رفتن به مطلب

درخواست افزونه پست پیشتاز

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

پارسال یه فروشگاه تاسیس کردم با ووکامرس و یه افزونه پست پیشتاز که قابلیت محاسبه هزینه ارسال کالا بر اساس مسافت و وزن رو داشت

خیلی هم خوب کار میکرد

امسال امدم ادامه بدم ، همینکه افزونه پست پیشتاز رو نصب و فعال کردم یهو صفحه سفید شد و مجبور شدم از طریق cpanel افزونه رو حذف کنم تا سایت بالا بیاد

یه افزونه پست پیشتاز هم تو  مخزن وردپرس هست که خیلی مبتدیه و قابلیت تنظیم قیمت نداره و تو محاسبات اشتباه فاحش زیادی داره

کمکم کنید تا بتونم افزونه قدیمی رو نصب کنم

با ووکامرس تداخل داره

یا اگه افزونه بهتری سراغ دارید معرفی کنید 

گیرم

ممنون

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، mj2771 گفته است :

سلام دوستان

پارسال یه فروشگاه تاسیس کردم با ووکامرس و یه افزونه پست پیشتاز که قابلیت محاسبه هزینه ارسال کالا بر اساس مسافت و وزن رو داشت

خیلی هم خوب کار میکرد

امسال امدم ادامه بدم ، همینکه افزونه پست پیشتاز رو نصب و فعال کردم یهو صفحه سفید شد و مجبور شدم از طریق cpanel افزونه رو حذف کنم تا سایت بالا بیاد

یه افزونه پست پیشتاز هم تو  مخزن وردپرس هست که خیلی مبتدیه و قابلیت تنظیم قیمت نداره و تو محاسبات اشتباه فاحش زیادی داره

با ووکامرس تداخل داره

گیرم

ممنون

سلام

ارور صفحه سفید معمولا به دلیل نصب بیش از حد پلاگین یا قالب روی سایته، میتونید در اینترنت سرچ کنید و مشکلتون رو حل کنید ( #رفع ارور صفحه سفید وردپرس )

البته مشکل میتونه از پلاگینتونم باشه....

لینک به ارسال

احتمالا افزونه با نسخه ووکامرستون همخوانی نداشته

یک افزونه در بانک افزونه های وردپرس هست که همه راه های پست پیشتاز، پست عادی و... رو به ووکامرس اضافه میکنه

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، mj2771 گفته است :

سلام دوستان

خیلی هم خوب کار میکرد

با ووکامرس تداخل داره

گیرم

ممنون

سلام

افزونه - حمل و نقل پست سفارشی، پیشتاز، پیک موتوری و سایر شرکتهای ارسال مرسوله برای ووکامرس

https://wordpress.org/plugins/woocommerce-iran-post-shipping

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...