رفتن به مطلب

دو سوال ساده

محسن عواطفی

پست های پیشنهاد شده

سلام

دو تا سوال دارم :

1- سایت poyeh.com با آی پی ایران باز میشه یا بستس؟

2- آمار کلیک های من در گوگل وبمستر افت شدیدی داشته طوری که در روز نهم ماه 2600 تا کلیک داشتم و روز نوزدهم ( 10 روز بعد ) تعداد این کلیک ها به 1500 رسیده. مشکل از چیه؟

Capture.png

لینک به ارسال
در 42 دقیقه قبل، پویه گفته است :

1- سایت poyeh.com با آی پی ایران باز میشه یا بستس؟

سلام

باز شد برای من (TD-LTE ایرانسل - آی‌پی ایران)

در 42 دقیقه قبل، پویه گفته است :

2- آمار کلیک های من در گوگل وبمستر افت شدیدی داشته طوری که در روز نهم ماه 2600 تا کلیک داشتم و روز نوزدهم ( 10 روز بعد ) تعداد این کلیک ها به 1500 رسیده. مشکل از چیه؟

هزارتا دلیل میتونه داشته باشه دوست عزیز :)

اگه این چند روز افت بازدید داشتید که عادیه، به خاطر تاسوعا و عاشورا و تعطیلاته...

اگر نه باید ببینید آخرین کارهایی که کردید چی بوده؟ (موردی که توی سئو تاثیر گذار باشه)

لینک به ارسال
در هم اکنون، فرشاد گوهری گفته است :

باز شد برای من (TD-LTE ایرانسل - آی‌پی ایران)

ممنون

در هم اکنون، فرشاد گوهری گفته است :

هزارتا دلیل میتونه داشته باشه دوست عزیز :)

اگه این چند روز افت بازدید داشتید که عادیه، به خاطر تاسوعا و عاشورا و تعطیلاته...

اگر نه باید ببینید آخرین کارهایی که کردید چی بوده؟ (موردی که توی سئو تاثیر گذار باشه)

تو این اواخر سرور کانکتیویتی سایتم در گوگل وبمستر دچار مشکل شده بود و مجبور شدم هاستینگم رو عوض کنم. در ضمن این اواخر زیاد وقت نکردم مطلب بزارم ... به نظر شما مشکل میتونه از اینا باشه؟

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، پویه گفته است :

تو این اواخر سرور کانکتیویتی سایتم در گوگل وبمستر دچار مشکل شده بود و مجبور شدم هاستینگم رو عوض کنم. در ضمن این اواخر زیاد وقت نکردم مطلب بزارم ... به نظر شما مشکل میتونه از اینا باشه؟

بله همین مورد کانکتیویتی و جابه‌جایی هاست میتونه مستقیما تاثیر گذار باشه توی افت نتایج.

اگه همه چیز به درستی انجام شده باشه و هاست جدیدتون کیفیتش خوب باشه دوباره نتایج مثل قبل میشه، اگر بعد چند وقت درست نشد باید دنبال مشکل بگردید.

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، فرشاد گوهری گفته است :

بله همین مورد کانکتیویتی و جابه‌جایی هاست میتونه مستقیما تاثیر گذار باشه توی افت نتایج.

اگه همه چیز به درستی انجام شده باشه و هاست جدیدتون کیفیتش خوب باشه دوباره نتایج مثل قبل میشه، اگر بعد چند وقت درست نشد باید دنبال مشکل بگردید.

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...