رفتن به مطلب

disavow کردن لینک های اسپم

محسن عواطفی

پست های پیشنهاد شده

سلام

اسپم اسکور سایت من در Moz شونزده درصده و بالاست، بخاطر همین من میخوام یه سری لینک ها و دامنه ها رو disavow کنم اما خب بلد نیستم، در آموزش های موجود در اینترنت گشتم و یه چیزایی فهمیدم؛ اونا گفته بودن که باید لینک های مورد نظرتون رو که میخواید disavow کنید باید در یک فایل txt بنویسید و برای گوگل بفرستید ؛ مثل فایل زیر :

0-2.png

تقریبا 34 تا سایت به صورت اسپم هستن که باید لینکشون رو disavow کنم اما خب این 34 تا؛ 34 تا آدرس خاص نیستن بلکه 34 تا دامنه‌ان که نمیدونم اصن چند هزار لینک اسپم به سایتم دادن.

مثلا دامنه link118.com به سایتم لینک های فوق العاده زیادی داده :

1-2.png

به خاطر همین اگه بخوام لینک های اسپم رو مثل تصویر اول دونه دونه وارد کنم کار خیلی سخت و زمان بر و تا حدی غیر ممکن میشه؛ از اونجایی هم که اگه این کار رو اشتباه انجام بدم ممکنه کل اعتبار سایتم از دست بره،

اگه کسی از دوستان راه حل مشکلم رو میدونه لطفا راهنمایی کنه، ولی خواهشاً راهنمایی اشتباه نکنه.

خیلی ممنون...

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، پویه گفته است :

سلام

اسپم اسکور سایت من در Moz شونزده درصده و بالاست، بخاطر همین من میخوام یه سری لینک ها و دامنه ها رو disavow کنم اما خب بلد نیستم، در آموزش های موجود در اینترنت گشتم و یه چیزایی فهمیدم؛ اونا گفته بودن که باید لینک های مورد نظرتون رو که میخواید disavow کنید باید در یک فایل txt بنویسید و برای گوگل بفرستید ؛ مثل فایل زیر :

0-2.png

تقریبا 34 تا سایت به صورت اسپم هستن که باید لینکشون رو disavow کنم اما خب این 34 تا؛ 34 تا آدرس خاص نیستن بلکه 34 تا دامنه‌ان که نمیدونم اصن چند هزار لینک اسپم به سایتم دادن.

مثلا دامنه link118.com به سایتم لینک های فوق العاده زیادی داده :

1-2.png

به خاطر همین اگه بخوام لینک های اسپم رو مثل تصویر اول دونه دونه وارد کنم کار خیلی سخت و زمان بر و تا حدی غیر ممکن میشه؛ از اونجایی هم که اگه این کار رو اشتباه انجام بدم ممکنه کل اعتبار سایتم از دست بره،

اگه کسی از دوستان راه حل مشکلم رو میدونه لطفا راهنمایی کنه، ولی خواهشاً راهنمایی اشتباه نکنه.

خیلی ممنون...

سلام

خود دامنه رو بنویسین کافیه. مثلا site.com شامل تمام بک لینکهای دامنه میشه. همچنین اگر از ساب دامین بک لینک دارین باید ساب دامین ذکر بشه.

لینک به ارسال
در 46 دقیقه قبل، Ali گفته است :

سلام

خود دامنه رو بنویسین کافیه. مثلا site.com شامل تمام بک لینکهای دامنه میشه. همچنین اگر از ساب دامین بک لینک دارین باید ساب دامین ذکر بشه.

سلام

ممنونم

لینک به ارسال

اگه لینک خاصی از یه دامین رو میخواین ارسال کنید کافیه هر سطر یکی قرار بدین 

ولی برای همه لینک ها از دامین خاص  domain:sitename.com 

# Contacted owner of site to
# ask for link removal but got no response
domain:site1.com
dimain:site2.com
site3.com/wordpress-hacks/

در مورد استفاده از این ابزار  دقت لازم رو به عمل بیارین 

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، 4M!R گفته است :

اگه لینک خاصی از یه دامین رو میخواین ارسال کنید کافیه هر سطر یکی قرار بدین 

ولی برای همه لینک ها از دامین خاص  domain:sitename.com 

domain:site1.com
dimain:site2.com
site3.com/wordpress-hacks/

در مورد استفاده از این ابزار  دقت لازم رو به عمل بیارین 

سلام

مثلا من میخوام لینک های زیر رو ارسال کنم :

www.link118.com
www.linc.5link.ir
hja.eiftcom.press
itt.eiftcom.press
epb.eiftcom.press
fut.eiftcom.press

باید فایل زیر رو ارسال کنم؟ :

0-3.png

لینک به ارسال

از اونجایی که گوگل بین www و بدون www فرق قائل هستش 

بهتره همه رو بدون www قرار بدین تا هردو رو شامل بشه 

domain:linke118.com

4 تا ساب دامین شما از یه دامین فراخوانی شدن می تونین اون دامین رو هم قرار بدین + قبلیا ( اگه ساب دامین جدیدی ایجاد کردن برا اسپم اون هم شامل بشه و دوباره کاری نشه)

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، 4M!R گفته است :

از اونجایی که گوگل بین www و بدون www فرق قائل هستش 

بهتره همه رو بدون www قرار بدین تا هردو رو شامل بشه 

domain:linke118.com

4 تا ساب دامین شما از یه دامین فراخوانی شدن می تونین اون دامین رو هم قرار بدین + قبلیا ( اگه ساب دامین جدیدی ایجاد کردن برا اسپم اون هم شامل بشه و دوباره کاری نشه)

اینطور؟ :

domain:link118.com
domain:linc.5link.ir
domain:eiftcom.press

لینک به ارسال

برای اطمینان بیشتر اینا رو هم اضافه کنید

domain:hja.eiftcom.press
domain:itt.eiftcom.press
domain:epb.eiftcom.press
domain:fut.eiftcom.press
لینک به ارسال

حالا که تا اینجا اومدین، اینجا رو هم ببینید:

https://www.sitestory.net/fa/سئو-بهینه-سازی-سایت/آموزش-سئو/92-اخبار-مقالات-سئو/134-لیست-سایت-اسپم.html

ویرایش شده توسط Ali
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...