رفتن به مطلب

ارور گوگل وبمستر

یونسی

پست های پیشنهاد شده

سلام من از زمانی که شروع به یادگیری وردپرس کردم روی یه دامنه کار میکردم و صفحاتم رو می ساختم و حذف می کردم. الان دارم مطابق آموزش هام روی سئو همون دامنه کار میکنم.مشکل اولم اینه که در گوکل وبمستر و بخش crawl errors خطای ۴۰۴ زیادی دارم .من باید با این خطاها چکار کنم؟ریدایرکت بکنم صفحات رو؟ سوال دومم اینه که من یک سری مطالبم رو با برگه ساختم و الان میخوام به نوشته منتقل کنم تا برچسب گذاری و دسته بندی کنم.باید برگه ها رو به نوشته ها ریدایرکت کنم بعد پاک کنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

سلام

error ها 404 به این معنی هست که گوگل نتونسته اون صفحه رو پیدا کنه و دلیلش هم اون صفحاتی بوده که ساختی و پاک کردی

نظر من درمورد سوال دومت اینکه نوشته ای که داری کپی کن (هم نوشته و هم ادرسش ) بعد توی قسمت افزودن نوشته ادرس به صورت دستی به ادرس اون برگه تغیر بده البته قبلش باید اون برگه پاک بشه تا ادرسش از وردپرست حذف بشه

لینک به ارسال
در 31 دقیقه قبل، abolfazl.m گفته است :

سلام

error ها 404 به این معنی هست که گوگل نتونسته اون صفحه رو پیدا کنه و دلیلش هم اون صفحاتی بوده که ساختی و پاک کردی

نظر من درمورد سوال دومت اینکه نوشته ای که داری کپی کن (هم نوشته و هم ادرسش ) بعد توی قسمت افزودن نوشته ادرس به صورت دستی به ادرس اون برگه تغیر بده البته قبلش باید اون برگه پاک بشه تا ادرسش از وردپرست حذف بشه

راهکار دیگه ای نیست؟من یه تعدادی از نوشته ها رو ایجاد و منتشر کرذم ولی محتوا خیلی کامل کپی نیست .و محتوای قبلی رو canonical کردم به آدرس نوشته ها.ولی میخوام حذف بشه و نمایش داده نشه

لینک به ارسال

سلام

برای 404 ها میتونید با افزونه ریدایرکت کنید، به ایندکس یا هر جای دیگه که دوست دارید.

برای انتقال برگه به نوشته هم منتقل کنید، بعد برگه ها رو حذف کنید. اگر اینطور انجام بدید و ساختار پیوند هم روی نام نوشته باشه مشکلی پیش نمیاد.

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

سلام

برای 404 ها میتونید با افزونه ریدایرکت کنید، به ایندکس یا هر جای دیگه که دوست دارید.

برای انتقال برگه به نوشته هم منتقل کنید، بعد برگه ها رو حذف کنید. اگر اینطور انجام بدید و ساختار پیوند هم روی نام نوشته باشه مشکلی پیش نمیاد.

ممنونم از راهنماییتون .با همون url برگه ها باید نوشته ها رو ایجاد کنم؟من یه تعداد از نوشته ها رو با url دیگه ایجاد و منتشر کردم.

لینک به ارسال

اگه خیلی زیاد نیست میشه دستی کارشون رو راه انداخت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...