رفتن به مطلب

سایتم آمار بازدید غلط برای مطالب نشون میده

پست های پیشنهاد شده

سلام؛ سایت وردپرسی رو دو ماه پیش یه نفر برام راه اندازی کرد. به نظر قالب یه فروشگاه اینترنتی بوده که تغییرش داده. الان در پیشخوان سایت من هم آمار فروشهاش هست و هم در هاست چندتا عکس محصولات :)

هر مطلبی هم میذارم بعد دو روز الکی 3 هزارتا بازدید مینویسه داشته این مطلب. میشه درستش کرد و اینا رو از حافظه ش پاک کرد یا باید قالب جدید نصب کنم؟ 

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، parchami7 گفته است :

افزونه فروشگاهی EDD هم روش نصب بوده از اول و آمار فروش سایت قبلی رو داره.

لطفا راهنمایی کنید این تعداد بازدید اشتباهی که میزنه روی سئو تاثیر بدی میذاره؟

سلام

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین دوست عزیز :)

خیر از نظر سئو که مشکلی نداره، نگرانش نباشید.

البته ممکنه این بازدید‌هایی که نشون میده الکی نباشه، ممکنه ربات باشن.

شما اگر می‌خواید آمار دقیق از بازدیدهای سایتتون داشته باشید توصیه من اینه که از گوگل آنالیتیکس استفاده کنید.

موفق باشید

ویرایش شده توسط فرشاد گوهری
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین دوست عزیز :)

خیر از نظر سئو که مشکلی نداره، نگرانش نباشید.

البته ممکنه این بازدید‌هایی که نشون میده الکی نباشه، ممکنه ربات باشن.

شما اگر می‌خواید آمار دقیق از بازدیدهای سایتتون داشته باشید توصیه من اینه که از گوگل آنالیتیکس استفاده کنید.

موفق باشید

سلام به شما، خیلی ممنونم از جوابتون. فقط 9 تا مقاله روی سایت دارم و افزونه کلیکی رو که نصب کردم بازدیدهام رو ناچیز نشون میده :) ولی مطالبم همه بالای 4000 تا بازدید میخوره. در قسمت فوتر سایت هم زده 237 دیدگاه، در صورتی که هیچ کامنتی ندارم تا حالا. به نظر همه پست های یه سایت رو حذف کرده و روی هاست من نصب کرده. ببخشید من کاملا مبتدی هستم در این موضوع، میخوام بدونم یه وقت با این کار جریمه نشم و اگه چندین ماه مطلب بذارم باز هم سایتم در گوگل بالا نیاد. به تازگی سایت رو در گوگل و وب مسترز ثبت کردم.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، parchami7 گفته است :

سلام به شما، خیلی ممنونم از جوابتون. فقط 9 تا مقاله روی سایت دارم و افزونه کلیکی رو که نصب کردم بازدیدهام رو ناچیز نشون میده :) ولی مطالبم همه بالای 4000 تا بازدید میخوره. در قسمت فوتر سایت هم زده 237 دیدگاه، در صورتی که هیچ کامنتی ندارم تا حالا. به نظر همه پست های یه سایت رو حذف کرده و روی هاست من نصب کرده. ببخشید من کاملا مبتدی هستم در این موضوع، میخوام بدونم یه وقت با این کار جریمه نشم و اگه چندین ماه مطلب بذارم باز هم سایتم در گوگل بالا نیاد. به تازگی سایت رو در گوگل و وب مسترز ثبت کردم.

نه جریمه که نمیشید دوست عزیز، تعداد کامنتا ربطی به گوگل نداره اصن.

منتها این موردی که میگید 237 تا کامنت و این حرفا خب یه کم عجیبه، ممکنه از طریق تنظیمات قالبتون قابل تنظیم باشه، اگه آدرس سایتتون رو می‌گفتید بهتر بود، چون بعضی از قالبا به صورت استاتیک این مقادیر رو میگیرن.

لینک به ارسال

احتمالا این اعداد آمار نیست و بجای استفاده از آمار یک مقدار ثابت را براتون به نمایش میگذارند

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

نه جریمه که نمیشید دوست عزیز، تعداد کامنتا ربطی به گوگل نداره اصن.

منتها این موردی که میگید 237 تا کامنت و این حرفا خب یه کم عجیبه، ممکنه از طریق تنظیمات قالبتون قابل تنظیم باشه، اگه آدرس سایتتون رو می‌گفتید بهتر بود، چون بعضی از قالبا به صورت استاتیک این مقادیر رو میگیرن.

خیلی خیلی ممنونم، منو از نگرانی در آوردید. بله فکر کنم به همین صورت باشه، فکر میکردم از آمارهای سایت قبلی باقی مونده ولی همینطور که شما میگید، محتمل تره که در خود قالب این مقادیر وجود داشته باشه. طراحش منوها و تنظیمات رو برام توضیح داد و خیلی تغییرات توش ایجاد کردم، در همین بخش فوتر و قسمت های دیگه ولی چیزی درباره آمار بازدید و دیدگاه ها نبود. 

دروغگوییش برام مهم نیست، خدا رو شکر که روی رتبه گوگل اثرگذار نیست :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...