رفتن به مطلب

مشکل در حذف محصولات قدیمی ووکامرس

mahdiaction

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت عزیزان
من تعداد زیادی محصول برای سال 2015 در بانکم ثبت کرده ام که می خواهم این محصولات را حذف یا ویرایش قیمت کنم هیچ تغییری بر روی آنها اعمال نمیشه، در صورتی که محصولات کمی جدیدتر ویرایش می شوند. چیکار باید بکنم،؟

ویرایش شده توسط mahdiaction
لینک به ارسال

سلام . همه پلاگین های غیر وکامرس را غیرفعال کنید تست کنید .

لینک به ارسال

داستان خیلی حاد تر از این حرف ها هست، تمام پاک کردم بروز رسانی کردم، هزارتا بالا آوردم ، باز محصولات حذف نمیشن، از خود بانک mysql حذف میشن از داخل ووکامرس هرگز، جدید ها حذف و ویرایش میشن ولی قدیمی ها نه هرگز

لینک به ارسال
در در 9/10/2018 at 17:58، mahdiaction گفته است :

داستان خیلی حاد تر از این حرف ها هست، تمام پاک کردم بروز رسانی کردم، هزارتا بالا آوردم ، باز محصولات حذف نمیشن، از خود بانک mysql حذف میشن از داخل ووکامرس هرگز، جدید ها حذف و ویرایش میشن ولی قدیمی ها نه هرگز

من متوجه نشدم!

از خود بانک mysql حذف میشن؟؟ از ووکامرس حذف نمیشن یعنی چطوری؟

لینک به ارسال

سلام آقا مرتضی  و دوستان عزیز

پس از مدت های زیادی که با این مشکل سرو کله زدم بلاخره متوجه شدم مشکل از کجاهست و حل شد.

دوستان عزیز این مشکل از بروز رسانی های مکرر ووکامرس و نصب افزونه های مختلف هست  و در یکی از آخرین بروز رسانی ها فیلد gid  جدول posts  به عنوان مسیر محصول جهت بروز رسانی و حذف استفاده میشه ، در صورتی که در ورژن های قبلی این فیلد کاربرد دیگری داشته، که شما با آپدیت کردن بانک با کد پایین مشکل برای همیشه حل میشه،

این راه حل کاملا بومی هست و توسط خودم نوشته و این مشکل حل شده، تو خیلی از سایت های خارجی هم گشتم این مشکل رو کسی باهاش بر نخورده بود .

UPDATE `wp_posts` SET`guid`= CONCAT ('http://sitename.com/?post_type=product&#038;p=', `ID`) WHERE `post_date` < '2017-12-13 03:00:00' and post_type='product'

ممنون از همه

ویرایش شده توسط Morteza
اصلاح ظاهر کد
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...