رفتن به مطلب

lazy load ، خوب یا بد ؟

doosti.ali

پست های پیشنهاد شده

در 2 ساعت قبل، doosti.ali گفته است :

سلام

دوستان آیا فعال سازی lazy load تصاویر تاثیر بدی روی سئو یا ایندکس شدن صفحات داره ؟

کلا بی ضرره یا نه ؟

بین سایت های مشهور هم استفاده میشه یا خیر ؟

خیر ضرر نداره اما کاربر پسند نیست. به نظرم خود من اگر چیزی برای سئو مفید هم باشه اما کاربر پسند نباشه دنبالش نمیرم :) 

بخصوص نمایش در موبایل مشکل ایجاد کنه

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، doosti.ali گفته است :

سلام

دوستان آیا فعال سازی lazy load تصاویر تاثیر بدی روی سئو یا ایندکس شدن صفحات داره ؟

کلا بی ضرره یا نه ؟

سلام وقت بخیر

ضرر نداره دوست عزیز-بنده خودم هم دارم استفاده میکنم 

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، doosti.ali گفته است :

سلام

کلا بی ضرره یا نه ؟

به دلیل لود سریع سایت از آیتم های خوب سئو به شمار میره اما در بعضی موارد کاربر پسند نیست.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، doosti.ali گفته است :

سلام

کلا بی ضرره یا نه ؟

سلام

این قابلیت بی ضرر هست و حتی به سرعت صفحه سایتتون بهبود می‌‌بخشه اما خب توصیه میکنم که استفاده نکنید چون افرادی که سرعت اینترنت پایین دارند هنگام ورود به سایتتون ممکن که تصاویر براشون خیلی دیر لود بشه یا اصن لود نشه. ( این مورد در مورد موبایل مصداق بیشتری پیدا میکنه )

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

حتما استفاده کنید و بهترین افزونه برای اینکار افزونه  wp-rocket هست که اتفاقا تاثیر خیلی خوبی رو سئو داره و از طرفیم اگه کسی اینترنت ضعیفی داشته باشه اومدن متن بدون عکس بهتر از اینه که هیچی نیاد...

من از حاجی محمدی هم شنیدم که تاکید میکرد روی استفاده ازش

لینک به ارسال

سلام

دو بحث هست، اوپتیمایزی که خب مسلما lazy-load خوب هست.

کاربرپذیری که باز هم lazy-load خوب هست.

سئو که اگر lazy-load مورد استفاده استانداردسازی نشده باشه باعث عدم ایندکس عکسهای شما میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...