رفتن به مطلب

مشکل آمار Cystats

پست های پیشنهاد شده

پیشنهاد میدم از این افزونه استفاده نکنید...

افزونه ی استانداردی نیست...

افزونه آماره آقا مصطفی هم بد نیست میتونید از اون استفاده کنید... و یا نه از گوگل آنالیکت هم خیلی خوبه

لینک به ارسال

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-statistics/

http://www.google.com/analytics/

لینک به ارسال

تشکر دوست عزیز ولی من افزونه cystats پاک میکنم بجاش افزونه ای که معرفی کردین رو نصب میکنم

سایت نصفه بالا میاد چیکار کنم من زیاد وارد نیستم میشه کمک کنید سایتم با افزونه ای که گفتین کار کنه.

لینک به ارسال

تشکر دوست عزیز ولی من افزونه cystats پاک میکنم بجاش افزونه ای که معرفی کردین رو نصب میکنم

سایت نصفه بالا میاد چیکار کنم من زیاد وارد نیستم میشه کمک کنید سایتم با افزونه ای که گفتین کار کنه.

فکر کنم باید کد افزونه را در سایدبار قرار بدید...

تا کامل سایت لود بشه.هنوز داره از پلاگین cystats میخوتنه که حذفش کردید.

لینک به ارسال

افزونه ایی که پاک می کنید تعدادی کد آماده در سایدبارتان داره مانند

<?php cystats_countUsersOnline(); ?>
<?php cystats_countPosts($showmode=true); ?>
<?php cystats_countComments($showmode=true); ?>
<?php cystats_countFeedreadersToday($showmode=true); ?>
<?php cystats_getSearchengineRefererCount($showmode=true );?>
<?php cystats_countVisits(all); ?>
<?php cystats_countLinks($showmode=true); ?>

و به طور کلی هر کدی که در آن cystats را دارد باید حذف کنید و کدهای مشابه را از برگه readme.txt یا پنل افزونه wp-statistics دریافت کنید و جایگزین نمایید

مشکل خطا در آمار مربوط به افزونه نبوده و در افزونه جدید هم این مشکل را خواهید داشت که ظاهرا دوستان در آپدیت بعدی افزونه که قبل از پایان سال منتشر خواهد شد این ایراد را برطرف کرده اند

لینک به ارسال

افزونه ایی که پاک می کنید تعدادی کد آماده در سایدبارتان داره مانند

<?php cystats_countUsersOnline(); ?>
<?php cystats_countPosts($showmode=true); ?>
<?php cystats_countComments($showmode=true); ?>
<?php cystats_countFeedreadersToday($showmode=true); ?>
<?php cystats_getSearchengineRefererCount($showmode=true );?>
<?php cystats_countVisits(all); ?>
<?php cystats_countLinks($showmode=true); ?>

و به طور کلی هر کدی که در آن cystats را دارد باید حذف کنید و کدهای مشابه را از برگه readme.txt یا پنل افزونه wp-statistics دریافت کنید و جایگزین نمایید

مشکل خطا در آمار مربوط به افزونه نبوده و در افزونه جدید هم این مشکل را خواهید داشت که ظاهرا دوستان در آپدیت بعدی افزونه که قبل از پایان سال منتشر خواهد شد این ایراد را برطرف کرده اند

من single.php و index.php رو ضمیمه کردم کد هارو برام جایگزین میکنید من کاری که گفتین رو کردم ولی بازو سایت بالا نمیاد.

لطفا برام انجام بدین.

index.php

single.php

لینک به ارسال

چند خط آخر فایل error_log رو از سایتتون اینجا قرار بدید تا بهتون بگیم این کدها رو از کجا باید حذف کنید.

لینک به ارسال

فایل linei.php , line2.php فاییل های سایدبار قالبند

من قبلا روی این قالب کار کردم درسته؟

در فایل index.php یا header.php هم یک خط کد کوتاه از افزونه وجود داره

لینک به ارسال

wp-statisticsهم چیز خوبی نیست ولی دیگه چاره ای نسیت

دو تا مسئله است یکی اینه که وردپرس برای هر کوئری بیش از یک پاسخ ارسال می کنه که باعث سخت شدن کار محاسبه آمار می شه (البته بیشتر این اتفاق بخاطر کوئری های ریست نشده و موازی قالبه و مشکل از افزونه نیست بلکه قالب مشکل ساز برای افزونه می شود) و دومین مسئله میزان کار آیایی و اهمیت نمایش آمار دقیقه اغلب مشتریانی که باهاشون برخورد داشتم مصر بودند هر آی پی را بیشتر از یکبار در هر صفحه نشمریم که هم خودش کلی محاسبه ایجاد می کنه و هم از ریشه اشتباهه چون کسی تعهد نداده از سیستمش فقط خودش وارد یک سایت بشه یا اگر من این پست را ده بار باز کردم و خواندم چرا باید در آمار یکبار تلقی بشه به نظر من بجای دقیق شدن در اینگونه آمار اطلاعات گوگل آنالیز را بخوانید و محتوای خود را ارتقا دهید تا آمار به مرور رشد خود را بکند

لینک به ارسال

چند خط آخر فایل error_log رو از سایتتون اینجا قرار بدید تا بهتون بگیم این کدها رو از کجا باید حذف کنید.

اینم ارور

[14-Jan-2013 13:26:12 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function wp_statistics_useronline() in /home/persianf/public_html/wp-content/themes/persian-film/right-sidebar.php on line 33
[14-Jan-2013 13:26:12 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function wp_statistics_useronline() in /home/persianf/public_html/wp-content/themes/persian-film/right-sidebar.php on line 33
[19-Jan-2013 07:47:16 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function cystats_countHits() in /home/persianf/public_html/wp-content/themes/WordPress-Theme-SazMusic-Tak-Graphic.Com_/line1.php on line 46
[19-Jan-2013 07:47:16 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function cystats_countHits() in /home/persianf/public_html/wp-content/themes/WordPress-Theme-SazMusic-Tak-Graphic.Com_/line1.php on line 46
[19-Jan-2013 07:47:17 UTC] PHP Fatal error: Call to un

لینک به ارسال

این خطا ها هنگام افزونه غیر فعال بوده رخ داده است

آدرس سایت؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...