rahmani.id.ir

عدم تغییر فونت منو با افزونه فونت ماندگار

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

با افزونه فونت ماندگار فونت بخش‌های مختلف رو تغییر دادم اما هر کاری کردم فونت منو تغییر نکرد.

لطفا راهنمایی بفرمایید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، rahmani.id.ir گفته است :

سلام

با افزونه فونت ماندگار فونت بخش‌های مختلف رو تغییر دادم اما هر کاری کردم فونت منو تغییر نکرد.

لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام

طبق چیزی که من از سایت http://rahmani.id.ir دیدم هیچ فونتی روی این صفحه نصب نشده...

در ضمن من پیشنهاد میکنم از افزونه Font Organizer که کاملا رایگان هم هست استفاده کنید، من خودم در سایتم ( poyeh.com ) از این استفاده کردم و با استفاده از اون چندین فونت مختلف اعم از فونت ایران سنس برای بدنه ، ایران سنس دست نویس برای اشعار و نقل قول ها ، ایران یکان برای زیر عنوان ها ، بهداد برای حدیث ها و وزیر برای متون عربی استفاده کردم و هیچ مشکلی چه از لحاظ امنیتی و چه از لحاظ سئو و سرعت سایت مشاهده نکردم. میتونید خودتون در سایت من این افزونه رو بررسی کنید...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه font organizer بخاطر مسائل امنیتی از وردپرس حذف شده. آیا پیشنهاد دیگری دارید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط kamalwp
      سلام
      دوستان من دارم یک قالب وردپرس طراحی میکنم که به منوها قابلیت background image اضافه کردم که مثلا برای هر منو یه بکگراند متفاوت داشته باشه
      حالا میخوام داخل فهرست های وردپرس برای منوها امکانی اضافه کنم که کاربر خودش بتونه از اونجا مثلا با یک دکمه تصویر خودش رو برای هر منو انتخاب کنه ولی متاسفانه نمیدونم چجوری باید ایکارو انجام بدم

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید چون واقعا برای ضروریه
      اگر منبعی هم هست که این رو آموزش بده بازم ممنون میشم معرفی کنید
    • توسط eh58san
      سلام روزتون بخیر استاتید محترم نیازمند پلاگین یا روشی برای ایجاد چنین منو هایی میباشم: لینک سایت  در صورتی که امکانش هست ممنون میشم راهنمایی فرمایید

• توسط sndroid
      سلام
      من یه سایت دو زبانه فارسی و انگلیسی دارم که میخوام برای هر زبان یک فونت خاص داشته باشم برای همین اومدم برای فونت فارسی در پوشه فونت؛ فونت وزیر را اضافه کردم و کدهای مربوط به فونت را در فایل style.css ریختم که کدش رو در زیر گذاشتم و برای تغییر فونت در هر زبان هم کد زیر رو به additional css قالبم اضافه کردم.
      اما مشکل اینجاست فونت فارسی در فایرفکس و اینترنت اکسپلور عوض میشه ولی داخل کروم عوض نمیشه؟ لطفاً راهنمایی کنید که مشکلم از کجاست. لطفاً کامل توضیح بدید چون من تازه کارم و خیلی وارد نیستم با تشکر.
      این کد رو آخر فایل htaccess گذاشتم
      # BEGIN REQUIRED FOR WEBFONTS AddType font/ttf .ttf AddType font/eot .eot AddType font/otf .otf AddType font/woff .woff <FilesMatch "\.(ttf|otf|eot|woff)$"> <IfModule mod_headers.c> Header set Access-Control-Allow-Origin "*" </IfModule> </FilesMatch> # END REQUIRED FOR WEBFONTS این کد رو در style گذاشتم:
      @font-face { font-family: 'Vazir'; src: url('fonts/Vazir.eot'); src: url('fonts/Vazir.eot?#iefix') format('embedded-opentype'), url('fonts/Vazir.woff2') format('woff2'), url('fonts/Vazir.woff') format('woff'), url('fonts/Vazir.ttf') format('truetype'); font-weight: normal; } این کد رو هم به قسمت به add css قالب
      .module.right:lang(en), .module-group.right:lang(en) { float:right; font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } .module.right:lang(fa), .module-group.right:lang(fa) { float:right; font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; } div:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } div:lang(fa) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; font-weight:lighter ; line-height:25px; margin-bottom:10px; } input:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; direction:ltr; } input:lang(fa-IR) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; direction:rtl; } .nav-container:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } .nav-container:lang(fa-IR) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; } p:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } p:lang(fa) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; font-weight:lighter ; line-height:40px; margin-bottom:20px; } .grve-testimonial-content:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } .grve-testimonial-content:lang(fa) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; } a:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } a:lang(fa) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; } h3:lang(en),h2:lang(en),h1:lang(en),h4:lang(en),h5:lang(en),h6:lang(en),h7:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } h3:lang(fa), h2:lang(fa),h1:lang(fa), h4:lang(fa),h5:lang(fa), h6:lang(fa),h7:lang(fa) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; } h1:lang(en), .grve-h1:lang(en), #grve-theme-wrapper:lang(en) .grve-modal:lang(en) .grve-search:lang(en) input[type='text']:lang(en), .grve-dropcap:lang(en) span:lang(en), p.grve-dropcap:lang(en):first-letter { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } h1:lang(fa), .grve-h1:lang(fa), #grve-theme-wrapper:lang(fa) .grve-modal:lang(fa) .grve-search:lang(fa) input[type='text']:lang(fa), .grve-dropcap:lang(fa) span:lang(fa), p.grve-dropcap:lang(fa):first-letter { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; } .showcase-single :lang(en) .zoom-line:lang(en) .zoom-line-caption-inner:lang(en) .zoom-line-title-inner:lang(en) { letter-spacing: 0px !important; } .showcase-single :lang(fa) .zoom-line:lang(fa) .zoom-line-caption-inner:lang(fa) .zoom-line-title-inner:lang(fa) { letter-spacing: 0px !important; } body:lang(en) { letter-spacing: 0px !important; } body:lang(fa) { letter-spacing: 0px !important; } span:lang(en) { font-family: Open Sans !important; letter-spacing: 0px !important; } span:lang(fa) { font-family: Vazir !important; letter-spacing: 0px !important; font-weight: bold ; }  
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، یه منو برای حالت موبایل ساختم که بنظرم خودم کدهاش کاملا درسته اما نمیدونم چرا وقتی روی li دوم از ul دوم هم کلیک میکنم. فرقی نمیکنه و تمام منو بسته میشه.
      لطفا ویدئو رو ببینید حتما متوجه منظورم میشید. حجم ویدئو 40 کیلوبایت هست.
      کدهای جی کوئری:
      $("span.mobile-nav-toggle").click(function() { $("nav#mobile-nav > ul").slideToggle(400); }); $("ul.mobile-nav-ul > li:has(ul)").addClass('dropdown'); $("ul.mobile-ul-1 > li:has(ul)").addClass('dropdown'); $("ul.mobile-nav-ul > li.dropdown").click(function() { $(" > ul.mobile-ul-1", this).slideToggle(400); }); $("ul.mobile-ul-1 > li.dropdown").click(function() { $(" > ul.mobile-ul-2", this).slideToggle(400); });  
      nav menu.webm
      با تشکر و سپاس
    • توسط miraziz
      سلام. دوستان در ویرایشگر جدید وردپرس، گوتنبرگ، اگر حالت code editor را انتخاب کنید می بینید که برای متن های فارسی فونت را به صورت پیش فرض در نظر گرفته‌اند که نامناسب است. کسی می‌داند چگونه می‌توان آن فونت را تغییر داد؟
      یکی هم در همین محیط ویرایشگر گوتنبرگی بسیاری از گزینه‌ها در وردپرس 5.3 ترجمه نشده‌اند! آیا اطلاع دارید که در آپدیت بعدی ترجمه خواهند شد؟