نمایندگی.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

براز نمایش محصولات یک شرکت.چندین محصول داره.

و نمایش نمایندگیها.

ثبت نمایندگی.

شما با وردپرس میتونی هر امکانی رو که میخوای رو پیاده کنی

وردپرس اولش وقتی نصب میشه ساده هست ولی با افزونه و حتی با طراحی قالب اختصاصی میشه در حدِ یک پرتال خیلی قوی ازش استفاده کرد

الآن 80% سایت های شرکتی از وردپرس و جوملا استفاده می کنن

شما با استفاده از وردپرس و طراحی یک قالب اختصاصی هر چیزی که نیاز دارید میتونید راه بندازید حتی قویتر از سیستم های آماده شرکتی که قیمت های میلیونی دارن !

• امتیاز 4
لینک به ارسال
  • asadiy4n این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...