رفتن به مطلب

ارور سایت مپ

پست های پیشنهاد شده

من طبق این آموزش:

http://www.wordpress98.com/forum/index.p...84-%D9%88/

سایت مپ برای سایتم درست کردم.ولی سایت مپم ارور میده.خودتون میتونید یه سری بزنید تا ببینید چه اروری میده:

http://www.fundoon.ir/sitemap.xml

من رهنمود های اون آموزش برای رفع این ارور رو انجام دادم.ولی ارور رفع نشد.البته اید من درست نفهمیدم منظورش چیه!!!!شاید هم این مال قدیما بوده و حالا تغییر کرده.به هر حال ممنون میشم راهنماییم کنید.من از وردپرس 3.6 آلفا استفاده می کنم.

با تشکر و آرزوی شادی برای شما

لینک به ارسال

گرچه زیاد متوجه نشدم اما اگر کاری با اون آموزش نداشته باشید بهتره - چون پلاگین مربوطه خودش سایت مپ تولید می کنه

لینک به ارسال

ارو.ر شما به فضای خالی کدهاتون مربوط می شه باید تمام فایلهای قالب و افزونه هاتون با کد

<?php

آغاز بشند و با کد

؟>

تمام اگر صفحه ای باشه که کد دوم را نداشته باشه و یا بعد از کد دوم فاصله اینتر یا هر کلمه ای وجود داشته باشه اون فاصله به عنوان فضای خالی قبل از فایل ها قرار می گیره

گاهی این اتفاق بخاطر استفاده از هاست های رایگان و iframe مخفی تبلیغاتی آنها می افته

بعضی آموزش ها هست که برای رفع این مشکل می آد از سازنده فایل xml فرمتی را که در مقابل این فاصله ها واکنش نشون می ده حذف می کنه که فایل با یک خط ارور با مفهوم اینکه این فایل xml استایل درستی نداره نمایش داده می شه ولی ایراد اصلی با چک کردن فایل ها و رفع نقص برطرف می شه

ابتدا فایل functions.php را چک کنید که بیشترین احتمال این نوع مشکلات را دارد

در مرحله بعد فایل های rss سایت را بررسی کنید ببینید این ارور را همراه دارند یا نه اگر نداشتند فقط افزونه map را چک کنید و الا باقی فایل ها هم باید در نبت قرار بگیریند

من فید سایتتون را چک کردم مشکلی نداره مشکل از خود افزونه است و البته نمایش ندادن فایل نقشه سایت در مرورگر با این ارور ربطی به کار ربات های جستجو گر نداره و کماکان نقشه برای اونها قابل خوندنه

اگر با کد نویسی آشنا نیستید به کدها دست نزنید فایل کار خودش رو انجام می ده

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

من html رو متوسط بلدم. ولی الان شما مطمئن هستید که سایت مپ سایت من ساخته شده است؟اگر بخوام کاری کنم که سایت مپ برای افراد هم قابل نمایش باشه باید functions.php رو چک کنم؟در ضمن من از هاست رایگان استفاده نمیکنم.

ویرایش شده توسط yavar99
لینک به ارسال

من html رو متوسط بلدم. ولی الان شما مطمئن هستید که سایت مپ سایت من ساخته شده است؟اگر بخوام کاری کنم که سایت مپ برای افراد هم قابل نمایش باشه باید functions.php رو چک کنم؟در ضمن من از هاست رایگان استفاده نمیکنم.

پاسخ من جنبه عمومی داشت ولی در انتها عرض کردم rss سایت شما سالمه یعنی نه functions.php و نه باقی فایل های قالب ایرادی ندارند و همچنین مسئله هاست رایگان هم منتفیه این مشکل را در فایل های افزونه سازنده ی نقشه تست کنید

اگر اشتباه نکنم وقتی مپ را در گوگل پلاس باز کنید در حالت عادی این ارور را می بینید ولی با راست کلیک و احضار سورس کد کدهای مپ ساخته شده را هم می توانید ببینید

اگر دسترسی فایل xml که برای مپ ساخته شده 666 یا بالاتر باشد مپ ساخته می شود واین ارور تنها برای نمایش در نمایشگر است

این صفحه جذابیت دیداری ندارد (در فرمت ASCII کد می کند که نام های فارسی قابل تشخیص نیستند ) برای ساخت نقشه سایت برای کاربران در وردپرس از یکی از افزونه های صفحه زیر استفاده کنید

http://wordpress.org...l sitemap&sort=

برای اطمینان از ساخته شدن نقشه سایت 24 ساعت بعد از سایت در گوگل کلمه ای از عناوین مطالبتان را به حالت زیر جستجو کنید

site: yourdomain.com/ کلمه مورد نظر

لینک به ارسال

من اون چیزی که گفتید رو توی گوگل سرچ کردم و صفحات سایت من ایندکس شده بود.ولی وقتی توی سایت مپ سایتم سورس رو میارم سورس خالیه!!!!!میشه خودتون یه چکی کنید لطفا" .یه چیز دیگه: میگم از اون افزونه هایی که توی سایت وردپرس بود خودتون کدوم رو بهتر میدونید؟

لینک به ارسال

به نظر من شما از wordpress seo برای سایت مپ تون استفاده کنید خیلی بهتره چون من همین مشکل رو با google xml sitemaps داشتم ولی بعد از اینکه از wordpress seo استفاده کردم مشکل حل شد.

لینک به ارسال

برای موتورهای جستجو و ربات ها که نیاز به فایل xml هست دوستان فرمودند wordpress seo البته من شخصا با گوگل آنالیز مشکلی نخوردم ولی برای نمایش یک صفحه به عنوان نقشه ی سایت من از افزونه استفاده نمی کنم و کد نویسی را ترجیح می دم برای کد نویسی ابتدا باید با فرمت اصلی وردپرس و حلقه ها آشنا باشید و در مرحله بعد یک کپی از page.php تهیه کنید و در ابتدای آن و قبل از هر نوشته دیگر وارد کنید

<?php
/**
Template Name: Site Map
*/
?>

و در داخل حلقه بعد از

<?php the_content(); ?>

با استفاده از توابع وردپرس نقشه را بسازید مثلا

برای نمایش بایگانی ماهیانه در صورت فعال بودن افزونه جلالی

<?php wp_get_jarchives($args);
$args = array(
'show_post_count' => 1
);
?>

و الا

<?php wp_get_archives($args);
$args = array(
'show_post_count' => 1
);
?>

برای نمایش لیست نویسندگان

<?php wp_list_authors($args);
$args = array(
'optioncount' => true,
'exclude_admin' => false
);
?>

برای نمایش دسته های سایت

<ul>
<?php wp_list_categories($args); ?>
<?php $args = array(
'show_last_update' => 1,
'show_count' => 1,
'child_of' => 1,
'hierarchical' => false,
'title_li' => 0,
'pad_counts' => 1
);
?>
</ul>

برای نمایش برگه های جدا

<?php wp_list_pages(); ?>

و برای مشاهده توابع بیشتر به

http://codex.wordpress.org/Main_Page

مراجعه کنید

و در انتها از طریق پیشخوان برگه ها - ایجاد برگه تازه یک برگه برای نقشه سایت بسازید و از منوی کشویی قالبهای برگه گزینه Site Map را انتخاب کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...