رفتن به مطلب

مطلب گزاری

محسن عواطفی

پست های پیشنهاد شده

سلام

ببخشید میخواستم بدونم در سایتم ( www.poyeh.com ) که یه سایت تفریحیه، چطور باید تولید محتوا کنم؟

مثلا اگه بخوام یه محتوا در موضوع روانشناسی تولید کنم خب کارم به مشکل میخوره چون من اصن از روانشناسی چیز زیادی نمیدونم... اگه هم بخوام از سایت های خارجی بردارم که باید ترجمه کنم و ترجمه هم یه کار سخت و پیچیدس، در یک تایپک دیگه جناب Farshad به من گفتن که باید نویسنده استخدام کنید اما من درآمد آن چنانی یا بهتره بگم اصن درآمدی از این سایت ندارم که نویسنده استخدام کنم؟ این بود که خواستم از شما کمک بگیرم ... ! ممنون :rolleyes:

لینک به ارسال

چه کمکی از ما بر میاد دقیقا؟ :rolleyes:

غیر از مدیر سایت یا نویسنده با دریافت هزینه کس دیگه ای مطلب نمینویسه. سراغ دوستاتون هم نرید چون نهایتا یکی دو مطلب میزارن بعد غیب میشن.

لینک به ارسال
در 58 دقیقه قبل، پویه گفته است :

سلام

ببخشید میخواستم بدونم در سایتم ( www.poyeh.com ) که یه سایت تفریحیه، چطور باید تولید محتوا کنم؟

مثلا اگه بخوام یه محتوا در موضوع روانشناسی تولید کنم خب کارم به مشکل میخوره چون من اصن از روانشناسی چیز زیادی نمیدونم... اگه هم بخوام از سایت های خارجی بردارم که باید ترجمه کنم و ترجمه هم یه کار سخت و پیچیدس، در یک تایپک دیگه جناب Farshad به من گفتن که باید نویسنده استخدام کنید اما من درآمد آن چنانی یا بهتره بگم اصن درآمدی از این سایت ندارم که نویسنده استخدام کنم؟ این بود که خواستم از شما کمک بگیرم ... ! ممنون :rolleyes:

وقت بخیر

اگر وقت کافی برای تولید محتوا دارید نه نیاز به دانش خاصی دارید و نیاز به استخدام نویسنده!

شما میتونین یه موضوعی رو دو وبسایت بخونین و برداشت خودتونو تبدیل به متن کنین و داخل سایت قرار بدین به این راحتی!

از افزونه ی یاست سئو هم استفاده کنین تا سئو ی one page سایتتون هم رعایت بشه

سوالی داشتید بفرمایید بنده پاسخگو هستم

موفق و سربلند باشید

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

اگر وقت کافی برای تولید محتوا دارید نه نیاز به دانش خاصی دارید و نیاز به استخدام نویسنده!

شما میتونین یه موضوعی رو دو وبسایت بخونین و برداشت خودتونو تبدیل به متن کنین و داخل سایت قرار بدین به این راحتی!

از افزونه ی یاست سئو هم استفاده کنین تا سئو ی one page سایتتون هم رعایت بشه

سوالی داشتید بفرمایید بنده پاسخگو هستم

موفق و سربلند باشید

ممنون از راهنماییتون

ولی یه سوال دارم ، به طور مثال ارزش یک مقاله اختصاصی چند برار ارزش یک مقاله کپی شدس ( تو سئو و ... ) ؟

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، پویه گفته است :

ممنون از راهنماییتون

ولی یه سوال دارم ، به طور مثال ارزش یک مقاله اختصاصی چند برار ارزش یک مقاله کپی شدس ( تو سئو و ... ) ؟

در این حد میتونم بگم که اصلا کپی نکنین 

اگرم کپی کنین حداقل 40 درصدشو تغیر بدین

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، miladalizadeh گفته است :

در این حد میتونم بگم که اصلا کپی نکنین 

اگرم کپی کنین حداقل 40 درصدشو تغیر بدین

الان من یه مطلب راجع به مرغوبیت شکلات در سایت گزاشتم، همونطور که شما گفتین از دو سایت ( کاله و رشد ) دو مطلب رو راجع به شکلات خوندم و این مطلب رو جمع آوری کردم :

http://www.poyeh.com/نکاتی-برای-تشخیص-شکلات-مرغوب/

به نظر شما مشکل این مطلب چیه؟ مثلا به نظر خودم فک میکنم تعداد واژه هاش مناسب نباشه...

ویرایش شده توسط پویه
لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، پویه گفته است :

الان من یه مطلب راجع به مرغوبیت شکلات در سایت گزاشتم، همونطور که شما گفتین از دو سایت ( کاله و رشد ) دو مطلب رو راجع به شکلات خوندم و این مطلب رو جمع آوری کردم :

http://www.poyeh.com/نکاتی-برای-تشخیص-شکلات-مرغوب/

به نظر شما مشکل این مطلب چیه؟ مثلا به نظر خودم فک میکنم تعداد واژه هاش مناسب نباشه...

درود

از افزونه ی یاست سئو استفاده کنید تا تمامی مشکلات رو واستون لیست کنه

اگه افزونه رو نداشته باشین در خصوصی در تماس باشید

موفق و سربلند باشید

لینک به ارسال
در هم اکنون، miladalizadeh گفته است :

درود

از افزونه ی یاست سئو استفاده کنید تا تمامی مشکلات رو واستون لیست کنه

اگه افزونه رو نداشته باشین در خصوصی در تماس باشید

موفق و سربلند باشید

افزونه یوآست سئو نصبه رو سایتم، مشکلات رو هم لیست کرده ولی خب گفتم با شما هم یه مشورتی داشته باشم و از تجربه هاتون استفاده کنم... :)

لینک به ارسال
در هم اکنون، پویه گفته است :

افزونه یوآست سئو نصبه رو سایتم، مشکلات رو هم لیست کرده ولی خب گفتم با شما هم یه مشورتی داشته باشم و از تجربه هاتون استفاده کنم... :)

درود

سعی کنید از h2 استفاده کنید

تصاویرتون رو به صورت بهینه درج کنین

برای مطلب حداقل یک تصویر قرار بدین

برای تصاویرتون alt قرار بدین

از برچسب های زیادی استفاده نکنید

تعداد کاراکتراتون بیشتر از 350 تا باشه

لینک به ارسال

درود

سعی کنید از h2 استفاده کنید

تصاویرتون رو به صورت بهینه درج کنین

برای مطلب حداقل یک تصویر قرار بدین

برای تصاویرتون alt قرار بدین

از برچسب های زیادی استفاده نکنید

تعداد کاراکتراتون بیشتر از 350 تا باشه

درود بر شما

از h4 استفاده کردم چون h2 خیلی بزرگه ( ولی خب قالبم این قابلیت رو داره که اندازش رو کوچیکتر کنم )، تصاویرم رو با افزونه اسماش ( smush ) بهینه میکنم ، از 3 یا 4 برچسب هم استفاده میکنم.

این موارد مشکلی نداره ؟

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، پویه گفته است :

درود بر شما

از h4 استفاده کردم چون h2 خیلی بزرگه ( ولی خب قالبم این قابلیت رو داره که اندازش رو کوچیکتر کنم )، تصاویرم رو با افزونه اسماش ( smush ) بهینه میکنم ، از 3 یا 4 برچسب هم استفاده میکنم.

این موارد مشکلی نداره ؟

درود

نه مشکلی ندارن

لینک به ارسال

درود

نه مشکلی ندارن

ببخشید که انقد سوال میپرسم ولی خواستم بدونم حتما باید از h2 استفاده کنم؟ h2 خیلی بزرگه ، ولی خب اگه لازمه از طریق قالب اندازشو کوچیک میکنم ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...