رفتن به مطلب

سایت معتبر برای افزونه Visual Composer

Ali Brm

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من از افزونه Visual Composer استفاده می‌کردم البته به صورت کرک شده که متوجه شدم احتمال خیلی زیر کد مخرب داره و مجبور شدم کلا هاستم رو مجدد بارگذاری کنم.

حالا از دوستان کسی سایتی رو میشناسه که افزونه Visual Composer دانلودش رایگان باشه و خیالم راحت باشه که مشکلی نداشته باشه؟ حتما به این افزونه احتیاج دارم لطفا دوستان راهنمایی کنن.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Ali Brm گفته است :

سلام دوستان

من از افزونه Visual Composer استفاده می‌کردم البته به صورت کرک شده که متوجه شدم احتمال خیلی زیر کد مخرب داره و مجبور شدم کلا هاستم رو مجدد بارگذاری کنم.

حالا از دوستان کسی سایتی رو میشناسه که افزونه Visual Composer دانلودش رایگان باشه و خیالم راحت باشه که مشکلی نداشته باشه؟ حتما به این افزونه احتیاج دارم لطفا دوستان راهنمایی کنن.

سلام

اگه میخواید رایگان دانلود کنید خب ممکنه که افزونه دارای کد های مخرب یا به قول معروف نال باشه.

اما از سایت هایی مثل ژاکت و راستچین و ... میتونید افزونه رو به صورت معتبر و ترجمه شده و البته بدون هیچ گونه کد مخربی خریداری کنید.

لینک به ارسال
در در 9/17/2018 at 15:39، پویه گفته است :

اما از سایت هایی مثل ژاکت و راستچین و ... میتونید افزونه رو به صورت معتبر و ترجمه شده و البته بدون هیچ گونه کد مخربی خریداری کنید.

حتی از این سایتها هم نمیشه با اطمینان گفت.

بهترین راه خرید از سایت اصلی هست.

لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

حتی از این سایتها هم نمیشه با اطمینان گفت.

بهترین راه خرید از سایت اصلی هست.

درسته ولی خرید از سایت اصلی علاوه بر دشوار بودن، باید مبلغ بیشتری هم پرداخت کرد.

لینک به ارسال

بهرحال برای بدست آوردن چیزی که ارزش داره ادم باید تلاش کنه و سختی بکشه.

شبیه اینه که بخوایم ماشین بخریم، قرض می کنیم وام میگیریم و کار میکنیم پول جمع میشه و اونو میخریم.

اینا هم همین شکل هستن :)

لینک به ارسال
در در 9/20/2018 at 12:16، پویه گفته است :

درسته ولی خرید از سایت اصلی علاوه بر دشوار بودن، باید مبلغ بیشتری هم پرداخت کرد.

هیچ یک از سایت های فروشگاهی قالب و پلاگین ایرانی میشه گفت معتبر نیستن. حتی همین چند سایتی که خودتون معرفی کردید. بارها شده که افزونه های مخرب و نال شده رو به کاربران به جای پلاگین اورجینال فروختن.

غیر منطقی هست اگه واقعا پلاگین اورجینال هست و قیمتش مثلا ۵۹ دلاره تو سایت با قیمت ۵۰ هزارتومن بزارن برای فروش!

این سایت ها فعالیت مشخصی ندارند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...