رفتن به مطلب

وارد کردن کلمه موردتمرکز افزونه seo yoast کجاست؟

Ali

پست های پیشنهاد شده

باسلام

قبلا افزونه seo yoast یک بخشی داشت که کلمه ای که میخواستیم با اون بالا بیاییم رو وارد میکردیم بعد بر حسب اون آنالیز میکرد و پیشنهاد میداد، الان کجاست؟ مال من نداره

باتشکر

Capture.JPG

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Ali گفته است :

باسلام

قبلا افزونه seo yoast یک بخشی داشت که کلمه ای که میخواستیم با اون بالا بیاییم رو وارد میکردیم بعد بر حسب اون آنالیز میکرد و پیشنهاد میداد، الان کجاست؟ مال من نداره

باتشکر

Capture.JPG

سلام

از نسخه جدید افزونه استفاده کنید مشکلتون حل میشه، ترجیها بهتره که از مخزن وردپرس دانلود کنید ( جهت اطمینان )

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، پویه گفته است :

سلام

از نسخه جدید افزونه استفاده کنید مشکلتون حل میشه، ترجیها بهتره که از مخزن وردپرس دانلود کنید ( جهت اطمینان )

سلام

آخرین نسخه رو استفاده میکنم  و بروز هست

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، Ali گفته است :

باسلام

باتشکر

Capture.JPG

طبق قوانین انجمن پشتیبانی محصولات تجاری بر عهده ی فروشنده ی محصول می باشد

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

طبق قوانین انجمن پشتیبانی محصولات تجاری بر عهده ی فروشنده ی محصول می باشد

اینی که دوستمون استفاده میکنن که ورژن پریمیوم نیست :mellow:

در 7 ساعت قبل، Ali گفته است :

باسلام

باتشکر

سلام دوست عزیز

فک میکنم شما در تنظیمات افزونه گزینه‌ی "آنالیز سئو" رو غیر فعال کردید، اگر غیر فعالش کنید دیگه نه قسمت کلیدواژه کانونی میاد و نه اون دایره‌ی رنگی که وضعیت سئو رو نشون میده (قرمز، نارنجی، سبز)

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Farshad گفته است :

اینی که دوستمون استفاده میکنن که ورژن پریمیوم نیست :mellow:

سلام دوست عزیز

فک میکنم شما در تنظیمات افزونه گزینه‌ی "آنالیز سئو" رو غیر فعال کردید، اگر غیر فعالش کنید دیگه نه قسمت کلیدواژه کانونی میاد و نه اون دایره‌ی رنگی که وضعیت سئو رو نشون میده (قرمز، نارنجی، سبز)

سلام و تشکر

اتفاقا روشن هست. خاموش روشن هم کردم فایده نداشت :((

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...