رفتن به مطلب

خرید قالب مناسب

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

دوستان وب سایت من صنعتی هست تو کار تولید دستگاه نانوایی مدرن هستیم 

شرکت صنایع نان سالم تبریز

الان قالب صحیفه دارم استفاده میکنم خوب هست اما الان دیگه به دردم نمیخوره قدیمی شده به نظرتون  قالب جنه رو استفاده کنم یا قالب دیگه رو پیشنهاد میکنید 

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، nanesalemtabriz گفته است :

با سلام 

الان قالب صحیفه دارم استفاده میکنم خوب هست اما الان دیگه به دردم نمیخوره قدیمی شده به نظرتون  قالب جنه رو استفاده کنم یا قالب دیگه رو پیشنهاد میکنید 

وقت بخیر

قالب شرکتی رو بهتون پیشنهاد میکنم که هم به عنوان معرفی کسبو کارتون باشه و هم بتونین باهاش فروشگاهتونم راه اندازی کنید

قالب های زیادی در این زمینه وجود داره که پیشنهاد من قالب استارت ای تی هستش 

توضیحات بیشتر در مورد قالب https://goo.gl/kc3e9m

تورک مشتری لَریمیزده خاص تخفیفیمیز وار

در صورت تمایل به معرفی بیشتر خصوصی در تماس باشید

موفق باشید

• امتیاز 1
لینک به ارسال

با سلام 

سلام وقت بخیر 

قالب جنه به عنوان قالب خبری می باشد ولی در کل خیلی عالی هستش 

و قالب Enfold هم به عنوان شرکتی هستش که فوق العاده هستش و امکانات خوبی هم داره و از نظر سئو هم خوبه

لینک به ارسال

با سلام 

سلام

قالب های صحیفه و جنه متاسفانه سه ستونه نمیشن و خب یه ذره در طراحی های المان هاشون خوب کار نشده، مثلا المان های صحیفه قدیمی شده و المان های قالب جنه زیادی بزرگه ، استفاده از قالب های شرکتی برای شما بهتره اما خب شما چون داخل سایتتون پست گذاری می‌کنید بهتره یک قالب خبری مناسب داشته باشید، البته چون پست هاتون زیاد نیست می‌تونید از قالب های شرکتی مثل انفولد هم استفاده کنید، اما اگه می‌خواید از قالب های خبری استفاده کنید من به شما استفاده از قالب پابلیشر رو پیشنهاد میکنم.

این قالب دمو ها و المان های فوق العاده زیادی در طرح و رنگ های مختلف داره که میتونه به راحتی نیازهاتون رو برطرف کنه.

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...