رفتن به مطلب

قالب بندی و تغییر سایز کدهای اینستاگرام بدون افزونه؟؟؟

پست های پیشنهاد شده

درودی دیگر 

دوستان یک سوال دیگه که از خیلی وقته دنبال راه حلشم

(البته با تجربه‌ی 8 ماهی که از وردپرس دارم مطمئنن یک راه حلی وجود داره) 

چون بابت این مسئله هم خیلی جستجو کردم ولی فقط نوشتن که چطوری این کارو انجام بدی و راجع به تغییر اندازه ش چیزی ننوشتن

توی یه انجمنی پاسخی دیدم که واقعا نزدیک به 15 خط کد بود و با کلی عملیات کپی کردن در فایلهای مختلف 

تازه اوایل آشناییم با وردپرس بود، يعنی همون صحنه باعث شد کلی ناامید بشم و واقعا تعجب کردم که مثلا برای یه تغییر اندازه باید این همه کار انجام بدم 

دوستان ایا راهی هستش که بشه کدهایی رو که از اینستاگرام کپی میکنمو تغییر اندازه بدم و یا در یک قالبی قرار بدم و بتونم هر ویدیویی که دوست دارمو انتخاب کنم و در هر تعدادی که دوست دارم در یک صفحه قرار بدم 

چون وقتی که من کدهارو کپی میکنم و در حالت (صفحه نمایش گوشی) پیشنمایش میکنم کلا نصفه کادر ویدیو اصلا توی صفحه نیستش

مثلا با یک ابزاری مثه ( ویژوال کامپوسر اگه اشتباه نکنم) میشه این کارو انجام داد؟ 

بابت پر حرفیم عذر میخوام 

خیلی مخلصیم :)

لینک به ارسال

نمیدونم درست متوجه منظورتون شدم یا نه ولی اگه میخواید ویدئوهای اینستاگرام رو در قالب یه پست توی سایتتون قرار بدید توی اینستاگرام دکمه سه نقطه کنار ویدئو رو بزنید. Embed رو انتخاب کنید و کدی که میده رو کپی کنید. توی قسمت ارسال مطلب سایت خودتون وارد بخش "متن" بشید (کنار بخش دیداری که در اون مطلب خودتون رو می نویسید). کد رو توی بخش متن کپی کنید و تمام. اگر هم سایز ویدئو رو میخواید تغییر بدید ساده ترین راه تغییر اندازه max-width هست که توی کد ویدئو موجوده.

max-width:540px; min-width:326px;

مثلا تبدیل کنید به :

max-width:200px; min-width:326px;

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، pouria7777 گفته است :

نمیدونم درست متوجه منظورتون شدم یا نه ولی اگه میخواید ویدئوهای اینستاگرام رو در قالب یه پست توی سایتتون قرار بدید توی اینستاگرام دکمه سه نقطه کنار ویدئو رو بزنید. Embed رو انتخاب کنید و کدی که میده رو کپی کنید. توی قسمت ارسال مطلب سایت خودتون وارد بخش "متن" بشید (کنار بخش دیداری که در اون مطلب خودتون رو می نویسید). کد رو توی بخش متن کپی کنید و تمام. اگر هم سایز ویدئو رو میخواید تغییر بدید ساده ترین راه تغییر اندازه max-width هست که توی کد ویدئو موجوده.

max-width:540px; min-width:326px;

مثلا تبدیل کنید به :

max-width:200px; min-width:326px;

درود به شما 

سپاس از لطفتون عالی بود

و بله دقیقا منظورم همین بود

فقط یه مشکلی دارم

من روشی رو که گفتین تست کردم رو قالب سایتم که ریمیکس هستش قسمتی از کادر ویدیو از سایت زده بیرون

ولی توی یه سایتی که واسه تست دارم و هاست رایگان هستش قالب رایگان podium اگه اشتباه نکنم نصب هستش تست کردم قشنگ داخل کادر نشون میده 

انگار مشکل از قالب سایت منه

ایا راه حلی هستش که بتونم این مشکلو حل کنم تا ویدیو قشنگ داخل کادر نمایش داده بشه؟ 

بازم ممنون از راهنماییتون

لینک به ارسال

سلام دوباره

طبق چیزهایی که گفتید احتمالا قالبی که خوب نشون نمیده نیاز به یک سری کدهای css داره که من خیلی در اونها تخصص ندارم ولی دوستان حتما در ادامه بحث شما رو کمک خواهند کرد. زنده باشید

@miladalizadeh

لینک به ارسال
در در 8/28/2018 at 06:18، alimelody گفته است :

درود به شما 

سپاس از لطفتون عالی بود

و بله دقیقا منظورم همین بود

فقط یه مشکلی دارم

من روشی رو که گفتین تست کردم رو قالب سایتم که ریمیکس هستش قسمتی از کادر ویدیو از سایت زده بیرون

ولی توی یه سایتی که واسه تست دارم و هاست رایگان هستش قالب رایگان podium اگه اشتباه نکنم نصب هستش تست کردم قشنگ داخل کادر نشون میده 

انگار مشکل از قالب سایت منه

ایا راه حلی هستش که بتونم این مشکلو حل کنم تا ویدیو قشنگ داخل کادر نمایش داده بشه؟ 

بازم ممنون از راهنماییتون

سلام .

بله مشکل از قالب شماست .

باید باکسی که video نمایش میده width :100% .

برای راهنمایی بیشتر لینکی که مشکل داره رو ادرسشو بفرمایید .

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۷/۶/۱۰ at 10:04، Mirrajabi گفته است :

سلام .

بله مشکل از قالب شماست .

باید باکسی که video نمایش میده width :100% .

برای راهنمایی بیشتر لینکی که مشکل داره رو ادرسشو بفرمایید .

درود به شما 

والا در همه صفحات سایتم بصورت ناقص نمایش داده میشه 

واسه همین پستی منتشر نکردم و الان در قسمت فوتر سایت یه ویدیو گذاشتم میتونید ببینید اگه لازمه که توی یک نوشته یا هر صفحه دیگه ای قرار بدم بهم بگین انجام میدم حتما 

سپاس از کمکتون 

http://www.alimelody.ir

ویرایش شده توسط alimelody
لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، alimelody گفته است :

درود به شما 

والا در همه صفحات سایتم بصورت ناقص نمایش داده میشه 

واسه همین پستی منتشر نکردم و الان در قسمت فوتر سایت یه ویدیو گذاشتم میتونید ببینید اگه لازمه که توی یک نوشته یا هر صفحه دیگه ای قرار بدم بهم بگین انجام میدم حتما 

سپاس از کمکتون 

http://www.alimelody.ir

@media all and (max-width:768px) {
  iframe {
      max-width: 100% !important;
      min-width: auto !important;
  }
}

این استایل به فایل style.css اضافه کنید .

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۷/۶/۱۲ at 09:29، Mirrajabi گفته است :

@media all and (max-width:768px) {
  iframe {
      max-width: 100% !important;
      min-width: auto !important;
  }
}

این استایل به فایل style.css اضافه کنید .

درود به شما 

والا من فایلو کپی کردم اما نتیجه نداد

البته احساس میکنم من کد رو ناقص کپی کردم و از اونجایی که علم کدنویسی رو ندارم بلد نیستم چطور درست قرار بدم

اگه اشکالی نداره من فایل style رو براتون آپلود کنم شما یه نگاه بهش بندازین 

سپاس از محبتتون

اینم فایل style که اینجا آپلود کردم

شرمنده تورو خدا 

اگرم جسارتن جسارتن جسارتن مبلغی هم باید پرداخت کنم دستور بدین انجام وظیفه میکنم 

بسیار سپاسگزارم از لطفتون 

ویرایش شده توسط alimelody
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، alimelody گفته است :

درود به شما 

والا من فایلو کپی کردم اما نتیجه نداد

البته احساس میکنم من کد رو ناقص کپی کردم و از اونجایی که علم کدنویسی رو ندارم بلد نیستم چطور درست قرار بدم

اگه اشکالی نداره من فایل style رو براتون آپلود کنم شما یه نگاه بهش بندازین 

سپاس از محبتتون

اینم فایل style که اینجا آپلود کردم

شرمنده تورو خدا 

اگرم جسارتن جسارتن جسارتن مبلغی هم باید پرداخت کنم دستور بدین انجام وظیفه میکنم 

بسیار سپاسگزارم از لطفتون 

سلام . کد درست گذاشتید و اما انگار این فایل تو سایتتون فراخوانی نیست . ببینید تو فایل ها , فایل rtl.css پیدا می کنید . اگه پیدا کردید این کد بهش اضافه کنید .

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Mirrajabi گفته است :

سلام . کد درست گذاشتید و اما انگار این فایل تو سایتتون فراخوانی نیست . ببینید تو فایل ها , فایل rtl.css پیدا می کنید . اگه پیدا کردید این کد بهش اضافه کنید .

درودی دیگر خدمت شما 

اگه دوباره همون صفحه رو تست کردین باید بگم که اون کدی که توی قسمت فوتر گذاشتم صرفا جهت تست شما و بعد از اینکه مشکلمو حل کردین پاک کردم

http://www.alimelody.ir/مروری-به-صحفه-اینستاگرام-و-دمو-پلی-بکها/

این صفحه رو واسه ویدیوها ترتیب دادم که هنوز توی سایت منتشر نکردم 

اینو تست کنید جسارتن ببینید مشکلی نداره

فقط من با مرورگر وقتی وارد میشم مثه قبل هستش و نصفه ویدیوها از صفحه زده بیرون

ولی وقتی بصورت ناشناس وارد میشم همچی عالیه

ایا این بخاطر کوکی ها هستش اگه اشتباه نکنم

در مجموع یه نگاه هم خودتون بهش بندازین عالی میشه 

سپاس از لطفت و پیگیریتون

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، alimelody گفته است :

درودی دیگر خدمت شما 

اگه دوباره همون صفحه رو تست کردین باید بگم که اون کدی که توی قسمت فوتر گذاشتم صرفا جهت تست شما و بعد از اینکه مشکلمو حل کردین پاک کردم

http://www.alimelody.ir/مروری-به-صحفه-اینستاگرام-و-دمو-پلی-بکها/

این صفحه رو واسه ویدیوها ترتیب دادم که هنوز توی سایت منتشر نکردم 

اینو تست کنید جسارتن ببینید مشکلی نداره

فقط من با مرورگر وقتی وارد میشم مثه قبل هستش و نصفه ویدیوها از صفحه زده بیرون

ولی وقتی بصورت ناشناس وارد میشم همچی عالیه

ایا این بخاطر کوکی ها هستش اگه اشتباه نکنم

در مجموع یه نگاه هم خودتون بهش بندازین عالی میشه 

سپاس از لطفت و پیگیریتون

خیر ارتباطی به کوکی نداره . الان من با مرورگر وارد سایتتون شدم همه چی اوکیه . ی نمونه هم فرستادم واستون .شما با چی سایت باز می کنید مشکل ایجاد میشه ؟؟

Doc1.docx

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۷/۶/۱۴ at 15:46، Mirrajabi گفته است :

خیر ارتباطی به کوکی نداره . الان من با مرورگر وارد سایتتون شدم همه چی اوکیه . ی نمونه هم فرستادم واستون .شما با چی سایت باز می کنید مشکل ایجاد میشه ؟؟

Doc1.docx

درود به شما بی‌نهایت سپاسگذارم از لطفتون 

مرورگرو آپدیت کردم مشکل عالی شد خیلی ممنون آرزوی بهترینها برای شما 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...