رفتن به مطلب

ریدایرکت

پست های پیشنهاد شده

سلام روز بخیر

از دیروز برای من یک اتفاقی افتاده : وقتی با موبایل وارد سایت میشوم به یک سایت تبلیغاتی دیگه ریدایرکت میشه اما با کامیپوتر وارد میشوم سایت کامل نشون میده

اقداماتی که کردم هم :

1- کوکی های مرورگر پاک کردم

2- افزونه ها غیرفعال کردم

3- پوسته اصلی فعال کردم

4- فایل wp-config  هم چک کردم

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، abolfazl.m گفته است :

سلام روز بخیر

از دیروز برای من یک اتفاقی افتاده : وقتی با موبایل وارد سایت میشوم به یک سایت تبلیغاتی دیگه ریدایرکت میشه اما با کامیپوتر وارد میشوم سایت کامل نشون میده

اقداماتی که کردم هم :

1- کوکی های مرورگر پاک کردم

2- افزونه ها غیرفعال کردم

3- پوسته اصلی فعال کردم

4- فایل wp-config  هم چک کردم

سلام . آیا قالبتون نال شده است یا واستون طراحی کردن ؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، Mirrajabi گفته است :

سلام . آیا قالبتون نال شده است یا واستون طراحی کردن ؟

نه قالب unik هست از این قالب توی دوتا سایت استفاده کردم اون مشکلی نداره این مشکل پیدا کرده

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، abolfazl.m گفته است :

نه قالب unik هست از این قالب توی دوتا سایت استفاده کردم اون مشکلی نداره این مشکل پیدا کرده

به احتمال زیاد افزونه ی استفاده کردید که نال شده بود و به احتمال زیاد هک شده این سایت 

لینک به ارسال
در هم اکنون، Mirrajabi گفته است :

به احتمال زیاد افزونه ی استفاده کردید که نال شده بود و به احتمال زیاد هک شده این سایت 

افزونه ها همه غیرفعال کردم

این سایت فقط زمانی که با موبایل باز میشه به سایت تبلیغاتی ریدایرکت میشه و زمانی که از vpn استفاده میکنم به سایت یوتیوب ریدایرکت میشه

لینک به ارسال

الان که غیرفعال کردید فایده خاصی نداره چون هک شده دیگه

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، Mirrajabi گفته است :

الان که غیرفعال کردید فایده خاصی نداره چون هک شده دیگه

البته ی اتفاق دیگه قبلا افتاده بود برام اونهم ین بود که فایل wp-config-sample.php به طور کل حذف شده بود

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، abolfazl.m گفته است :

البته ی اتفاق دیگه قبلا افتاده بود برام اونهم ین بود که فایل wp-config-sample.php به طور کل حذف شده بود

سلام

برای تصحیح قالب ابتد وردپرس لاتین رو دانلود و با وردپرس قبلی جایگزین کنید و دقت کنید پوشه wp-content  رو اسمش رو عوض کنید

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، TTB گفته است :

سلام

برای تصحیح قالب ابتد وردپرس لاتین رو دانلود و با وردپرس قبلی جایگزین کنید و دقت کنید پوشه wp-content  رو اسمش رو عوض کنید

بکاپ که داشتم ریستور کردم درست شد الان فقط زمانی که با موبایل وارد سایت میشود کلا ریدایرکت میشه به یک سایت تبلیغاتی دیگه

لینک به ارسال

بهتره وردپرس رو مجد نصب کنید

دیتابیس رو هم بررسی کنید

نوشته هاتون رو دستی چک کنید توش کد مخرب نباشه و...

به عنوان یک سایت هک شده در نظر بگیرید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...