رفتن به مطلب

ایجاد باکسهای پربازدیدترین محصولات و بیشترین نظرات در صفحه اصلی سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام.

در قالب سایت من طراح سایت سه باکس در نظر گرفته به نام های "آخرین محصولات"، "پرفروش ترین محصولات" و "کالای دیجیتال". که به صورت تصویر زیر است:

4fnz_33.jpg[/IMG]

صفحه تنظیمات این بخش نیز به شکل زیر است:

xbek_44.jpg[/IMG]

من می خوام در باکس "پرفروش ترین محصولات"، "پرامتیازترینها" را جایگزین کنم و به جای "کالای دیجیتال"، "بیشترین نظرات" را. با توجه به صفحه تنظیمات این بخش طراح سایت این امکان را ایجاد نکرده که من به دلخواه باکس های مد نظر را ایجاد کنم و جایگذاری کنم.

الان چند مساله وجود داره:

1. چه طور این باکس ها را بومی کنم و به دلخواه خودم تنظیم کنم؟

2. در صورت اصلاح مورد1، چه طور محصولات پر بازدید و محصولات پر دیدگاه را در این بخش فراخوانی کنم تا در این باکس ها نمایش بده؟!

مساله اصلی هم اینه که من کدنویسی رو در حد html و محدود می دونم! و تغییرات فوق هم برام خیییییییییلی مهم اند!

ویرایش شده توسط fenchool
لینک به ارسال

با توجه به اینکه سایت من سایت فروش نیست که ازش درآمدی داشته باشم و بتونم برای ارتقای قالب هزینه کنم و فی الحال در ابتدای کار هم سرمایه چندانی براش ندارم نمیشه جور دیگه ای درستش کرد؟ با افزونه ای یا با راهنمایی های مرحله به مرحله؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...