رفتن به مطلب

تغییر دامنه از دات کام به دات آی آر

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ، همونطور که میدونید به دلیل نوسانات بی سابقه دلار ، قیمت دامین های بین الملل ، نظیر دات کام و ... بیش از حد افزایش پیدا کرده و روز به روز هم داره بدتر میشه و به نظرم به دلیل این نوسانات ارزی و تحریم های پی در پی رجیسترارهای مختلف ، دیگه دامنه دات کام بصرفه نیس و به خاطر همین ، من میخوام ببینم چجوری میشه سایتم رو از دات کام به دات آی آر تغییر بدم و کل مطالب ایندکس شده در گوگل و موتورهای جستجو و آدرس های سایت و به طور کلی ، هرچیزی که با دات کام بوده به دات آی آر تبدیل بشه . ممنون میشم کامل توضیح بدید .

ضمنا درحال حاضر ، 60 روز به انقضای دامنه دات کامم مونده و میخوام اگه بشه در این 60 روز این اتفاقا بیفته . ممنون میشم توضیح بدید و راهنمایی کنید ، چون تجربه این کارو نداشتم تا به حال .

لینک به ارسال

عموما تغییر دامنه به این شکله:

- تغییر همه آدرس های سایت

- تغییر وبمستر و آنالیتیکز سایت

- نوشتن کد ریدایرکت آدرسهای شکسته شده

- کمی صبر :)

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Morteza گفته است :

عموما تغییر دامنه به این شکله:

- تغییر همه آدرس های سایت

- تغییر وبمستر و آنالیتیکز سایت

- نوشتن کد ریدایرکت آدرسهای شکسته شده

- کمی صبر :)

ممنون از شما ولی این چیزی که شما گفتید خیلی کلیه ، من میخواستم اگه ممکنه مرحله به مرحله و واضح بگید که دقیقا باید چیکار کنم که هیچ مشکلی واسه سایت و دامنه م پیش نیاد و بشه در کمترین زمان ممکن ( قبل از تاریخ انقضای دامنه که 60 روز دیگه س ) این کارهارو انجام داد . البته اینم بگم که من از روزی که دامنه دات کام رو ثبت کردم ، دات آی آر دامنه رو هم ثبت کردم ولی وقتی کسی میخواست با دات آی آر وارد سایت بشه ، به دات کام ریدایرکت میشد ، ولی الان به دلایلی که گفتم نمیخوام دات کام رو تمدید کنم و میخوام دیگه سایت با دات آی آر بالا بیاد و همه ی لینک ها و مطالب و عکس ها و به طور کلی ، کل سایت روی دات آی آر بیاد .

ویرایش شده توسط آرشام . رادمهر
لینک به ارسال

خیلی واضح توضیح دادند خدمتتون کلی نبود!

- ابتدا همه آدرس های سایتتون رو تغییر بدید

- سپس در مرحله دوم در وبمستر و آنالیتیکز سایت آدرس دامنه رو تغییر بدید

- در مرحله سوم هم کد ریدایرکت آدرسهای شکسته شده رو بنویسید در htacces!

- و در مرحله چهارم نیز کمی صبر :) بفرمایید!

اگر دامنه ir شما هم بر روی همین هاست هست، ریدایرکت دامنه ir به .com رو حذف کنید

بک آپ فراموش نشه

در فایل wp-config.php  این دو خط کد رو ثبت کنید:

define('WP_HOME','http://example.com');
define('WP_SITEURL','http://example.com');

بجای example.com آدرس دامنه ir خودتون رو ثبت بفرمایید

توجه کنید که کد فوق را قبل از توضیحات  “That’s all, stop editing! Happy blogging.” قرار دهید.
ویرایش شده توسط radintaban
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، radintaban گفته است :

خیلی واضح توضیح دادند خدمتتون کلی نبود!

- ابتدا همه آدرس های سایتتون رو تغییر بدید

- سپس در مرحله دوم در وبمستر و آنالیتیکز سایت آدرس دامنه رو تغییر بدید

- در مرحله سوم هم کد ریدایرکت آدرسهای شکسته شده رو بنویسید در htacces!

- و در مرحله چهارم نیز کمی صبر :) بفرمایید!

اگر دامنه ir شما هم بر روی همین هاست هست، ریدایرکت دامنه ir به .com رو حذف کنید

بک آپ فراموش نشه

در فایل wp-config.php  این دو خط کد رو ثبت کنید:

define('WP_HOME','http://example.com');
define('WP_SITEURL','http://example.com');

بجای example.com آدرس دامنه ir خودتون رو ثبت بفرمایید

توجه کنید که کد فوق را قبل از توضیحات  “That’s all, stop editing! Happy blogging.” قرار دهید.

منظورم از کلی بودن ، این بود که همین مراحلی که شما دوباره تکرار کردید رو چجوری باید انجام بدم ؟ به فرض مرحله اول که نوشتید همه آدرسهای سایت رو تغییر بدم ، یعنی چند هزار لینکی که در گوگل ایندکس شده رو یکی یکی و به روش دستی باید به دات آی آر تغییر بدم ؟ و مثلا مرحله سوم ، کد ریدایرکت آدرسهای شکسته شده یعنی چی ؟ به درستی متوجه نشدم منظورتون از این جمله چیه ؟

لینک به ارسال

خب وقتی تغییر آدرس دادید یا از طریق htacess یا به کمک افزونه میتونید این ادرس ها رو کنترل کنین.

برای مرحله سوم هم همین حالت هست.

شما هر جا توضیح بیشتر نیاز دارید بگید چون هر روش و هر بخش خودش میتونه برای شما جای  سوال داشته باشه.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Morteza گفته است :

خب وقتی تغییر آدرس دادید یا از طریق htacess یا به کمک افزونه میتونید این ادرس ها رو کنترل کنین.

برای مرحله سوم هم همین حالت هست.

شما هر جا توضیح بیشتر نیاز دارید بگید چون هر روش و هر بخش خودش میتونه برای شما جای  سوال داشته باشه.

ببینید جناب آقای مرتضی ، من مدت زمان 60 روز وقت دارم که تمامی مطالب ایندکس شده سایتم در گوگل ، لینک ها ، آدرس عکس ها ، فایل ها ، صفحه ها و به طور کلی همه چیز سایتم رو از دات کام به دات آی آر تغییر بدم ( انگاری اصلا قبلا چیزی به نام دات کام نبوده و همه مطالب و ... سایتم با دات آی آر بوده ) و همونطور هم که احتمالا تا الان متوجه شدید بنده اطلاعات کافی در این زمینه ندارم و خیلی مبتدی هستم ، واسه همین اومدم تاپیک باز کردم که اولا بدونم مراحل انجام این کار چیه که شما 4 مرحله رو گفتید و در ثانی روش اجرای مراحلش به چه صورته ؟ چون نمیخوام زحمتایی که روی دامنه قبلی کشیدم به راحتی از بین بره ، ( چون الان حوالی 6000 بازدیدکننده در روز دارم که حدود 90 درصدشون هم ورودی گوگل هستن ) حالا خواهشم از شما و همه کسانی که این تاپیک رو میبنن اینه که اگه منبع معتبری وجود داره در این زمینه که کامل توضیح داده باشه به بنده معرفی کنید و یا اینکه اگه زحمتی نیس ، خودتون به ترتیب مراحل و نحوه اجرای هر مرحله رو توضیح بدید که من عین همون رو انجام بدم ( واقعا خیلی به کمک و راهنمایی افراد با تجربه در این زمینه نیاز دارم که آسیبی به سایت و دامنه م وارد نشه )

لینک به ارسال

اگر بخوایم توضیح بدیم احتمال اینکه توضیحات چندگانه بشه و مشکل پیش بیاد زیاد هست.

من براتون یک آموزش خوب پیدا میکنم که تصویری توضیح بده. تا اون موقع دوستان هم منبع خوبی داشتن میتونن معرفی کنن.

اگر نشد همینجا یک آموزش خوب با کمک دوستان تهیه می کنیم که منبعی برای این مورد بشه.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Morteza گفته است :

اگر بخوایم توضیح بدیم احتمال اینکه توضیحات چندگانه بشه و مشکل پیش بیاد زیاد هست.

من براتون یک آموزش خوب پیدا میکنم که تصویری توضیح بده. تا اون موقع دوستان هم منبع خوبی داشتن میتونن معرفی کنن.

اگر نشد همینجا یک آموزش خوب با کمک دوستان تهیه می کنیم که منبعی برای این مورد بشه.

اگه اینکارو بکنید که بی نهایت ممنون میشم ، چون مطمئنا خیلی ها مثله بنده هستن که این مشکل رو دارن و از طرفی مثله بنده ، مبتدی هم هستن ، فقط یه خواهشی داشتم اگه ممکنه یه لطفی کنید و این مورد رو کمی در اولویت بزارید چون من یک روز هم واسم یک روزه ، و روز به روز دارم به انقضای دامنه م نزدیک تر میشم و هرچه زودتر اقدام کنم طبیعتا بهتر هست . بازم تشکر میکنم از شما و گروه وردپرس پارسی

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Morteza گفته است :

منم خیلی لازم دارم ممنون میشم بزارین

من یه سایت .ir دارم که میخوام به .com تبدیلش کنم یکی میگه با پلاگین انجام بده یکی میگه  از تو دیتابیس عوضش کن ولی راه حلش رو نمیدونن ممنون میشم راهنمای کنید

لینک به ارسال

سلام مجدد

خب من منابع خارجی رو بررسی کردم بهترین ها رو دست چین کردم:

بصورت متنی:

https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-properly-move-wordpress-to-a-new-domain-without-losing-seo/

https://www.quicksprout.com/2015/09/16/the-simple-guide-to-moving-your-wordpress-site-to-a-new-domain/

بصورت تصویری:

https://www.youtube.com/watch?v=ZJED0dqEx-M

نکته:

موارد رو با حوصله و به دقت مطالعه و بررسی کنید، بعد هر جایی سوالی داشتید مطرح کنید تا توضیح بیشتری ارائه بدیم.

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

سلام مجدد

بصورت متنی:

https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-properly-move-wordpress-to-a-new-domain-without-losing-seo/

https://www.quicksprout.com/2015/09/16/the-simple-guide-to-moving-your-wordpress-site-to-a-new-domain/

بصورت تصویری:

نکته:

موارد رو با حوصله و به دقت مطالعه و بررسی کنید، بعد هر جایی سوالی داشتید مطرح کنید تا توضیح بیشتری ارائه بدیم.

ممنون بابت این آموزش های خوب

فقط یک سوال دارم . الان با این روشی که تو ویدیو گذاشتین آدرس سایت عوض میشه ولی سایتی که من میخوام دامنش رو عوض کنم تو مطالبش کلی عکس و لینک هست که با آدرس قدیمی ست شده چجوری باید این لینک هارو عوض کرد بدون مشکل 404

لینک به ارسال

یک بخشی رو توی آموزش ها(هم متنی هم تصویری) طرف از سمت دیتابیس آدرس های داخل نوشته ها و هم آپدیت میکنه.

برای ایندکس شده  ها هم یک htaccess گذاشته که 404 از سمت گوگل هندل بشه.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۷/۶/۲۴ at 23:08، Morteza گفته است :

سلام مجدد

بصورت متنی:

بصورت تصویری:

نکته:

جناب آقای مرتضی عزیز ، بی نهایت ممنون از زحمتی که کشیدید و این منابع رو معرفی کردید ؛ حقیقتا بنده ، هم دو لینک متنی رو رفتم داخلش و هم ویدئوی یوتیوب رو دیدم ولی متأسفانه چون زبان انگلیسیم خوب نیس از ویدئو که اصلا چیز خاصی متوجه نشدم جز اینکه داشت بصورت تصویری بک آپ میگرفت از هاست و ... و از منابع متنی هم با ترنسلیت گوگل یه چیزایی دستگیرم شد ولی چون ترنسلیت گوگل هم زیاد دقیق نیس نتونستم واضح متوجه شم .

حالا خواهشم از شما اینه که اگه ممکنه ، نمیشه یه منبع معتبر داخلی بزارید که بتونم به اون بسنده کنم ؟ چون اولا واسه پیدا کردن یه آموزش کامل زبان فارسی در این زمینه نمیدونم باید چه چیزیو دقیقا سرچ کنم و علاوه بر اون ، چون سایتهای داخلی خیلی زیاد هستن ، نمیشه اون منبع معتبر و استاندارد رو به درستی پیدا کرد ، میترسم یه چیزی جستجو کنم و کلا راه اشتباه رو بهم نشون بده . واسه همین اومدم اینجا تاپیک زدم که از افراد باتجربه تر مشورت بگیرم و خیلی ممنون میشم اون منبع داخلی که کامل و استاندارد باشه و مورد تأیید شمام باشه بهم معرفی کنید .

بازم ممنون

لینک به ارسال

ظاهرا هیچ منبع مناسب و کاملی کسی نتونست معرفی کنه ؛ بنده خودم در این انجمن که جستجو کردم ، یه تاپیک بود که توضیحاتی در این خصوص داده بود ، میخواستم بدونم این ، همون چیزیه که من میخوام و میشه بهش بسنده کنم و همین کفایت میکنه واسه کاری که مدنظرمه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

تاپیک مربوطه : 

لینک به ارسال

دوست عزیز به نظر من اصلا دست به چنین کاری نزنید و از پایه اشتباهه انجام چنین کاری...

بخاطر 150 هزار تومن در سال میخواید برید روز ir  اما این عواقب بدتری داره که اولین و بدترین اون اینه که گوگل توی خیلی از مزایای خودش دامنه  ir  رو فیلتر کرده و اکثر افراد دنبال اینن از  ir  به .com  برن چون با اومدن تحریم های جدید احتمالا دامنه .ir  یه ذره اعتباری رو هم که داره از دست بده.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، farsiwp.com گفته است :

دوست عزیز به نظر من اصلا دست به چنین کاری نزنید و از پایه اشتباهه انجام چنین کاری...

بخاطر 150 هزار تومن در سال میخواید برید روز ir  اما این عواقب بدتری داره که اولین و بدترین اون اینه که گوگل توی خیلی از مزایای خودش دامنه  ir  رو فیلتر کرده و اکثر افراد دنبال اینن از  ir  به .com  برن چون با اومدن تحریم های جدید احتمالا دامنه .ir  یه ذره اعتباری رو هم که داره از دست بده.

ممنون از پاسخ جنابعالی ، ولی متأسفانه دات کام داره خیلی بیشتر اذیت میکنه نسبت به دات آی آر ، چون اولا رجیسترارهای دامین های بین المللی نظیر همین دات کام ، دارن روز به روز ادا اطوار بیشتری در میارن و ایران رو تحریم میکنن و هرساله مجبوریم از این رجیسترار به اون رجیسترار کوچ کنیم ، اومدیم فردا ، اروپا هم با ایران به مشکل خورد ، بعدا تکلیف چیه ؟ اونموقع روی رجیسترارهای اروپایی هم نمیشه حساب کرد و همش باید نگران این موضوع بود ، همین الانشم دامین بنده به نام خودم ثبت نیس و شرکتی که برای من ثبت کرده ، به خاطر تحریم ها ، با هویت اروپایی خود شرکت ، دامینم رو به ثبت رسونده ، حتی به خاطر همین تحریم ها ، به پنل اصلی دامین هم دسترسی ندارم ؛ درثانی به خاطر همین تحریم هایی که فرمودید و برخی مسائل داخلی ، روز به روز داره قیمت ارز میره بالا و معلوم نیس کی میخواد متوقف شه و یه دامین که تا چندماه پیش 40 تومن بوده الان باید 150 به بالا پول بدید که فکر کنم اگه همینجور پیش بره تا 200 تومن هم برسه ؛ بعدا شما از چه چیزیه دامین های بین المللی دفاع میکنید ؟ ضمن اینکه دامین و tld فقط یه نشونه واسه سایته و شما میتونید با هر tld سایتتون رو بالا بیارید ، مهم اعتبار سایت و مطالبشه .

از طرفی ، اگه منظورتون از مزایای دامین دات کام ، سرویس هایی نظیر گوگل ادوردز هست که این سرویس به تازگی برای دامین آی آر هم رفع تحریم شده که حتی اگه هم نمیشد زیاد مهم نبود ، چون روش های تبلیغاتی اینقدر زیاد هست که نیازی به گوگل ادوردز نباشه ؛ اگه هم منظورتون اینه که ممکنه گوگل ، به طور کلی سایتهای با دامین آی آر رو از نتایج موتور جستجوش خارج کنه که به نظرم امکانپذیر نیس ، چون گوگل قبل از هرچیزی ، فقط به فکر منافع خودش هست و در حال حاضر هم ، اینقدر سایتهای بزرگ با دات آی آر ساخته شدن ( و روز به روز هم داره به تعدادشون اضافه میشه ) که اگه بخواد اینکارو بکنه ، اول از همه به خودش صدمه میزنه و فکر نمیکنم که گوگل ، خودزنی کنه .

اگه هم موارد دیگه ای به جز این مواردی که عرض کردم هست ، ممنون میشم اعلام کنید .

لینک به ارسال

از دوستان هیچکی نیس راهنمایی کنه ؟ ای موضوع خیلی حیاتیه واسم ، خواهشا پیگیری کنید ، این انجمن قبلا خیلی فعال تر بود که ، چه بلایی سرش اومده ؟

لینک به ارسال

اگه واقعا سایتتون اینقدر در امدش کمه که بهتره همین چند روزه به دات ای ار انتقالش بدین وگرنه شرکتی که من ازش دامین خریدم همون به اسم خودم خریداری شده و هیچ مشکلی هم توی این یه ماه باهاش نداشتم و فردی هم که منو راهنمایی کرده خودش 10 ساله داره تو حوزه وردپرس فعالیت میکنه و یکی از برند های معتبر توی وردپرسه...

برای انتقال از دات کام به دات ای ار اولش نیاز دارید کل لینک های داخلی وب سایتتون رو تغییر بدین که باید از دیتابیس دامین خودتون رو تغییر بدین اما برای راحتی کار  میتونید افزونه

Velvet Blues Update URLs

رو دانلود و نصب کنید   و ادرس های جدید و قدیم رو وارد کنید تا لینک های داخلی وب سایتتون رو تغییر بدین

ویرایش شده توسط farsiwp.com
لینک به ارسال

میتونی از این افزونه که اتفاقا همیار هم گذاشته استفاده کنی

https://hamyarwp.com/wp-clone-by-wp-academy/

تا از سایتت بسته نصبی بگیری و انتقالش بدی به دامین جدیدت 

لینک به ارسال

داتcom با داتir فرقی ندارن ، به راحتی تغییر بدید

ویرایش : راستی منم شنیده بودم که گوگل ادوردز ، داتir رو از تحریم درآورده ، پس فکر کنم حقیقت داره چون شمام بهش اشاره داشتید .

ویرایش شده توسط تازه وارد
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، آرشام . رادمهر گفته است :

از دوستان هیچکی نیس راهنمایی کنه ؟ ای موضوع خیلی حیاتیه واسم ، خواهشا پیگیری کنید ، این انجمن قبلا خیلی فعال تر بود که ، چه بلایی سرش اومده ؟

ای بابا شما هنوز کارتون راه نیفتاده؟ :mellow:

من تاحالا زیاد دامین عوض کردم، یک‌ادمین یه آموزش کامل گذاشته بود یادمه، میگردم اگر پیداش کردم میفرستم واستون، اگر نه راهنمای قدم به قدمشو مینویسم داخل یه تاپیک جدید.

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، آرشام . رادمهر گفته است :

ظاهرا هیچ منبع مناسب و کاملی کسی نتونست معرفی کنه ؛ بنده خودم در این انجمن که جستجو کردم ، یه تاپیک بود که توضیحاتی در این خصوص داده بود ، میخواستم بدونم این ، همون چیزیه که من میخوام و میشه بهش بسنده کنم و همین کفایت میکنه واسه کاری که مدنظرمه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

تاپیک مربوطه : 

عه اینو که اصن خودم قبلا نوشته بودم داخل انجمن :rolleyes:

بله دوست عزیز، طبق همین آموزش پیش برید.

اینجا هم کامل توضیح داده شده: http://1admin.ir/complete-guide-to-change-site-domain/

بخونید آموزش رو، قبل از اینکه انجام بدید اگر جاییش سوال داشتید بپرسید من و سایر دوستان راهنماییتون می‌کنیم.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، farsiwp.com گفته است :

اگه واقعا سایتتون اینقدر در امدش کمه که بهتره همین چند روزه به دات ای ار انتقالش بدین وگرنه شرکتی که من ازش دامین خریدم همون به اسم خودم خریداری شده و هیچ مشکلی هم توی این یه ماه باهاش نداشتم

اصلا بحث درآمد نیس ، بحث من بر سر تحریم هایی هست که روز به روز داره بیشتر به ایرانی ها تحمیل میشه و همین باعث شده که دغدغه هایی که تا چندسال پیش ، به هیچ عنوان برای دامین های بین المللی وجود نداشت یا حداقل خیلی کمرنگ بود ، در این سالهای اخیر ، پر رنگ و پر رنگ تر بشه ، طوریکه هر ساله باید نگران و بعضا منتظر یه تحریم جدید از سمت یه رجیسترار دیگه باشیم .

خود بنده ، همین سال گذشته نزدیک بود به راحتی آب خوردن ، دامینم رو از دست بدم و دیگه نتونم تمدیدش کنم ، اونم فقط به خاطر تحریم هایی که ریسلو تحمیل کرد و کلی با زحمت و این در اون در زدن ، تونستم یه شرکتی رو پیدا کنم که با هویت اروپایی خودش ، دامینم رو منتقل کرد به شرکتش ، وگرنه علنا دامینم به همین راحتی از بین میرفت .

ضمن اینکه دامین بنده هم ، با اسم و فامیل و ایمیل خودم ثبته و منظورم از هویت اروپایی ، اینه که شرکت های ثبت کننده ، واسه دورزدن تحریم ها ، آدرس محل سکونت و یا شماره تلفن و هر چیزی که باعث بشه رجیسترارها متوجه بشن که صاحب دامین ، در ایران زندگی میکنه رو به هویت اروپایی خودشون تغییر میدن که مشکلی از بابت تحریم ها ایجاد نشه ، درضمن ، من هویز دامنه شما رو هم نگاه کردم ، کل اطلاعاتش مخفی شده بود که احتمالا اینکار رو هم شرکت ثبت کننده دامینتون برای حفظ امنیت دامین و جلوگیری از مشکلات مربوط به تحریم ها فعال کرده

فردی هم که منو راهنمایی کرده خودش 10 ساله داره تو حوزه وردپرس فعالیت میکنه و یکی از برند های معتبر توی وردپرسه...

این فردی که شما رو راهنمایی کرده ، میشه بفرمایید در چه خصوص راهنمایی کرده ؟ یعنی بهتون گفته که دامین آی آر ، به زودی از سمت موتورهای جستجو و کل دنیا ، تحریم میشه و کل اعتبار و برندینگ IR نابود میشه ؟ هعنی همچین چیزی امکانپذیره به نظرتون ؟

برای انتقال از دات کام به دات ای ار اولش نیاز دارید کل لینک های داخلی وب سایتتون رو تغییر بدین که باید از دیتابیس دامین خودتون رو تغییر بدین اما برای راحتی کار  میتونید افزونه

Velvet Blues Update URLs

رو دانلود و نصب کنید   و ادرس های جدید و قدیم رو وارد کنید تا لینک های داخلی وب سایتتون رو تغییر بدین

این افزونه ، یعنی باعث میشه لینک های سایت من که در گوگل با دات کام ایندکس شده هم به دات آی آر تغییر وضعیت بدن ؟ و هرچی دات کام هست دات آی آر بشه ؟ ( چه در موتورهای جستجو نظیر گوگل و چه در کل سایت ؟ )

میتونی از این افزونه که اتفاقا همیار هم گذاشته استفاده کنی

https://hamyarwp.com/wp-clone-by-wp-academy/

تا از سایتت بسته نصبی بگیری و انتقالش بدی به دامین جدیدت

این افزونه رو هم دیدم و لازم به ذکره که من اصلا نمیخوام هاست جدید بگیرم و یا سایتم رو به هاست دیگه منتقل کنم ، فقط میخوام داخل همین هاست فعلی ، دات کام رو به دات آی آر تبدیل کنم . آیا این افزونه رو بازم لازمه که نصب کنم ؟ یا بدون افزونه هم میشه اینکارو انجام داد ؟

لینک به ارسال

به دلیل مشکلات اینترنت ، دوبار ارسال صورت گرفت ، ممنون میشم از مدیران که این پست رو پاک کنن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...