رفتن به مطلب

صفحه نوشته در برگه دسته بندی باز میشه

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

من وردپرس رو تازه شروع کردم ولی در یکسری موارد هنوز مشکل دارم. فکر میکنم سوالم یه مقدار مبتدی باشه ولی ممنون میشم پاسخ بدید.

بعد از کلی مطالعه تفاوت دسته و نوشته و برگه رو متوجه شدم ولی مشکلی که دارم اینکه که زمانی که یک نوشته اضافه میکنم بعد از زدن انتشار یک لینک بهش اختصاص میده. روی اون لینک که میزنم به جای اینکه اون نوشته رو بیاره دسته اون رو میاره. مثلا مطلبی قرار میدم درباره گوشی های سامسونگ و در دسته samsung قرارش میدم. بعد از زدن انتشار لینکی که بهش اختصاص میده به صورت زیره:

localhost/Mysite/samsung

لینک بالا هم نوشته های دسته samsungرو میاره نه نوشته ای رو که من ساختم

لطفا راهنمایی بفرمایید کجای کار مشکل داره

ممنون 

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، Ali Brm گفته است :

با سلام خدمت دوستان

من وردپرس رو تازه شروع کردم ولی در یکسری موارد هنوز مشکل دارم. فکر میکنم سوالم یه مقدار مبتدی باشه ولی ممنون میشم پاسخ بدید.

بعد از کلی مطالعه تفاوت دسته و نوشته و برگه رو متوجه شدم ولی مشکلی که دارم اینکه که زمانی که یک نوشته اضافه میکنم بعد از زدن انتشار یک لینک بهش اختصاص میده. روی اون لینک که میزنم به جای اینکه اون نوشته رو بیاره دسته اون رو میاره. مثلا مطلبی قرار میدم درباره گوشی های سامسونگ و در دسته samsung قرارش میدم. بعد از زدن انتشار لینکی که بهش اختصاص میده به صورت زیره:

localhost/Mysite/samsung

ممنون 

سلام

بعد از انشار نوشته روی قسمت مشخص شده در تصویرکلیک کنید تا مطلبتون رو ببینید :

0-4.png

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، Ali Brm گفته است :

با سلام خدمت دوستان

localhost/Mysite/samsung

ممنون 

سلام وقت بخیر

بعد از انتشار روی نمایش بزن تا بیاره (وردپرس نسبت به بقیه راحت تر)

تو صفحه اصلی سایت هم اگه بخشی قرار داده باشین برای پست های جدید که ارسال میکنید هم نمایش داده میشه

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ دوستان

ولی مشکل همینجاس. وقتی روی نمایش نوشته کلیک میکنم به صفحه اون دسته ای میره که نوشته توش قرار گرفته

مثلا اگه نوشته تو دسته اخبار باشه بعد از انتشار و کلیک روی گزینه نمایش نوشته به جای اینکه نوشته رو بیاره صفحه مطالب اخبار رو میاره. روی هر یک از نوشته های دسته اخبار هم که کلیک میکنم مجدد همون صفحه میاد انگار که صفحه ریلود بشه. همه نوشته ها همین مشکل رو دارن

لینک به ارسال

سلام دوستان

مشکلی داشتم در رابطه با نوشته ها. وقتی روی نمایش نوشته بعد از انتشار کلیک میکنم به جای اینکه نوشته و محتویاتش رو توی قالبم نشون بده به صفحه اون دسته ای میره که نوشته توش قرار گرفته و تیتر وار مطالب رو لیست میکنه. (انگار که مثلا دسته ای که اون نوشته توش قرار گرفته باشه رو انتخاب کرده باشم)

مثلا اگه نوشته تو دسته اخبار باشه بعد از انتشار و کلیک روی گزینه نمایش نوشته به جای اینکه نوشته رو بیاره صفحه مطالب اخبار رو میاره. روی هر یک از نوشته های دسته اخبار هم که کلیک میکنم مجدد همون صفحه میاد انگار که صفحه ریلود بشه. همه نوشته ها همین مشکل رو دارن

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، Ali Brm گفته است :

سلام دوستان

مشکلی داشتم در رابطه با نوشته ها. وقتی روی نمایش نوشته بعد از انتشار کلیک میکنم به جای اینکه نوشته و محتویاتش رو توی قالبم نشون بده به صفحه اون دسته ای میره که نوشته توش قرار گرفته و تیتر وار مطالب رو لیست میکنه. (انگار که مثلا دسته ای که اون نوشته توش قرار گرفته باشه رو انتخاب کرده باشم)

سلام 

وقتی گزینه انتشار زدین-بالای صفحه روی نوار نوشته نمایش نوشته بزنید میاره

-

لینک سایت هم قرار بدین برسی بشه دقیق

لینک به ارسال

دوست عزیز @Ali Brm چرا اینقدر برای سوالات یکسانتون تاپیک میزنید؟
همه رو توی یک تاپیک جمع کردم لطفا تکرار نکنید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...