رفتن به مطلب

تولید محتوا

محسن عواطفی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه سایت دارم به آدرس poyeh.com ، و تو این سایت در حال تولید محتوا هستم اما بین دو روش تولید محتوا گیر کردم و نمیدونم از کدوم استفاده کنم.

روش اول : بازنویسی و برداشت کردن

تو این روش من درباره مثلا ( مرغوبیت شکلات ) تو چند تا سایت میرم و مقالشون رو میخونم و میام برداشت خودم رو در قالب یک مقاله مینیویسم، در بعضی مواقع هم یک مقاله رو میبینم و اون رو باز نویسی میکنم، مثلا یک سری جملات رو کم میکنم یک سری جملات رو بهش اضافه میکنم تمام واژه ها و لغات متن رو تغییر میدم جوری که متن 100 درصد تغییر کنه ولی مفهوم هیچ تغییری نکنه.

روش دوم : ترجمه

همونطور که از اسمش معلومه متن های خارجی رو میارم ترجمه میکنم، البته با مترجم گوگل، چون خودم ترجمه بلد نیستم، اما یک مساله ای که وجود داره اینه که مترجم ها شکسته ترجمه میکنن که تصحیحشون توسط من برای متن های طولانی یکم سخت میشه.

خواستم بدونم برای تولید محتوا باید از کدوم یکی از این روش ها استفاده کنم؟ اصن میتونم از هردوشون استفاده کنم؟ این روش ها مشکلی ندارن؟

لینک به ارسال

خب مسلما بهترین کار تولید محتوا هست اما با توجه به توضیحات شما، بنظرم از هر دو روش با هم استفاده کنید.

از مترجم گوگل هم برداشت هاتون رو بگیرید و با متون جمعبندی شده یک متن جدید و مناسب ایجاد کنید. ولی اینکه این نوع متن برای خواننده جذاب هست یا نه مطمئن نیستم.

لینک به ارسال
در 48 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

خب مسلما بهترین کار تولید محتوا هست اما با توجه به توضیحات شما، بنظرم از هر دو روش با هم استفاده کنید.

از مترجم گوگل هم برداشت هاتون رو بگیرید و با متون جمعبندی شده یک متن جدید و مناسب ایجاد کنید. ولی اینکه این نوع متن برای خواننده جذاب هست یا نه مطمئن نیستم.

سلام

ممنون از راهنماییتون

من این مقاله رو با استفاده از دو روش نوشتم :

www.poyeh.com/?p=37820

به نظرتون بده یا خوبه ؟

ویرایش شده توسط پویه
لینک به ارسال

تخصصی در مطلب و نگارشش ندارم و چیزی که گفتم از جهت بهتر بودن برای سئو و خواننده بود.

لینک به ارسال
در 46 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

تخصصی در مطلب و نگارشش ندارم و چیزی که گفتم از جهت بهتر بودن برای سئو و خواننده بود.

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...