رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

دوستان نزدیک یک ماه هست وب سایتم رو راه انداختم و تمام صفحاتم رو بهینه کردم و توی یک ماه 5 تا مقاله سئو شده و بهینه شده قرار دادم،الکسای ایران که هنوز تو رتبه بندی نرفتم اما توی رتبه بندی جهانی هر روز رتبه سایتم داره بدتر میشه  و هم چند تا 404 که بود رو حذف کردم  و مپ سایتم رو هم همون اول کار ثبت کردم و حتی صفحه اول سایتم رو از تصاویر کم حجم و ساده استفاده کردم تا زمان لودش پایین باشه...

این بدتر شدن سایت رو دلیلش رو نمیفهمم و نگرانم میکنه با اینکه مقاله هم میزارم و مقاله هارو خودم دونه به دونه اش رو مینویسم

آدرس سایتم:farsiwp.com

ویرایش شده توسط farsiwp.com
اشتباه تایپی
لینک به ارسال

توصیه جدی من به شما اینه که با خودتون قرار بزارید یک ماه وارد سایت الکسا نشید و رتبه سایتتون رو چک نکنید به جاش رو مطالب متمرکز بشید. بعد از یک ماه برید تو الکسا میبینید همه چی درسته!

لینک به ارسال
در 58 دقیقه قبل، farsiwp.com گفته است :

دوستان نزدیک یک ماه هست وب سایتم رو راه انداختم و تمام صفحاتم رو بهینه کردم و توی یک ماه 5 تا مقاله سئو شده و بهینه شده قرار دادم،الکسای ایران که هنوز تو رتبه بندی نرفتم اما توی رتبه بندی جهانی هر روز رتبه سایتم داره بدتر میشه  و هم چند تا 404 که بود رو حذف کردم  و مپ سایتم رو هم همون اول کار ثبت کردم و حتی صفحه اول سایتم رو از تصاویر کم حجم و ساده استفاده کردم تا زمان لودش پایین باشه...

این بدتر شدن سایت رو دلیلش رو نمیفهمم و نگرانم میکنه با اینکه مقاله هم میزارم و مقاله هارو خودم دونه به دونه اش رو مینویسم

آدرس سایتم:farsiwp.com

همونطوری که @pouria7777 گفتن، شما تمرکزتون روی کار خودتون باشه، اصن الکسا رو ولش کنید، کلا ولش کنید... ;)

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، pouria7777 گفته است :

توصیه جدی من به شما اینه که با خودتون قرار بزارید یک ماه وارد سایت الکسا نشید و رتبه سایتتون رو چک نکنید به جاش رو مطالب متمرکز بشید. بعد از یک ماه برید تو الکسا میبینید همه چی درسته!

در 1 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

همونطوری که @pouria7777 گفتن، شما تمرکزتون روی کار خودتون باشه، اصن الکسا رو ولش کنید، کلا ولش کنید... ;)

ممنون از هردوتون...چشم حتما اینکارو میکنم...

لینک به ارسال
در در 9/20/2018 at 21:57، pouria7777 گفته است :

در در 9/20/2018 at 22:05، فرشاد گوهری گفته است :

ممنون از کمکتون دوستان...

سایتم دقیقا بعد 14 روز از اولین مقاله ام از رتبه 15 میلیون به رتبه 6 میلیون جهان رسیده و چند دقیقه پیش شد 5 میلیون جهان...اما هنور الکسای ایران برای سایتم مشخص نیست...

به نظرتون میتونم با وجود سایت های خیلی زیاد تو مبحث طراحی سایت تو مدت کمی به درامد برسم؟

ویرایش شده توسط farsiwpcom
اشتباه تایپی
لینک به ارسال

نگران الکسا که نباشید و جدیش نگیرید ولی اگر هدفتون از راه اندازی سایت این هست که با دانش کدنویسی و طراحی سایتتون به درآمد برسید فکر میکنم فعالیت به صورت فریلنسر شما رو زودتر به هدفتون میرسونه

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، pouria7777 گفته است :

نگران الکسا که نباشید و جدیش نگیرید ولی اگر هدفتون از راه اندازی سایت این هست که با دانش کدنویسی و طراحی سایتتون به درآمد برسید فکر میکنم فعالیت به صورت فریلنسر شما رو زودتر به هدفتون میرسونه

فری لنسر منظورتون چیه دقیقا؟

مگه میتونم با این سایت کارای دیگه ایم انجام بدم؟

البته الان دارم سعی میکنم چند تا زبان برنامه نویسی خوب یاد بگیرم...اما نمیدونم اول از کدوم شروع کنم

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، farsiwpcom گفته است :

فری لنسر منظورتون چیه دقیقا؟

مگه میتونم با این سایت کارای دیگه ایم انجام بدم؟

البته الان دارم سعی میکنم چند تا زبان برنامه نویسی خوب یاد بگیرم...اما نمیدونم اول از کدوم شروع کنم

یعنی دورکاری. اگر دانشی دارید که فکر می کنید می تونه ارزشمند باشه اون رو به فروش بزارید. اگر توی طراحی سایت واردید این کار رو می تونید برای بقیه انجام بدید و پولشو بگیرید. یه جستجوی ساده در مورد "فریلنسری" تو گوگل جوابتون رو از من بهتر میده.

لینک به ارسال

وقت بخیر 

رتیه الکسا به نظرم ملاک خوبی برای رتبه بندی سایت ها نیست ! 

نقل قول

شروع کردنش بسیار آسان است .فقط باید به alexa.com بروید،تولبار آن را پیاده سازی و نصب کنید. این تولبار امکان جستجو هم فراهم کرده است،ولی عمدتاٌ رتبه ی وبسایت دیده شده را،در سطح جهان و نیز سایر وبسایت هایی که وب گردها دیده اند و به وبسایت مورد نظرمرتبطند نشان میدهد .تولبار الکسا،فقط اطلاعات ارائه نمیکند بلکه دیتا را به سرور مرکزی نیز میفرستد و به این ترتیب هربار که با یک مرورگر یک صفحه از وبسایتی را می بینید(وبسایتی که در الکسا ثبت شده) این بازدید به همراه آی پی شما و صفحه ای که درحال دیدنش هستید، به سرِور مرکزی گزارش میشود. این نوع اطلاعات ازهمه ی کاربرانی که این تولبار را دارند گرد آوری می شود.با الکسا هرچه رتبه عددی شما پایین تر باشد(مثلا بین صدهزار،یا بهترازآن اگر جزو پنجاه هزارتای پربازدید باشید) بهتراست.بیشتر مردم معتقدند اگر بتوانید بین صد هزارتای اول قرار بگیرید یعنی وبسایت شما ترافیک سنگینی دارد و زیاد دیده می شود.

اگه متوجه شده باشید رتبه بندی سایت ها توسط بازدید کسانی که تولبار الکسا رو نصب کردند انجام میشه 

شما اگه از کاربران عادی بپرسی الکسا چیست جوابی ندارند بدند چه برسه به این که تولبار الکسا چیه ! 

اگر توجه کنید سایت هایی که طراحان وب در اون فعالیت میکنند همیشه رتبه الکسای خیلی بهتری نسبت به بقیه سایت ها دارند ! 

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...
ارسال شده در (ویرایش شده)

یادش بخیر چه دورانی بود. 
الان بعد 2 سال دارم روی یه سایت تحلیل سئو کار میکنم این کامنتامو میخونم خندم میگیره که چقدر تازه کار بودیم.

ویرایش شده توسط asadiy4n
حذف لینک
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، farsiwpcom گفته است :

یادش بخیر چه دورانی بود. 
الان بعد 2 سال دارم روی یه سایت تحلیل سئو کار میکنم این کامنتامو میخونم خندم میگیره که چقدر تازه کار بودیم.

خدا رو شکر،

من هم پیام های چند ماه پیشم رو که می بینم میگم چقدر مبتدی بودم

البتّه نمیگم که الآن حرفه ای شدم ولی بالاخره...

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۱۰/۵ در 01:39، asadiy4n گفته است :

@farsiwpcom

خداروشکر که مسلط شدید و انشالا همینطور ادامه داشته باشه

و اینکه برای موفقیت بیشتر سعی کنید از راه های درست بک لینک بگیرید :)

برای بک لینک نبود. سایت قبلی بود پاکش کردم جدید رو زدم. ولی ممنونم ازتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...