رفتن به مطلب

وسط چین

پست های پیشنهاد شده

سلام

[container padding="20px 0"][title size="small"][/title][one_third content_width="85%"][service icon_style="center" icon="fa-wrench" title="خدمات تعمیر"]پذیرش تعمیرات انواع دوربین مداربسته و DVR [/service][/one_third][one_third content_width="85%"][service icon_style="center" icon="fa-home" title="درب منزل"]خدمات حضوری با تعیین وقت قبلی آنلاین یا تماس تلفنی [/service][/one_third][one_third content_width="85%"][service icon_style="center" icon="fa-lightbulb-o" title="مشاوره آنلاین"]مشاوره آنلاین و پشتیبانی آنلاین نیم روزی بر خط و سریع [/service][/one_third][/container]

این کد مربوط به قسمتی هست که تو عکس هست! میخواستم نوشته های "مشاوره آنلاین" ، "درب منزل" و "خدمات تعمیر" دقیقا وسط و زیر آیکون مربوطه قرار بگیره. :rolleyes:

Capture.JPG

ویرایش شده توسط CapnDelirious
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، CapnDelirious گفته است :

سلام

[container padding="20px 0"][title size="small"][/title][one_third content_width="85%"][service icon_style="center" icon="fa-wrench" title="خدمات تعمیر"]پذیرش تعمیرات انواع دوربین مداربسته و DVR [/service][/one_third][one_third content_width="85%"][service icon_style="center" icon="fa-home" title="درب منزل"]خدمات حضوری با تعیین وقت قبلی آنلاین یا تماس تلفنی [/service][/one_third][one_third content_width="85%"][service icon_style="center" icon="fa-lightbulb-o" title="مشاوره آنلاین"]مشاوره آنلاین و پشتیبانی آنلاین نیم روزی بر خط و سریع [/service][/one_third][/container]

این کد مربوط به قسمتی هست که تو عکس هست! میخواستم نوشته های "مشاوره آنلاین" ، "درب منزل" و "خدمات تعمیر" دقیقا وسط و زیر آیکون مربوطه قرار بگیره. :rolleyes:

Capture.JPG

وقت بخیر

در تگ مربوط به مطالبی که فرمودین کد زیر رو اضافه کنید مشکلتون حل بشه

یا ادرس انلاین قرار بدین تا واستون کد و محل جایگذاریشو عرض کنم

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق و سربلند باشید

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

در تگ مربوط به مطالبی که فرمودین کد زیر رو اضافه کنید مشکلتون حل بشه

یا ادرس انلاین قرار بدین تا واستون کد و محل جایگذاریشو عرض کنم

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق و سربلند باشید

https://keeneye.ir بالای فوتر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، CapnDelirious گفته است :

https://keeneye.ir بالای فوتر

درود

من در متن بالا کد رو یادم رفت قرار بدم

کد:

text-align:center;

اگرم از ویژوال کامپوزر استفاده میکنین از تنظیمات خود صفحه میتونین به راحتی وسط چینش کنین

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...