رفتن به مطلب

سوال در مورد پیوند یکتا و پیوندک

!Mojtaba

پست های پیشنهاد شده

سلام دوباره به دوستان گلم !

پیوند یکتا سایت من این هست : /%post_id%/%postname%/

و میدونم بهترین نوعش هم این هست !

اگه موقع ارسال مطلب دقت کرده باشید ( که کردید ) زیرش زده دریافت پیوندک که این جوری هست : "http://www.zabbin.ir/?p=271 "

و میتونید این پیوندک رو جا پیوند یکتا قرار بدید ... خب سوا من اینه که من اگه این پیوند رو قرار بدم مشکلی داره " از نظر سئو نسبت به /%post_id%/%postname%/ بهتره یا

هیچ فرقی نداره !

اگه فرقی نداره چون من معمولا تیتر هام بالای 40 تا کارکتر هست و تو اون منو بالا نصفه میارتش از این پیوند استفاده کنم !

مرسی ممنون

لینک به ارسال

سلام

قبلن گوگل میگفت که از پیوندهایی که به صورت آیدی هست یعنی همین پیش فرض وردپرس استفاده نکنید اما الآن چیزی نمیگه ولی بازم بهتره از اون استفاده نکنی و از همینی که داری یعنی /%post_id%/%postname%/ استفاده کنی

پیوند کوتاه که به صورت آیدی هست رو میتونی توی قالبت استفاده کنی تا کاربر راحت تر دسترسی داشته باشه

ویرایش شده توسط kasra
لینک به ارسال

اونا رو خوندم !

الان من از پیوندک استفاده کنم فرقی با اون پیوند یکتا :/%post_id%/%postname%/ نداره ؟

یعنی این پیوندک فقط برا کوتاه کردنه ؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

یک نکته هم من اضافه کنم اینه که از هر شکلی که استفاده میکنید به خاطر داشته باشید هر پست فقط و فقط باید یک آدرس داشته باشه.میخواید شخصی سازی کنید یا از لینک کوتاه خود وردپرس استفاده کنید اما صفحه با یک آدرس باز بشه.

لینک به ارسال

یعنی فقی با ادرس خوده مطلب باز شه نه یه بار با پیوندک ؟

خوب فرقش چیه ؟ اونم کوتاه کننده هستش

لینک به ارسال

چون پیوندک به آدرس اصلی پست ریدایرکت میشه مشکلی نداره و گوگل پست تکراری رو شناسایی نمیکنه .

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

با عرض سلام و خدا قوت

پیوند یکتا سایت و پست های من نیز این هست : /%postname%/

قبلا زمان نمایش نوشته ، در نوار ابزار مدیریت بالای صفحه نمایش نوشته یک گزینه " پیوندک " وجود داشت که با کلیک آن در کادر کوچکی آدرس اصلی پست را نمایش می داد و برای مخاطبینم ارسال می کردم .

بعد از یک بروز رسانی دیگر این گزینه از نوار ابزار صفحه نمایش برداشته شده است .

آیا راه حل ساده ای برای آوردن این ابزار وجود دارد ؟ ( لطفا راهنمایی نمایید )

ناگفته نماند که این گزینه در صفحه ویرایش نوشته هست ولی می خام در صفحه نمایش نیز باشد .

لینک به ارسال

این گزینه خیلی وقت هست در بخش ویراش وجود داره.

البته مشکل شما مرتبط با این تاپیک نیست و بهتر بود در تاپیک جدا مطرح میشد

بهرحال، در صفحه نمایش این قابلیت وجود نداره اما تابع زیر کمکتون میکنه:

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/wp_get_shortlink

لینک به ارسال

خیلی ممنون ، تابع بالا چه کاری انجام می دهد ؟

آیا تابع بالا را در فایل تابع های پیوسته قرار بدم ؟ ( توضیح بیشتر برای مل قرار دادن تابع )

با گذاشتن این تابع آیا در نوار ابزار صفحه نمایش سایت ( وقتی وارد قسمت مدیریت هستیم ) این ابزار را نمایش می دهد ؟

قبلا این قابلیت بوده و استفاده می کردم ، ایا در نسخه های جدید این قابلیت وجود ندارد ؟

لینک به ارسال

برای گرفتن پیوندک پست هست

نمونه ها در همان صفحه هست

در حلقه پست باید قرار دهید

لینک به ارسال

خیلی ممنون ، آیا کد زیر را در فایل پست در ویرایش پوسته قرار بدم ( منظور از حلقه پست کجاست ؟)

<?php wp_get_shortlink(); ?>

یا این فایل را : wp_get_shortlink() is located in wp-includes/link-template.php.

لطفا با توضیحات بیشتر راهنمایی نمایید .

لینک به ارسال

در فایل single , index, category , tag

بین حلقه:

while(...........):
// your code
endwhile;

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

من تعداد سایت هام زیاده و از چند پوسته استفاده میکنم . قرار دادن این تابع در همه فایلها و پوسته برام کمی مشکله .

آیا روش دیگری برای حل این مشکل وجود نداره ؟

ویرایش شده توسط حمیدی
لینک به ارسال

من تعداد سایت هام زیاده و از چند پوسته استفاده میکنم . قرار دادن این تابع در همه فایلها و پوسته برام کمی مشکله .

آیا روش دیگری برای حل این مشکل وجود نداره ؟

میخواهید به admin bar اضافه شود؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...