رفتن به مطلب

استفاده از cloudflare روی سایت میزبانی شده در سرورهای ایرانی

Ali

پست های پیشنهاد شده

باسلام

سایتی که روی سرورهای داخلی میزبانی میشود، اگر روی cloudflare برده شود و دی ان اس هایش تغییر کند، آیا 100% مثل این میماند که روی یک سرور خارجی میزبانی میشود و آن تأثیر سرعت بارگذاری سرویسهای داخلی را ندارد؟

لینک به ارسال

سلام . 
بردن سایت سرور ایرانی رو کلود مثل اینه که برای غذا خوردن قاشق رو از پشت سر بچرخونی :)
موفق باشید . 

لینک به ارسال

اگه هدفتون سرعت هست پیشنهاد نمیشه برا سایت هایی که داخل میزبانی میشن.

لینک به ارسال

خیلی ممنون از نظرات دوستان.

برای برخورداری از این امتیاز که در سایت ندارم، چه پیشنهاد میفرمایید؟

Capture.JPG

لینک به ارسال

دنبال اعداد و ارقام نباشید;)

تست سرعت برای google.com 

ضمنا سرعت  همه صفحات ملاک هست نه صفحه اصلی 

البته سایت شما سرعت خوبی داره و  وسواس بخرج ندیدن

Capture.PNG

لینک به ارسال

سلام

cloudflare برای سایتهایی که دامنه .ir داشته باشند و فکر میکنم سرورهاشون هم داخل ایران باشن کار نمیکنه. اگه میخواهید از cdn استفاده کنید سرویس آروان کلود هست که تونسته خیلی موفق عمل کنه و داخلی هم هست و حتی سایتهایی مثل دیجی کالا هم ازش استفاده میکنند. فکر میکنم پنل رایگان هم داشته باشه.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، hsfarnia گفته است :

سلام

cloudflare برای سایتهایی که دامنه .ir داشته باشند و فکر میکنم سرورهاشون هم داخل ایران باشن کار نمیکنه. اگه میخواهید از cdn استفاده کنید سرویس آروان کلود هست که تونسته خیلی موفق عمل کنه و داخلی هم هست و حتی سایتهایی مثل دیجی کالا هم ازش استفاده میکنند. فکر میکنم پنل رایگان هم داشته باشه.

سلام

آره من روی کلود بردم کار نکرد! برام جای سوال بود... آیا تحریم کرده؟

در مورد آروان هم شما تجربه دارین؟ سرویسهای رایگانش چطوره؟

ویرایش شده توسط Ali
لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، Ali گفته است :

سلام

آره من روی کلود بردم کار نکرد! برام جای سوال بود... آیا تحریم کرده؟

در مورد آروان هم شما تجربه دارین؟ سرویسهای رایگانش چطوره؟

بله کلود فلر ایران رو تحریم کرده البته فقط دامنه ir رو. اگه پسوند دامنت چیز دیگه باشه میتونی ازش استفاده کنی.

آروان کلود هم سرویس رایگانش زیاد جالب نیست.

آروان کلود خیلی پیشرفته و عالی است. به درد سایتهای بزرگ میخوره. باسه سایتهای معمولی ارزش هزینه نداره.

کلا cdn  برای سایتهای پربازدید و پر درآمد خوبه. برای افزایش سرعت سایت از روشهای زیاد دیگه ای هم میتونید استفاده کنید.

ویرایش شده توسط hsfarnia
لینک به ارسال

با انتقال روی کلودفلر سرویس SSL رو از دست خواهید داد . اشتباه من رو انجام ندید. چند درصد جیتی متریکس ارزشش رو نداره به نظرم همین الان هم گوگل از نظر سرعت عاشق سایتتون خواهد شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...