رفتن به مطلب

اجرا نشدن فونت روی فایرفاکس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه فونتی رو فراخوانی کردم(فونت وزیر رو) منتهی توی فایرفاکس لود نمیشه ولی توی سایر مرورگرها لود میشه...

دوباره میام دستی تمام کلاس هارو به صورت ایمپورتنت فونت رو معرفی میکنم... توی فایرفاکس میبنم درست لود شده ولی توی مابقی مرورگر ها لود نمیشه...

ممنون میشم کمکم کنید.

http://icreed.ir/

لینک به ارسال
در در 9/8/2018 at 21:15، مرتضی نظری گفته است :

سلام

من یه فونتی رو فراخوانی کردم(فونت وزیر رو) منتهی توی فایرفاکس لود نمیشه ولی توی سایر مرورگرها لود میشه...

دوباره میام دستی تمام کلاس هارو به صورت ایمپورتنت فونت رو معرفی میکنم... توی فایرفاکس میبنم درست لود شده ولی توی مابقی مرورگر ها لود نمیشه...

ممنون میشم کمکم کنید.

سلام

من با سه تا مرورگر فایرفاکس، اپرا و اینترنت اکسپلور ساییتون بررسی کردم و باید بگم که هیچ فونتی رو سایت شما نصب نیست.

من خودم از افزونه Font Organizer برای نصب فونت استفاده کردم و باهاش میتونم بینهایت فونت روی سایتم نصب کنم و برای المان های دلخواهم یه فونت جداگانه فراخوانی کنم.

مثلا در مطلب زیر من از دو فونت بهداد ( برای حدیث ها ) و ایران سنس ( برای متن ) استفاده کردم :

احادیثی درباره بهداشت موی سر

یا مثلا در مطلب زیر از دو فونت ایران سنس ( برای متن ) و ایران سنس دست نویس ( برای نقل قول ها و توضیحات زیر تصاویر ) استفاده کردم :

بیوگرافی علیشمس + عکس

در ضمن به شما پیشنهاد میکنم که برای نصب فونت ها از فرمت woff استفاده کنید، چون در تمام مرورگر ها پشتیبانی میشه.

اگه سوالی دارید در خدمتم...

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، مرتضی نظری گفته است :

سلام

ممنون میشم کمکم کنید.

سلام

من حس می‌کنم شما درست فونت‌ها رو فراخوانی نکردید داخل CSS (یا از گوگل فونت استفاده کردید)

برای اینکه مطمئن باشید در انجام صحیح کار، اول هر 3 فرمت eot و woff و truetype رو داخل هاست خودتون آپلود کنید، بعد با دستور @font-face داخل فایل cssتون ایمپورتش کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام مجدد دوستان

من فونت هارو به این روش لود کردم:

@font-face {font-family: 'Vazir';src: url('fonts/Vazir.eot') format('eot'),url('fonts/Vazir.woff') format('woff'),url('fonts/Vazir.ttf') format('truetype'); }
@font-face {font-family: 'Vazir_Light';src: url('fonts/Vazir_Light.eot') format('eot'),url('fonts/Vazir_Light.woff') format('woff'),url('fonts/Vazir_Light.ttf') format('truetype'); }
@font-face {font-family: 'Vazri_Medium';src: url('fonts/Vazir_Medium.eot') format('eot'),url('fonts/Vazir_Medium.woff') format('woff'),url('fonts/Vazir_Medium.ttf') format('truetype'); }

الان چک کردم توی فایر فاکس و ادج نشون داده نمیشن ولی توی کروم لود میشن...

نکته جالب اینجاست که توی فایرفاکس هم اگر برم توی دولوپر ادیتور و فونت فراخوانی شده رو خاموش کنم فونت درست میشه:

firefox-font-on.thumb.jpg.48a87b53288dda93d56ef0550500755e.jpg

firefox-font-off.thumb.jpg.32f24328d502d0b9cb4c1e01fc8c60e7.jpg

نکته بعدی اینکه من حتی زمانی که به صورت دستی تک تک کلاس و ای دی هارو به صورت ایمپورتنت فونتشون رو عوض میکنم توی فایر فاکس درست میشه ولی توی کروم خراب میشه!

لینک به ارسال

درستش کردم....

eot رو حذف کردم خوب شد! تشکر بابت پاسخ هاتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...