رفتن به مطلب

جلوگیری از دانلود خودکار ویدیو و صدای درج شده در پست

Ali

پست های پیشنهاد شده

سلام

من توی این مطلب، http://type74.ir/گویندگی-متن/ یکسری لینها رو درج کردم که خود وردپرس به صورت خودکار اینا رو میتونه پخش کنه و هاست هم ساپورت میکنه، ولی نمیخوام که روی سیستم کاربر تا زمانی که خود کاربر نخواسته دانلود بشه، راهکار چیست؟

باتشکر

لینک به ارسال

سلام یکسری کد هست که جلو دانلود شدن فایل های مدیا رو روی سیستم میگیره ولی یکسری محدودیت ایجاد میکنه. قبلا تست کردم و خیلی با هم جور در نمیان. مگر اینکه حالت رو بصورت پخش استریم تغییر بدید.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام یکسری کد هست که جلو دانلود شدن فایل های مدیا رو روی سیستم میگیره ولی یکسری محدودیت ایجاد میکنه. قبلا تست کردم و خیلی با هم جور در نمیان. مگر اینکه حالت رو بصورت پخش استریم تغییر بدید.

سلام و تشکر

چه محدودیتی ایجاد میکنه؟ (شاید اون محدودیت برام مهم نباشه)

اگه بیشتر راهنمایی کنین ممنون میشم

لینک به ارسال

مشکل اینجا هست که دانلود غیرمستقیم رو ببندیم، موقع دانلود مستقیم و لینک دادن به مشکل میخوریم.

یک راه داده کوئری استرینگ به فایل هست که اون رو بصورت غیرمستقیم بدیم برای دانلود.

کلا راهکارهای موجود براش دردسر دارن و انجام دادنشون جز در حالت های خاص خیلی توصیه نمیشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...