رفتن به مطلب

اضافه کردن js به فایل php در افزونه

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

من دارم ی افزونه ادیت میکنم میخام ی سری  کد جاوا اسکریپت اضافه کنم، و تغییراتی در کدهای php بدم. کدهای جاوا اسکریپت رو کجا باید اضافه کنم که تابعی ک تو js  نوشتم رو تو فایل php فراخوانی کنه؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام

به طور کلی فایل ها ( چه جاوا چه css و ... ) رو در تگ های header فراخوانی میکنند.

اگر هم کد html ندارید ( header ندارید ) و با php سر و کار دارید میتونید در همون خط اول با دستور زیر فایل رو فراخوانی کنید

<?php include 'YourFile.js'; ?>

لینک به ارسال
در در 9/10/2018 at 09:21، narges.mo گفته است :

با سلام 

من دارم ی افزونه ادیت میکنم میخام ی سری  کد جاوا اسکریپت اضافه کنم، و تغییراتی در کدهای php بدم. کدهای جاوا اسکریپت رو کجا باید اضافه کنم که تابعی ک تو js  نوشتم رو تو فایل php فراخوانی کنه؟

ممنون

هم میتونین کدهای جاوااسکریپت رو در همون فایلی که کدهای php قرار دارن قرار بدید
هم اینکه میتونین از هوک های وردپرس استفاده کنید و کدهای جاوا اسکریپت رو به صفحه تزریق کنین

add_action( 'wp_footer', 'wp_footer_scripts' );
function wp_footer_scripts(){
  ?>
  <script>alert( 'Hi wp-parsi' ); </script>
  <?php
}

هم میتونین کدها رو داخل یک فایل js بریزنی و با هوکهای دیگه مث enqueue

add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'wp_custom_script_load' );
function wp_custom_script_load(){
  wp_enqueue_script( 'my-custom-script', plugin_dir_url( __FILE__ ) . '/custom-scripts/file.js', array( 'jquery' ) );
}

لینک به ارسال
در در 9/10/2018 at 12:55، SadraHkm گفته است :

سلام

به طور کلی فایل ها ( چه جاوا چه css و ... ) رو در تگ های header فراخوانی میکنند.

اگر هم کد html ندارید ( header ندارید ) و با php سر و کار دارید میتونید در همون خط اول با دستور زیر فایل رو فراخوانی کنید

<?php include 'YourFile.js'; ?>

سلام

کدتون کاملا اشتباه هست!

js رو که با php این شکل اینکلود نمیکنن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...