!Mojtaba

سوال در مورد پیوند یکتا و پیوندک

16 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوباره به دوستان گلم !

پیوند یکتا سایت من این هست : /%post_id%/%postname%/

و میدونم بهترین نوعش هم این هست !

اگه موقع ارسال مطلب دقت کرده باشید ( که کردید ) زیرش زده دریافت پیوندک که این جوری هست : "http://www.zabbin.ir/?p=271 "

و میتونید این پیوندک رو جا پیوند یکتا قرار بدید ... خب سوا من اینه که من اگه این پیوند رو قرار بدم مشکلی داره " از نظر سئو نسبت به /%post_id%/%postname%/ بهتره یا

هیچ فرقی نداره !

اگه فرقی نداره چون من معمولا تیتر هام بالای 40 تا کارکتر هست و تو اون منو بالا نصفه میارتش از این پیوند استفاده کنم !

مرسی ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

قبلن گوگل میگفت که از پیوندهایی که به صورت آیدی هست یعنی همین پیش فرض وردپرس استفاده نکنید اما الآن چیزی نمیگه ولی بازم بهتره از اون استفاده نکنی و از همینی که داری یعنی /%post_id%/%postname%/ استفاده کنی

پیوند کوتاه که به صورت آیدی هست رو میتونی توی قالبت استفاده کنی تا کاربر راحت تر دسترسی داشته باشه

ویرایش شده در توسط kasra

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اونا رو خوندم !

الان من از پیوندک استفاده کنم فرقی با اون پیوند یکتا :/%post_id%/%postname%/ نداره ؟

یعنی این پیوندک فقط برا کوتاه کردنه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیوندک براساس آی دی هر پست هست. فرقش همینه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک نکته هم من اضافه کنم اینه که از هر شکلی که استفاده میکنید به خاطر داشته باشید هر پست فقط و فقط باید یک آدرس داشته باشه.میخواید شخصی سازی کنید یا از لینک کوتاه خود وردپرس استفاده کنید اما صفحه با یک آدرس باز بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی فقی با ادرس خوده مطلب باز شه نه یه بار با پیوندک ؟

خوب فرقش چیه ؟ اونم کوتاه کننده هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چون پیوندک به آدرس اصلی پست ریدایرکت میشه مشکلی نداره و گوگل پست تکراری رو شناسایی نمیکنه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عرض سلام و خدا قوت

پیوند یکتا سایت و پست های من نیز این هست : /%postname%/

قبلا زمان نمایش نوشته ، در نوار ابزار مدیریت بالای صفحه نمایش نوشته یک گزینه " پیوندک " وجود داشت که با کلیک آن در کادر کوچکی آدرس اصلی پست را نمایش می داد و برای مخاطبینم ارسال می کردم .

بعد از یک بروز رسانی دیگر این گزینه از نوار ابزار صفحه نمایش برداشته شده است .

آیا راه حل ساده ای برای آوردن این ابزار وجود دارد ؟ ( لطفا راهنمایی نمایید )

ناگفته نماند که این گزینه در صفحه ویرایش نوشته هست ولی می خام در صفحه نمایش نیز باشد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این گزینه خیلی وقت هست در بخش ویراش وجود داره.

البته مشکل شما مرتبط با این تاپیک نیست و بهتر بود در تاپیک جدا مطرح میشد

بهرحال، در صفحه نمایش این قابلیت وجود نداره اما تابع زیر کمکتون میکنه:

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/wp_get_shortlink

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون ، تابع بالا چه کاری انجام می دهد ؟

آیا تابع بالا را در فایل تابع های پیوسته قرار بدم ؟ ( توضیح بیشتر برای مل قرار دادن تابع )

با گذاشتن این تابع آیا در نوار ابزار صفحه نمایش سایت ( وقتی وارد قسمت مدیریت هستیم ) این ابزار را نمایش می دهد ؟

قبلا این قابلیت بوده و استفاده می کردم ، ایا در نسخه های جدید این قابلیت وجود ندارد ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای گرفتن پیوندک پست هست

نمونه ها در همان صفحه هست

در حلقه پست باید قرار دهید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون ، آیا کد زیر را در فایل پست در ویرایش پوسته قرار بدم ( منظور از حلقه پست کجاست ؟)

<?php wp_get_shortlink(); ?>

یا این فایل را : wp_get_shortlink() is located in wp-includes/link-template.php.

لطفا با توضیحات بیشتر راهنمایی نمایید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در فایل single , index, category , tag

بین حلقه:

while(...........):
// your code
endwhile;

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تعداد سایت هام زیاده و از چند پوسته استفاده میکنم . قرار دادن این تابع در همه فایلها و پوسته برام کمی مشکله .

آیا روش دیگری برای حل این مشکل وجود نداره ؟

ویرایش شده در توسط حمیدی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تعداد سایت هام زیاده و از چند پوسته استفاده میکنم . قرار دادن این تابع در همه فایلها و پوسته برام کمی مشکله .

آیا روش دیگری برای حل این مشکل وجود نداره ؟

میخواهید به admin bar اضافه شود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط neda barg
      با سلام
      من ابتدا به صورت دستی بک آپ سایت را در لوکال بالا آوردم ، صفحه اصلی درست نمایش می داد ولی تمام لینک ها و منوها اررور 404 می داد، و در برگه ها هم پیش نمایش اررور می داد.
      بعد با افزونه wpclone backup بک آپ سایت را بالا آوردم.باز هم همین مشکل را دارم.پیوند های یکتا هم چک شده ، همه درسته.
      ممنون می شم راهنمایی کنید
    • توسط neda411
      سلام !
      پیوند یکتای قبلی من به این شکل بود :
      hamrahna.com/2016/05/08/newsID=182101

بعدا فهمیدم اگر اسم مطلب هم همراهش باشه بهتره اون را به این شکل در آوردم :
      http://hamrahna.com/newsID=182101/تغییر-فرکانس-چند-شبکه-در-بدر/
      , همچنین آدرس :
      http://hamrahna.com/newsID=182101 
      خودکار به لینک دوم که همراه با تیتر نوشته است ریدایرکت میشه

خلاصه مطلب اینه من میخوام تمامی مطالب قبلی که بعد از آدرس دامنه تاریخ وجود دارد و سپس ای دی پست بیام ریدایرکت بدم به فقط ای دی پست دار و تاریخ را برداریم
      یعنی :
      hamrahna.com/2016/05/08/newsID=182101
      ریدایرکت بشه به
      hamrahna.com/newsID=182101

آیا راه کار و روشی وجود دارد یا خیر؟
      افزونه پیدا کردم که باید دونه دونه ریدایرکت کنم ولی آمار مطالبم که در گوگل ایندکس شدن 1800 مطلبه که الان همه 404 میخورن و آمار بازدیدم همونه ولی همه بازدید ها 404 شدن
    • توسط sina98
      سلام من یه مشکلی با پیوند یکتا پیدا کردم اونم اینه که پیوند یکتا در سایتم دو مدل هستش
      1 ) http://www.booklets.ir/1394/12/3244/    که این مدل اصلا در کنترل پنل من انتخاب نشده
      2 ) http://www.booklets.ir/1394/11/%d8%aa%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%86%d9%88%d8%b3%d8%a7%d9%86%da%af%d8%b1-%d9%88-%d9%85%d9%88%d8%ac-%d9%81%db%8c%d8%b2%db%8c%da%a9-%d9%be%db%8c%d8%b4-1/
      که دومی شکلی هست که من تو وردپرس انتخاب کردم ولی بعضی از پست ها به صورت 1 هست
      وقتی هم می خوام پستی رو توی فیسپوک قرار بدم حالت 1 رو قبول می کنه و لی 2 رو پیدا نمی کنه !!
    • توسط sinaem
      با سلام و عرض خداقوت
      سوالی در زمینه کوتاه کننده آدرس وردپرس یا همون "پیوندک" داشتم. اینکه چطور میشه نوع آدرس دهی اون رو تغییر داد؟
      به این صورت که به جای نمایش ID ، بشه یه کد چند حرفی یا چند رقمی نمایش داده بشه.
      برای این کار از چه تابعی و در کجا باید استفاده کرد؟
      متشکرم.
    • توسط sinaem
      با سلام و عرض خداقوت
      سوالی در زمینه کوتاه کننده آدرس وردپرس یا همون "پیوندک" داشتم. اینکه چطور میشه نوع آدرس دهی اون رو تغییر داد؟
      به این صورت که به جای نمایش ID ، بشه یه کد چند حرفی یا چند رقمی نمایش داده بشه.
      برای این کار از چه تابعی و در کجا باید استفاده کرد؟
      متشکرم.