رفتن به مطلب

مشکل رفتن منو زیر لایه ی پایین

پست های پیشنهاد شده

سلام
من یه مشکل اساسی دارم به این صورت که زیرمنو ها کلا میره زیر لایه ی پایینی حتی اسلایدر رو هم حذف کردم بازم نشد ، تنظیمات z-index تو css ها رو هم تغییر دادم نشد با مگامنو ، منوهارو ساختم که z-index رو میشه از داخل خود افزونه تنظیم کرد ولی بازم نشد یهو این مشکل پیش اومد قبلا نبود واقعا گیر کردم ممنون میشم راهنمایی کنید.
اینم آدرس سایتمhttp://sabzgamanbeski.ir/ 

لینک به ارسال

سلام. تو استایل ها این استایل هست:

.site.fullwidth {
    overflow: hidden;
}

یا همین رو ویرایش کنید یا به استایل اینو اضافه کنید:

#page{
	overflow: visible !important;
}

لینک به ارسال
#mega-menu-wrap-primary #mega-menu-primary > li.mega-menu-flyout ul.mega-sub-menu li.mega-menu-item ul.mega-sub-menu {
    right: 100%!important;
    left: 0!important;
}
#mega-menu-wrap-primary #mega-menu-primary > li.mega-menu-flyout ul.mega-sub-menu li.mega-menu-item:first-child a.mega-menu-link {
    text-align: right!important;
}
#mega-menu-wrap-primary #mega-menu-primary li.mega-menu-item li.mega-menu-item-has-children > a.mega-menu-link::after {
    content: '\f141'!important;
    float: left!important;
}

سلام کد بالارو قرار بدید

لینک به ارسال
در در 8/28/2018 at 10:56، Ghasemi گفته است :

#mega-menu-wrap-primary #mega-menu-primary > li.mega-menu-flyout ul.mega-sub-menu li.mega-menu-item ul.mega-sub-menu {
    right: 100%!important;
    left: 0!important;
}
#mega-menu-wrap-primary #mega-menu-primary > li.mega-menu-flyout ul.mega-sub-menu li.mega-menu-item:first-child a.mega-menu-link {
    text-align: right!important;
}
#mega-menu-wrap-primary #mega-menu-primary li.mega-menu-item li.mega-menu-item-has-children > a.mega-menu-link::after {
    content: '\f141'!important;
    float: left!important;
}

سلام کد بالارو قرار بدید

الان مشکل حل شد منوها به سمت راست باز میشن ولی وقتی یک من رو باز میکنیم تو گزینه  ها از گزینه ی دوم به بعد نوشته ها سمته چپه

تو سایت ببینید http://sabzgamanbeski.ir/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...