رفتن به مطلب

مشکل با google tag manager

TheOne

پست های پیشنهاد شده

در زمینه google tag manager یک مشکلی دارم که اگه کسی اطلاع داشته باشه و بگه ممنون میشم،

من آموزشها و ویدیوهای زیادی رو برای تگ منیجر خوندم، ولی هنوز این اشکال رو نتونستم برطرف کنم. در تگ منیجر، وقتی preview رو میزنی اصولا باید سایت با یک به اصطلاح کنسول در پایینش لود بشه که از اونجا میشه تغییرات رو دید، ولی برای من این کنسول رو نمیاره! از اساتید کسی علتش رو میدونه؟

لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به مشکل با google tag manager تغییر داده است

سلام

خب مواردی هست که باید کنترل بشه اینجا رو ببینید:

https://www.analyticsmania.com/post/google-tag-manager-preview-mode-not-working/

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

خب مواردی هست که باید کنترل بشه اینجا رو ببینید:

https://www.analyticsmania.com/post/google-tag-manager-preview-mode-not-working/

همون شماره یکش کارم رو راه انداخت، ممنون
ظاهرا تو کروم بهتر کار میکنه، با tag assistant حل شد.

من قصد داشتم tracking external links رو برا سایتم فعال کنم، که تا حدودی موفق بودم، الان تو بخش گزارش زنده نمایش داده میشه که رو کدوم لینکها کلیک شده، منتها اصولا باید گزارشها به بخش behavior>event هم منتقل بشن و بشه از اونجا کامل همه رو کنترل کرد که این مورد اتفاق نمیوفته! تنظیمات رو طبق آموزش خود گوگل رفتم. شما اطلاع دارید از چی میتونه باشه؟

با تشکر

لینک به ارسال

با نسخه های جدید تگ‌منیجر زیاد کار نکردم. اینقدر هم تنظیمات و بخش داره که ماشااله تمومی نداره :)
جستجو کنید مسلما توضیحات مناسبی پیدا می کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...