رفتن به مطلب

ارور سرور کانکتیویتی در گوگل وبمستر

محسن عواطفی

پست های پیشنهاد شده

سلام

چند روز پیش رفتم توی گوگل وبمستر سایتم و دیدم که سایتم ( poyeh.com ) در گوگل وبمستر دچار مشکل شده، و باید بگم که متاسفانه این مشکلات همیشه به سایتم ضرر رسونده و باعث افت سایتم شده :

0-6.png

مشکل رو به هاستینگم گزارش دادم گفتن که :

نقل قول

وقت بخیر
مشترک گرامی ، منظور از این خطا ها دقیقا از سمت سرور بودن آن ها نیست، خیلی از خطا ها کدنویسی هستند و منجر به عدم دسترسی گوگل می شوند و گوگل میگوید خطا های سروری اما از سمت سرور ما نیست، شما ارورلاگ سایت خود را چک کنید ببینید چه خطا هایی در سایت لاگ می شود؟ سپس آن ها را به برنامه نویس سایت ارجاع دهید.

خواستم بدونم چیکار باید کنم که این مشکلات سرور حل بشه؟

ویرایش شده توسط پویه
لینک به ارسال

خب درست گفتن. بعضی خطاها از سرور و بضی ها از سمت کد هستن که به اسم سرر نوشته میشن.

ارورلاگ ساییتون رو بررسی کنید ببینید چه خطاهایی وجود داره. اول خطاها رو بررسی کنید نه warning یا notice ها.

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

خب درست گفتن. بعضی خطاها از سرور و بضی ها از سمت کد هستن که به اسم سرر نوشته میشن.

ارورلاگ ساییتون رو بررسی کنید ببینید چه خطاهایی وجود داره. اول خطاها رو بررسی کنید نه warning یا notice ها.

سلام

میشه بیشتر راهنمایی کنید که چه طور باید ارورلاگ سایت رو فعال کنم؟ چطور خطارو رفع کنم؟

لینک به ارسال
در 45 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

پنل سرورتون چی هست؟ سی پنل یا دایرکت ادمین یا...؟

سی پنل

لینک به ارسال

در روت هاستتون یک فایل به نام error log موجود است. اونو باز کنید ببینید موردی ثبت شده اینجا قرار دهید یا کل فایل ارور لاگ را قرار دهید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...