رفتن به مطلب

ایجاد محصول متغییر زیر مجموعه دار

ashki0076

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت همه عزیزان به خیر 

دوستان من قصد دارم برای فروش محصولات در یک وب سایت ووکامرسی بخشی ایجاد کنم کاربرها بتونن اجزای مختلف یک پکیج رو میکس کنن و به تعداد مورد نیاز خودشون خریداری کنن و بعد از اون بتونن مشخصاتی از قبیل رنگ و جنس محصول رو از بین گزینه های موجود که اتفاقا کم هم نیستند انتخاب کنن

برای بخش اول که فروش به صورت پکیج هست از افزونه WooCommerce Product Bundles wpclever استفاده کردم و تا اینجای کار مشکلی نیست تقریبا 

اما برای بخش انتخاب متغییرها نیاز هست که متغییر های من به صورت دسته بندی شده قرار بگیرن مثلا برای انتخاب نوع و جنس پارچه ابتدا از بین چند دسته مثلا پارچه های گل دار و ساده یکی رو انتخاب کنن و بعد از اون بخش یک نوع جنس پارچه مثلا پارچه پورش رو انتخاب کنن و در آخر از بین رنگ های موجود در این بخش هم یکی رو به دلخواه انتخاب کنن

مثال بارز چیزی که میخوام رو می تونید در این فروشگاه مشاهده کنید 

https://moblomiz.com/Products/sofa/مبل-راحتی-آلیسا

البته بعد از رفع این مسئله میرسم به این بخش که باید این قابلیت انتخاب متغییر ها توی صفحه محصولات گروه بندی شده هم باشه که این مسئله جدایی هست و فعلا در اولویت نیست اما اگه کسی از دوستان در این مورد هم پیشنهادی داره لطفا راهنمایی کنید

دوستانی که میتونن کمکی کنن حالا هر چند کوچیک لطفا دریغ نکنن چرا که چند روزیه شدیدا این مورد آزارم میده و هر چه سریعتر باید درش به نتیجه برسم 

پیشاپیش از پاسخ هاتون ممنونم 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...