• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
Seyed Ali

فونت اين سايت اسمش چيه ؟

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

فونتي كه اين سايت براي مطالبش استفاده مي كنه تاهوما نيست

مي دونيد چيه؟

چطوري مي شه از اين فونت تو وردپرس استفاده كرد؟

تشكر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فونت بی کداک بولد و فونت تاهوما

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فونت را آپلود کنید داخل قالب و در کنار فایل style.css و کد زیر را به فایل استایل اضافه کنید

@font-face {
font-family: 'BKoodakBold';
src: url('BKoodakBold.eot?#') format('eot'), /* IE6–8 */
url('BKoodakBold.woff') format('woff'), /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
url('BKoodakBold.ttf') format('truetype'); /* Saf3—5, Chrome4+, FF3.5, Opera 10+ */
}

و هر کلاسی را هم خواستید با فونت آپلود شده ببینید به این صورت استایل بدید

.myclass {font-family:BKoodakBold}

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

و هر کلاسی را هم خواستید با فونت آپلود شده ببینید به این صورت استایل بدید

.myclass {font-family:BKoodakBold}

اين قسمت رو متوجه نشدم :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فونت را می خواهید در کجا استفاده کنید؟

در این سایت فونت تیتر هاسا (عناوین)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اين سايت تو پست هاشم از اين فونت استفاده كرده

مثل اين:

http://elmology.ir/tablet/%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%A8%D9%84%D8%AA-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%DA%A9/

مي خوام فونت پست هام كلا تغيير كنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این فونت نسیم (nassim) هستش ، همونطور که ایمان جان گفتن فونت رو پیوست کنید و اگر خواستید که همه ی نوشته های سایت شما دارای این فونت بشن ، در فایل استایل این کد را وارد نمایید :

body{
font-family: b nassim;
}

اگر هم خواستید تنها متن پست ها دارای این فونت شود به کلاسی که متن پست هایتان از آن پیروی میکند ، این دستور رو به کلاس آن بدهید . اگر کلاس متن پست هارو پیدا نکردید ، میتونید از ایزار هایی مانند inspect element یا firebug استفاده کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اين نسيمه يا كوداك ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من حدس زدم نسیم هستش ، البته اگر توی سورس سایت رو هم نگاه کنید ، فونتی با نام "zNasim" ثبت شده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اين كدي كه دادي رو تو استايل كپي كردم اما اتفاقي نيفتاد

فونت تغيير نكرد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فونت رو به 3 فرمت ttf , truetype , eot تبدیل کرده اید ؟ درست آدرس فونت هارو در @font-face دادید ؟

کد مشکلی نداره و استاندارد هستش ، البته css به کد های جلوتر اولویت میده ، یعنی اگر در کلاس پست ها ، فونت رو برابر تاهوما قرار داده باشید ، دیگه این دستور شما تاثیری نداره

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فونت يك قسمتيه ttf چطوري بايد سه قسمتيش كنم ؟

كلاس پست ها تو فايل استايله ؟

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بلی ، کلاس پست ها توی فایل استایل میباشد

شما باید با استفاده از ابزار های آنلاین ، فونت رو تبدیل کنید :

http://www.fontsquirrel.com/fontface/generator

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط pouyarostami
      سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان عزیز
      بنده تو قالبم از فونت فارسی استفاده کردم ولی متاسفانه اعدادش فارسی نمیشه در صورتی که سایتهای مشابه با همین فونت اعداشون فارسی هستش
      لطفا راهنمایی میکنید ؟
    • توسط Ehsan_wp-parsi
      سلام

من این افزونه را نصب کردم

روی قالب سایتم (/yweb.pergig.ir) فقط فونت تیترها را تغییر میدهد ولی فونت متن را تغییر نمیدهد (یک قالب دیگه را امتحان کردم روی آن قالب مشکلی نداشت ولی روی قالب دلخواهم این مشکل را دارد)

فونت متن را wyekan است ولی این فونت در css وجود ندارد تا دستی عوضش کنم

چه کار کنم تا روی این قالب فونت متن تغییر کند؟ 
    • توسط ghorbanih91
      سلام دوستان
      یه فونت رو میخوام توی قالب ووهو بزارم.فونت رو کپی میکنم دستور فونت فیس رو هم قرار میدم اما فونت نشون داده نمیشه.
      کسی هست یه نگاهی بندازه؟
    • توسط Pluto65
      سلام
      وردپرس 4.8.1 دارم و افزونه پارسی دیت را نصب کرده ام.این افزونه، ابزارکی به نام "بایگانی تاریخ خورشیدی" دارد که تاریخ را به شمسی تبدیل می کند اما فونت نمایش اعداد در آن با فونت اصلی سایت منطبق و هماهنگ نیست.
      برای سایت از فونت "یکان" استفاده کرده ام و در تمام سایت این فونت اعمال شده اما در این ابزارک اعمال نمی شود.
      لازم به ذکر است با افزونه جلالی هم تست کردم و همین مشکل در آن جا هم وجود داشت.

برای حل مشکل، راهنمایی بفرمایید .

• توسط taha1414
      باسلام خداقوت
      بنده سایتی با قالب صحیفه - از یکی از سایت های دانلود رایگان-  راه اندازی کردم. ووکامرس هم نصب کردم
      حالا چند مشکل دارم که واقعا عاصی شدم و هر کار کردم درست نشد و حتی سایتی که قالب رو گرفتم هم جواب درست حسابی ندادن... / ضمنا از چند سایت دیگه هم قالب رو گرفتم ولی باز نشد.
      1. فونت های فارسی موجود در قالب کار نمی کنند؟
      2.در نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اول نمایش درست و ارایشی ندارد؟
      3.تصاویر هم گاهی لود نمی شود؟

سایت مورد نظر: tolidemihan.ir
      باتشکر از پاسخ هایتان...