amintoudehzaeim

چطور بک لینک بگیرم برای سایت موزیک

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان امیدوارم حال خوبی داشته باشید

تو گوگل بنویسی بک لینک انواع فروش بک لینک با پلن ها مختلف قیمت ها مختلف هست اما برخی میگویند نخرید وبسایتتون پنالتی میشه آنهایی که میفروشند میگویند خیر اصلا همچین چیزی نداریم! حالا سوالم از متخصصین سئو این است چه کسی راست میگوید؟

وبسایت کنونی من در حال حاضر دو عدد بک لینک دارد که اصلا این دو لینک فکر نمیکنم تاثیری داشته باشند.

یک سایت موزیک دارم و بفرض میخوام برای سه کلمه [ دانلود آهنگ بی کلام ] بک لینک بگیرم. سوالم اینه چکار کنم از کجا بک لینک بگیرم واقعا آنهایی که میفروشند یا به سایت های موزیک باید التماس کنم که لینک سایت مرا بگذارند در سایتشان؟ 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 دقیقه قبل، amintoudehzaeim گفته است :

تو گوگل بنویسی بک لینک انواع فروش بک لینک با پلن ها مختلف قیمت ها مختلف هست اما برخی میگویند نخرید وبسایتتون پنالتی میشه آنهایی که میفروشند میگویند خیر اصلا همچین چیزی نداریم! حالا سوالم از متخصصین سئو این است چه کسی راست میگوید؟

وبسایت کنونی من در حال حاضر دو عدد بک لینک دارد که اصلا این دو لینک فکر نمیکنم تاثیری داشته باشند.

یک سایت موزیک دارم و بفرض میخوام برای سه کلمه [ دانلود آهنگ بی کلام ] بک لینک بگیرم. سوالم اینه چکار کنم از کجا بک لینک بگیرم واقعا آنهایی که میفروشند یا به سایت های موزیک باید التماس کنم که لینک سایت مرا بگذارند در سایتشان؟ 

وقت بخیر

اینکه می گویند وقتی بک لینک بخرین سایتتون پنالتی میشه اصلا حرف درستی نیست

زمانی گوگل سایت رو پنالتی میکنه که، ببینه یه سایتی 1 ماهه راه اندازی شده و سنش کمه ولی بیش از حد ورودی داره خب مسلما ورودی های این سایت به صورت فیک هستش و گوگل اونو پنالتی میکنه چون یه سایت یک ماهه نمیتونه ورودی گوگلش روزانه بالای 10 هزار ای پی باشه

ولی خب خرید بک لینک هم یه اصولی داره اولا باید بک لینکتون فالو باشه و نوفالو نباشه

دوما اینکه اگه سن دامنتون کمه برای سایتتون بیش از حد بک لینک خریداری نکنید و کم کم به مرور زمان بک لینکاتونو افزایش بدین

و مورد اخرم اینکه از سایتایی بک لینک بخرین که خودش ورودی گوگل داشته باشه

برفرض مثال بعضی از افراد میان با وردپرس چندین سایتی رو بالا میارن و داخل سایتاشون بیش از 100 مطلب منتشر میکنن

در دید اول کاربر فکر میکنه که همه چی درسته و  میاد بک لینک رو خریداری میکنه ولی بعدا میبینه خود اون سایت ها ورودی ندارن چه برسه به این که بک لینک ها در بالا اومدن سایتش کمک کنه

خرید بک لینک هم تنها یک فاکتور سئو هستش 

شما باید سایتتونم بهینه باشه و  اصول one page هم توش رعایت شده باشه 

این افزونه هم میتونه توی سئو one page کمکتون کنه توضیحات بیشتر افزونه

اگه بک لینک هم نیاز داشتین ما میتونیم بهتون ارائه بدیم و سایتتونم بهینه سازی کنیم در صورت نیاز خصوصی در تماس باشید

اگر سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق و سربلند باشید 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، amintoudehzaeim گفته است :

سلام دوست عزیز

خرید بک‌لینک توصیه نمیشه، کسی که بک‌لینک میفروشه معلومه میاد میگه خوبه (هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من ترشه)

خیلی خیلی باید مراقب باشید اگر میخواهید بک لینک بخرید، حتما اسپم‌اسکور سایت‌ مورد نظرتون رو چک کنید، ضمن اینکه اگر این خریدها غیر اصولی باشه یا در یک بازه‌ی زمانی کوتاه به صورت غیر طبیعی باشه مطمئن باشید که خیلی راحت پنالتی میشید و به کل از نتایج جستجو حذف، ضمن اینکه معمولا بک‌لینک‌ها موقتی هستن و بعد از مدتی باید تمدیدشون کنید یا حذف میشن و این هم باز خودش مشکل ساز میشه برای سایتتون.

لینک‌سازی باید کاملا اورگانیک باشه در حال حاضر با توجه به الگوریتم‌های جدید گوگل بهترین راه خرید ریپورتاژ از سایت‌های هم موضوع و مشابه خودتون هست، اینکار علاوه بر اینکه براتون یه نوع تبلیغ میشه میتونید داخلش چند لینک فالو هم داشته باشید، به این ترتیب هم تبلیغ هست و هم بک‌لینک که روی سئو سایتتون تاثیر مثبت داره، فقط توجه داشته باشید از سایت‌هایی ریپورتاژ تهیه کنید که دامین آتوریتی و پیج آتوریتی خوبی داشته باشن، ضمن اینکه در اینکار هم زیاده‌روی نکنید، این روزا گوگل خیلی باهوش‌تر شده، یک اشتباه کوچیک میتونه سایتتون رو به کل از نتایج حذف کنه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط dreamsss2011
      درود و ضمن خسته نباشید خدمت دوستان گرامی و متخصص در سئو.
      یک چیزی ذهنم رو درگیر کرده، امروز با دو شرکت برای بک لینک گرفتن برای وب سایت های berroz.ir  و caspian98.com صحبت کردم و در چند سایت معتبر مقالاتی رو خوندم ولی متوجه یک موضوع نشدم.
      یکسری سایت ها هستند مبلغی رو پرداخت می کنیم و به صورت دائم سایت رو در لیست سایت های خودشون که مثلا اتوریتی بالایی دارند ثبت می کنند. و یکسری سایت های دیگه هستند که ماهیانه مبلغ می گیرند و با پرداخت نشدن مطلب اون لینک ها حذف میشن.
      حالا سوالی پیش میاد اینکه اگر مثلا ما برای چندین بک لینک با کیفیت ماهیانه مبلغی رو پرداخت کنیم و اگر بعد از 3 یا 5 ماه که بصورت مداوم این فرایند ادامه داشته، اقدام به توقف در پرداخت کنیم چه بلایی سر سئو سایت و جایگاهی که در کلمات کلیدی داشته میاد ؟
      و این منو برای خرید بک لینک های ثابت و ماهیانه مردد کرده، هرچند که رپورتاژ آگهی بهتره ولی فعلا قصد خرید بک لینک هست.
      ممنون میشم راهنمایی کنید.
    • توسط s.koohfar
      سلام.
      میخوام بدونم کوتاه کننده لینک برای ایجاد بک لینک چه داخل سایت(yegheroon.com) چه برای بک لینک در صفحات اجتماعی و غیره تاثیر مثبت داره با منفی؟
    • توسط dreamsss2011
      درود به دوستان گرامی
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      من میخواستم برای این وب سایت خدماتی بک لینک بگیرم » caspian98.com حالا بعد از بررسی کلمات کلیدی مهم به دوتا سایت رسیدم »
      rankarank. com و statgaga. com ... این دو به یک آدرس مشابه ریدایرکت میشن ... میخواستم بدونم چطوری میشه از اینا بک لینک گرفت ؟ و اینکه برای این سایت خدماتی شما چه سایت هایی رو می تونید پیشنهاد بدید.
      از پاسخگویی شما سپاسگذارم.
    • توسط kias
      با سلام نیاز مند یک بک لینک ساز هستیم که دوتا از سایت های رقبا رو بهش بدم دقیقا هرجا لینک گزاشتن اوناهم بزاره دقیقا همونجاها بدون تغییرات چیز اضافه هم نمیخواهم بک لینک هاشونم زیاده بالای هزار بک لینک هست دو سایت
      برای هر ۱۵۰ بک لینک قیمت بزارید زیر همین پست لطفا
      در ضمن هر بک لینکی و یا سایتی که عضو میشین برای ساخت بک لینک برای سه کلمه لینک میدین 
      یک کلمه ی ویزای شینگن
      دو کلمه ی وقت سفارت
      سه کلمه ی ویزای کانادا
      به عنوان مثال تو انجمن وردپرس فارسی عضو شدین که یک تاپیک بزنین و لینک بدین به سایتتون سه تاپیک باید بزنید و سه بار لینک بدین .
      لطفا زمان و قیمت را برای ۱۵۰ تا اول تایین کنید
      یعنی ۱۵۰ بک لینک اول  × (۳کلمه)   N قیمت  N زمان
    • توسط reza.th
      سلام دوستان یه سوال داشتم من حدودا ۳۰۰۰ تا بک لینک داشتم از دو سایت که زیره یه ماه اینا زدن پاکشون کردن 
      رو دو تا کلمه کلیدیم  امکان پنالتی داره ؟ چون دیگه در نتایج نمیاره 
      حالا اگه بک لینک مجدد از سایت های دیگه بگیرم برا اون دو کلمه درست میشه ؟ یا از پنالتی در نمیاد دیگه ؟؟‌

این بک لینک هامو من ۱ روز مونده قبل ایندکس سایت زدم اما کمتر از یه ماه پاک کردنشون 
      الان اکثر مطالب اینایی که زدم صفحه های ۱-۲-۳ هستن اما با دو تا کلمه کلیدیم اصلا نیستم کلا