Ali Brm

استفاده از قالب کرک شده و داشتن نوشته اضافه

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت دوستان

سوالی که داشتم اینه من اخیرا کار روی یک قالبی رو شروع کردم که خب سایت سازنده اش اونو میفروخت ولی من توی یک سایت ایرانی اونو به صورت رایگان گرفتم. فک کنم یه جورایی کرکش کردن

مشکلی که الان دارم اینه که توی کد سایتم اسم اون سایت فارسی دائما دیده میشه. متاسفانه به خاطر قوانین انجمن نمیتونم نه اسم قالب رو بیارم نه اسم سایت فارسی رو.

حالا من برای مثال اسم اون سایت فارسی رو میگم "فلان پرس". مثلا اگه توی inspect به فونت متن هام نگاه می کنم اسم فونت رو نوشته "folanpress b Yekan"

از این موارد بسیار توی قالبم هست و هر روز دارم تو جاهای بیشتر اسمشون رو میبینم.

چجوری می تونم این اسم رو حذف کنم یا به نظرتون اصلا قالبم رو عوض کنم؟

این مسئله رو برای چی اون سایت فارسی انجام داده روی Rank سایت خودش تاثیر داره؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

استفاده از افزونه/پوسته نال/هک شده به شدت اشتباه هست و سریعا اون رو از روی سرورتون حذف کنید.

چون ممکنه سایتتون ویروس/هک/کد مخرب/بکدور و... بیوفته و دردسرش به شدت بالا هست.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون

ویرایش شده در توسط Ali Brm
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 34 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

سلام

استفاده از افزونه/پوسته نال/هک شده به شدت اشتباه هست و سریعا اون رو از روی سرورتون حذف کنید.

چون ممکنه سایتتون ویروس/هک/کد مخرب/بکدور و... بیوفته و دردسرش به شدت بالا هست.

خب حتما باید قالب رو خریداری کنم؟

من چند ماهی بیشتر نیست که کار با وردپرس رو شروع کردم.

تعداد افزونه زیادی در وردپرس استفاده میشه همینطور قالب‌های مختلف. آیا همه اینا باید خریداری بشن؟

شما چه راهی رو پیشنهاد میدید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 26 دقیقه قبل، Ali Brm گفته است :

خب حتما باید قالب رو خریداری کنم؟

من چند ماهی بیشتر نیست که کار با وردپرس رو شروع کردم.

تعداد افزونه زیادی در وردپرس استفاده میشه همینطور قالب‌های مختلف. آیا همه اینا باید خریداری بشن؟

شما چه راهی رو پیشنهاد میدید؟

سلام 

شما باید همیشه با توجه به نیازی که دارید پلاگین یا قالب مدنظر خودتون رو پیدا و استفاده کنید.

پلاگین و قالب های زیادی برای وردپرس ارائه شدند که میتونید در آدرس های زیر مشاهده کنید:

https://wordpress.org/themes/

https://wordpress.org/plugins/

گاهی اوقات همین محصولاتی که بصورت رایگان در مخزن وردپرس ارائه شدند نیازتون رو برطرف میکنند.

اما زمانی که دنبال یه قالب یا پلاگین خاصی هستید که تو مخزن وردپرس نیست اون زمان هم میتونید خودتون کدنویسی کد و هم میتونید از فروشگاه های معتبری که وجود دارند محصول مورد نظر خودتون رو خریداری کنید.

پیشنهاد: همیشه سعی کنید از قالب و پلاگین های اوجینال استفاده کنید.

موفق باشید...

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

سلام 

شما باید همیشه با توجه به نیازی که دارید پلاگین یا قالب مدنظر خودتون رو پیدا و استفاده کنید.

پلاگین و قالب های زیادی برای وردپرس ارائه شدند که میتونید در آدرس های زیر مشاهده کنید:

https://wordpress.org/themes/

https://wordpress.org/plugins/

گاهی اوقات همین محصولاتی که بصورت رایگان در مخزن وردپرس ارائه شدند نیازتون رو برطرف میکنند.

اما زمانی که دنبال یه قالب یا پلاگین خاصی هستید که تو مخزن وردپرس نیست اون زمان هم میتونید خودتون کدنویسی کد و هم میتونید از فروشگاه های معتبری که وجود دارند محصول مورد نظر خودتون رو خریداری کنید.

پیشنهاد: همیشه سعی کنید از قالب و پلاگین های اوجینال استفاده کنید.

موفق باشید...

خب من در حال حاضر یک قالب و یک پلاگین به نظر کرک شده در وردپرس خودم دارم.

الان اگر این افزونه و قالب رو حذف کنم کافیه و دیگه ریسکی نداره؟ یا باید کلا محتوا و بردارم و مجدد وردپرس نصب کنم و از اول کار کنم؟

نظرتون چی هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، Ali Brm گفته است :

خب من در حال حاضر یک قالب و یک پلاگین به نظر کرک شده در وردپرس خودم دارم.

الان اگر این افزونه و قالب رو حذف کنم کافیه و دیگه ریسکی نداره؟ یا باید کلا محتوا و بردارم و مجدد وردپرس نصب کنم و از اول کار کنم؟

نظرتون چی هست؟

گاهی اوقات محصولات نال شده کل هاست رو آلوده میکنن و اینجور مواقع دیگه پاک کردن پلاگین یا قالب نال شده کار ساز نیست و جواب نمیده. برای همین پیشنهاد میشه که روی یه وردپرس دیگه کارتون رو شروع کنید تا خیالتون راحت باشه.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mohammades
      سلام دوستان من یه سایت میخوام مثل سایت زیر کسی میتونه راهنماییم کنه
      www.resanehtasvir.com
      <a heref="http://resanehtasvir.com">تو این ادرس سایت و ببینید</a>  
    • توسط cloudgamer
      سلام خدمت همه اعضای وردپرس فارسی
      یه مشکل خیلی بزرگ برام پیش اومده در طراحی قالب وردپرس وقتی main سایت رو ارتفاعش رو auto قرار میدم دیگه از header سایتم جلوتر نمیره و content رو در بر نمیگیره.
      هرچی چک میکنم دایو رو جای درستی بستم ولی بازم نمیدونم مشکل کجاس عکس مشکلمم این زیر میذارم
      میبینید تو عکس که main از قسمت باکسی که مطلب درباره داره پایین تر نیومده با اینکه من بهش گفتم auto و پست های من رو در بر نگرفته

• توسط wordpress123
      سلام دوستان
      من یک تازه کار هستم که کدنویسی هم بلد نیستم . کاملا مبتدی هستم . چند روزه دارم با ویدیو های آموزشی وردپرس رو یاد میگیرم . اولین بار روی یک کامپیوتر سر کارم وارد وردپرس شدم و باهاش کار میکردم ولی وقتی خونه اومدم و خواستم با لپ تاپم کار کنم موقع آپلود عکس هرجایی این اررور رو میده و نمیزاره عکسی آپلود کنم :
      The uploaded file could not be moved to wp-content/uploads/2018/10.
      این مشکل از کجاست و چطوری حل میشه . چندجا خوندم و تو یوتیوب هم چندتا ویدیو دیدم ولی نفهیدم که چکار میکنن که درست میشه . بعضی جاها گفتن نمیدونم کد 777 بزن و php رو فلان کار کن ولی من تازه کارم و نمیتونم حلش کنم
      خواهشا هر کس میتونه کمکم کنه راهنماییم کنه خیلی معطل شدم سر این موضوع
      ممنونتون میشم
    • توسط Jamal Poosti
      سلام خسته نباشید من میخواستم ی سایت مشابه lynda یا فرانش بسازم ولی خب نمیدونم از چه افزونه یا قالبی استفاده کنم لطفا اساتید راهنمایی فرمایید.