the-master

مشکل تاریخ شمسی در سایت مپ

6 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام خدمت تمامی اساتید

بنده افزونه fv player رو برای پخش ویدیو هام نصب کردم و گزینه داره برای ایجاد ویدیو سایت مپ و به خوبی کار می کنه اما الان مشکل اینجاست گوگل سرچ کنسول به فرمت تاریخ گیر داده و ارور invalid date داده تاریخ به این صورت ثبت شده 1397-06-12 00:45 که به صورت شمسی هست و متاسفانه گوگل فقط تاریخ میلادی رو قبول می کنه ،من افزونه جلالی برای تاریخ شمسی استفاده می کنم.راهی وجود داره که تاریخ پست هام به صورت میلادی در بیاد اما بقیه قسمت ها به صورت شمسی باشه یا اصلا امکانش هست که قسمت pub date (تاریخ انتشار) از قسمت ویدیو سایت مپ حذف بشه / با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اساتید کسی راهکاری نداره؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

از چه افزونه شمسی سازی استفاده می کنید و آدرس افزونه پلیر رو هم بفرستید اینجا تا بررسی کنیم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز الان با ابزار تست schema گوگل تست کردم می بینم کلا با تاریخ ها مشکل داره (عکس رو خدمتت پیوست کردم)

از افزونه جلالی استفاده می کنم

پلیر وردپرس هم در مخزن وردپرس موجوده:

https://fa.wordpress.org/plugins/fv-wordpress-flowplayer

sa.JPG

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب مشکل این هست که اون افزونه از تابعی استفاده میکنه که جلالی داره اون رو توی خروجی فارسی میکنه

باید با یکسری شرط وشروط درستش کرد ما چون با جلالی خیلی وقته زیاد کار نکردم نمیتونم خیلی کمکتون کنم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 10/15/2018 at 09:45، Morteza گفته است :

خب مشکل این هست که اون افزونه از تابعی استفاده میکنه که جلالی داره اون رو توی خروجی فارسی میکنه

باید با یکسری شرط وشروط درستش کرد ما چون با جلالی خیلی وقته زیاد کار نکردم نمیتونم خیلی کمکتون کنم

خب اگر تابعی از دیگر افزونه های شمسی ساز دارید ممنون می شم راهنمایی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط saeidaspr
      با سلام. 
      موقع نصب ورژن 5.2.1 (از مخزن اصلی وردپرس گرفتم) پس از ورود اطلاعات دیتابیس و ارسال، با این خطا مواجه میشم:
      "سایت با مشکلات فنی دچار شده است"
      ورژن php در هاست اشتراکی 7.3 هست .. مورد دیگه ای به ذهنم نمیرسه برای تنظیم. لطفا راهنمایی کنید.
      با تشکر
    • توسط s.koohfar
      سلام.
      سایت مپ من که از طریق یوست فعال بود از کار افتاده و وقتی تست میگیرم این خطا رو میده:
      This page contains the following errors:
      error on line 2 at column 6: XML declaration allowed only at the start of the document Below is a rendering of the page up to the first error.
      کسی میتونه کمکم کنه ؟
    • توسط hossein173
      سلام
      .چگونه پیغام Submitted URL marked ‘noindex’ را در گوگل کنسول برطرف کنم؟
    • توسط Negar7
      سلام یه مشکلی با نقشه سایتم پیدا کردم هر سایتی رو گشتم راهکار درست نبود
      اسکرین شات error سایت مپ رو بارگذاری کردم لطفا ببینید و دوستانی که راهکار رو میدونن ممنون میشم کمکم کنن

پی نوشت: من از افزونه yoast پرمیوم دارم استفاده میکنم. 
      پی نوشت 2: فایل فانکشن رو هم چک کردم فاصله ای نبود که بر دارم.

• توسط ach1992
      سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
      من پیامی از سرچ کنسول گوگل دریافت کردم که گفته سایت شما هک شده ولی صفحاتی رو که برای این مورد ارائه داده همشون مربوط به چند تا پست هستند و نمیدونم باید چیکار کنم.
      متن کامل پیام رو اینجا برای شما میذارم لطفا اگر کسی میتونه کمک کنه با تشکر
      Hacked content detected on http://zist-fan.ir/
      To: Webmaster of http://zist-fan.ir/,
      Google has detected that your site has been hacked by a third party who added hidden or cloaked content on some of your pages. This critical issue utilizes your site’s reputation to show potential visitors unexpected or harmful content on your site or in search results. It also lowers the quality of results for Google Search users. Therefore, we recommend you remove the hacked content from your site as soon as possible. If you remove the spam, our system will automatically reflect these changes as we update our index.
      Following are one or more example URLs where we found pages that have been compromised. Review them to gain a better sense of where this hacked content appears. The list is not exhaustive.
      https://zist-fan.ir/%D9%85%D9%85%D9%86%D9%88%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%BA%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84%D9%85/
      https://zist-fan.ir/%D9%85%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%D9%84%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A8%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C/
      https://zist-fan.ir/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%86-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%A8%DB%8C/
      Here’s how to fix this problem:
      1 Look for pages or directories on your site that have been compromised
      To help start your investigation, review the example URL(s) where we found pages that have been compromised. Be sure to check your entire site, including the homepage, for any unfamiliar content that could have been added. The malicious code might be placed in HTML, JavaScript, or other files on your site. It can also be hidden in places you might overlook, such as server configuration files (e.g. .htaccess file) or other dynamic scripting pages (e.g. PHP, JSP).
      2 Use the Fetch as Google tool to isolate the malicious content
      Because some pages can appear one way to a user and another way to Google crawlers, you can use the Fetch as Google tool to reveal some kinds of hacking. Enter URLs from your site in the tool to see the pages as Google sees them. If the page has hidden hacked content, the tool can reveal that content.
      Fetch as Google 3 Remove all malicious content
      You can also contact your hosting provider and ask them for assistance. If you’re having trouble identifying and removing all the content on your site that is compromised, consider restoring an older backed-up version of your site.
      4 Secure your site from any future attacks
      Identify and fix vulnerabilities that caused your site to be compromised. Change passwords for administrative accounts. Consider contacting your hosting service to get help with the issue.