رفتن به مطلب

باز شدن لینک تصاویر در پنجره جدید

پست های پیشنهاد شده

سلام

می خواهم کاربر روی هر تصویر که کلیک می کند در صفحه جدید تصویر برایش باز شود

در حال حاضر تعداد پست ها و تصاویر زیاد است و امکان انجام دستی خیلی سخت است

دنبال افزونه ای هستم که این کار را انجام دهد و امکان ارائه مدیریتی بر روی عکس های درون سایتم را بدهد

ویرایش شده توسط jahan654
لینک به ارسال

اگر از تصویر شاخص استفاده کنید این قابلیت رو داره که تصاویر رو به نوشته لینک بدید .

ویرایش شده توسط shahab2005
لینک به ارسال

اگر از تصویر شاخص استفاده کنید این قابلیت رو داره که تصاویر رو به نوشته لینک بدید .

ممنون از شما

الان کل تصاویر سایت من وقتی روی آنها کلیک می کنی

در همان صفحه باز می شوند چکار کنم که در صفحه جدید باز شوند؟

لینک به ارسال

کلا برای ویرایش روی عکس ها (اسم ، لینک ، اندازه و . . ) کافیه عکس را انتخاب کنید . دو ایکون در گوشه بالا سمت چپ میاد . یکی برای حذف و یکی برای ویرایش . کافیه وارد اون قسمت بشید و مشخص کنید لینک به عکس باشه یا مطلب یا کلاً بدون لینک . جالا به قسمت تنظیمات پیشرفته برید . حالا در اخرین قسمت میتونید بگید لینک در صفحه جدید باز شه . (تیکش رو بزنید )

ویرایش شده توسط shahab2005
لینک به ارسال

کلا برای ویرایش روی عکس ها (اسم ، لینک ، اندازه و . . ) کافیه عکس را انتخاب کنید . دو ایکون در گوشه بالا سمت چپ میاد . یکی برای حذف و یکی برای ویرایش . کافیه وارد اون قسمت بشید و مشخص کنید لینک به عکس باشه یا مطلب یا کلاً بدون لینک . جالا به قسمت تنظیمات پیشرفته برید . حالا در اخرین قسمت میتونید بگید لینک در صفحه جدید باز شه . (تیکش رو بزنید )

می خواهم کاری کنم که به صورت خودکار برای همه تصاویر این تنظیمات انجام شود

چون اگر بخواهم دستی این کار را کنم باید 1000 تا پست را ویرایش کنم و کلی وقت می برد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...