رفتن به مطلب

15 پر تشکر ترین کاربران این انجمن!

پست های پیشنهاد شده

یک فکر جالبی به سرم زد. گفتم بیام توی لیست برترین ارسال کنندگان انجمن ببینم و هر کسی که نسبت تشکرش به مطالب ارسال شده بیشتر باشه رو اینجا ترتیب کنم!!!

البته این اسامی فقط توی 15 نفر اول اون لیست هست... دوستانی که توی اون قسمت نیستند(15 تای اول) منو ببخشند چون این کار تقریبا غیر ممکنه تا همه رو ببینم...

امتیاز با فرمول تعداد تشکر تقسیم بر تعداد ارسال بدست اومده...

1. shahab2005 : 3.0898
  2. NESTED :2.9876

3. Saeed Fard :2.9628

4. rezaonline :2.8167

5. imanfakhar :2.5967

6. oMid : 2.5907

7. Parsa : 2.5642

8. مرتضی نظری :2.1117

9. سعید حسینی :2.1109

10. Amir. : 1.9413

11. Morteza : 1.5966

12. arman100000 :1.5180

13. Mostafa :1.4257

14. سعید شعبانی : 0.6469

15. Sgwgo : 0.4090

دوستان این بر طبق عکس زیر هست... و ممکنه در آینده اینگونه نباشه!!!

post-41-0-70562300-1358584242_thumb.png

موفق و موید باشید

• امتیاز 18
لینک به ارسال

نمردیم و یه جا یه چیزی شدیم :)

یادم باشه شبی که میرم خواستگاری ، این صفحه رو پرینت کنم با خودم ببرم شاید فرجی شد :wub:

• امتیاز 15
لینک به ارسال

نمردیم و یه جا یه چیزی شدیم :)

یادم باشه شبی که میرم خواستگاری ، این صفحه رو پرینت کنم با خودم ببرم شاید فرجی شد :wub:

اختیار دارید رضا جان ما با بودن افرادی مثل شما در این انجمن واقعا افتخار میکنیم.

• امتیاز 8
لینک به ارسال

من هم که در این لیست هستم فکر می کنم لیاقتش رو ندارم بهتر از من توی این انجمن بسیار زیاد هستند

• امتیاز 9
لینک به ارسال

به به به این لیست !!0.645

به نظرم اقا مرتضی باید دست بکار شن و زود تر این مدیر بخش هارو انتخاب کنن !! خخخخخخخخخ

ویرایش شده توسط honda.moji
  • امتیاز 4
لینک به ارسال

مرتضی ، پولاتو رو کن ، برای هرکدوممون یه چیزی بخر دیگه !

مثلا نفر سوم یه پراید بده بره کیفشو بکنه :rolleyes:

• امتیاز 8
لینک به ارسال

واسه نفر هفتم هم یه لپ تاپ بخر!!!! ;)

• امتیاز 7
لینک به ارسال

آقا ما رو فراموش کردین ها :

در حال حاضر :

• تعداد ارسال ها 177
  • 549 تشکر

:P :P :P

ولی واقعاً نباید زحمت دوستانی که همیشه در صحنه هستند !! و پاسخ کاربران رو به سرعت میدن فراموش کرد . اسم نمیبرم ولی هستند دوستانی که تعداد ارسالهاشون واقعاً بالاست و فقط در این مدت جواب سوالات بقیه رو بدون چشمداشت دادند .

ویرایش شده توسط shahab2005
  • امتیاز 10
لینک به ارسال

شهاب جان گفتم که اینو از توی لیستی که گفتم گرفتم.اما چشم الان شمارو هم اضافه میکنم.عزیزی!

• امتیاز 5
لینک به ارسال

خخخخخخ !! آقا برا اونا که تو لیست نیستن ولی هستن هم یه جایزه بگیر که نا امید نشن !!!

جایزه من یه قالب اختصاصی + دامین + هاست و ارز + فروشگاه + و هزارن جوایز ارزشمند دیگر !! !! نه شوخی کردم !

خدایی دمه همتون گرم ... بازم از این طرح ها بدید !

• امتیاز 2
لینک به ارسال

بوس به همگی . . . . حالا به نفر اول چی میدن؟

مرتضی جون به نفر هفتم طبق گفته خودت لپ تاپ میدن اما به نفر هشتم چیزی نمیرسه . شرمنده دیگه . . :blink:

• امتیاز 3
لینک به ارسال

پارسا لپ تاپ نمیخواد!!!!! میده به من!!!

نفر اول چون از همه بالاتر هست،بایستی الگو بشه و دست تو جیب بذاره و خرج کنه برای دیگران!!!!! :P

• امتیاز 5
لینک به ارسال

من رو هم فکر کنم جا انداختید :P پنجم بشم فکر کنم :rolleyes:

456 تقسیم بر 173 میشه 2.635

-----------------------------------------------------------

ما لپ تاپ نمیخوایم :wub: قالب اختصاصی هم نمیخوایم :wub: پراید هم نمیخوایم :wub: همین که این انجمن به این گلی و مدیرای خیلی گل تری رو داریم خیلی هم عاااالیه ! یکه ! ارزشش ار همه اینها بیشتره

ولی اگر این انجمن تا 1-2 سال دیگه به همین روال پیش بره و همیشه به این فعالی باشه به یکی از بهترین انجمن های پارسی تبدیل میشیم ( ایشالله the best of the best بشیم :D )

• امتیاز 7
لینک به ارسال

مرتضی ، پولاتو رو کن ، برای هرکدوممون یه چیزی بخر دیگه !

مثلا نفر سوم یه پراید بده بره کیفشو بکنه :rolleyes:

پراید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مگه از جون خودت سیر شدی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! میگن اقا محمد خان ... بود کی بود !!! به اندازه پراید ادم نکشته :D:P

• امتیاز 3
لینک به ارسال

دوستان شاید قبول داشته باشند که محتویات این تاپیک اگر در حد فان باشه پذیرفتنیه - اما اگر بعضی از دوستان درگیر این کورس ومسابقه بشن، این فروم هم عاقبتش مانند سایت هایی میشه که تمام تلاششون برای گوگل و رنکینگ اونه

متاسفانه برخی از دوستان به شدت درگیر این رنکینگ داخلی هستند، بطوریکه در پاسخ به سوالات، از هیچ پاسخ بی ربط و تست نشده ایی دریغ ندارند. اینو میتونید با مشاهده ی پاسخ تاپیک های مختلف درک کنید. خواهش می کنم کمی فنی تر باشیم.

• امتیاز 10
لینک به ارسال

isk جان من نمیدونم اسم شما چیه. ولی عزیز توی هر محیطی یک قسمت باید برای تخلیه (حتی کوچک) باشه... وگرنه این رتبه ها و رنکینگ ها هیچ یک هیچ تاثیری نداره که هیچ، هیچ فایده ای هم نداره...

اینجا همه دوست هستیم و داریم کمی با یکدیگر شوخی و مزاح میکنیم...

فنی بودن این نیست که بشیم چوب خشک!

• امتیاز 8
لینک به ارسال

حرف دوستمون isk - (امید؟)

در جمله اولش نبود. در جمله های بعدی بود که کاملا صحیح هست. منظور ایشون ایجاد محتوا و پاسخدهی اصولی در انجمن بود.

امیدوارم انجمن در ادامه هم با همین انرژی جلو بره.

• امتیاز 7
لینک به ارسال

خب مطمعنا دوستان اکثرا اگر برای پاسخ گویی میان برای ایجاد مطالب حرفه ای تر میان و کمک به دیگران یکی از اهداف شون هست... فکر نکنم یک کاربر پاسخگو پیدا کنیم که برای این عناوین بیاد توی انجمن

• امتیاز 6
لینک به ارسال

خب مطمعنا دوستان اکثرا اگر برای پاسخ گویی میان برای ایجاد مطالب حرفه ای تر میان و کمک به دیگران یکی از اهداف شون هست... فکر نکنم یک کاربر پاسخگو پیدا کنیم که برای این عناوین بیاد توی انجمن

نه کی گفته ؟

خودتو نیگا نکن بره این اهداف خداپسندانه میای

الآن من همه هدفم این بود که بیام تو این لیست اول بشم که بهم پراید بدین اما نشدم پراید هم پرید :((

همچین داره گرون میشه آخرش سر از مریخ در میاره ماهم که بی نصیب میشیم :D

ولی جدا از شوخی دستِ همتون درد نکنه کارِ همه عالیه

این همه انجمن میرم خداییش هیچ جا مثل اینجا نیست مخصوصن اینتکه با موبایل میای هیچ مشکلی نداره و خوراکه خودمه :x

• امتیاز 7
لینک به ارسال

نمیدونم چرا foot_foot_step.pngمن اون جوری اومد وسط :D

من که دارم کنار شما چیزها یاد میگیرم

امیدوارم همیشه خوب و موفق باشید

• امتیاز 7
لینک به ارسال

برو بچ یه تاپیک اسپم خونه بزنم ؟ مدیرا هم کاری کنن که پست هاش خونده نشه !! بابا دق کردیم اینجا حداقل با 4 نفر صحبت منیم باهاش اشنا شیم با هم صحبت کنیم نه ؟!

• امتیاز 1
لینک به ارسال

کلا بحث اسپم ممنوع هست.

بحث ازاد هم دارای قوانین خودش هست.

فعلا برنامه ایی برای همچین موردی نداریم چون برای همچین چیزی مجبوریم بخش جدید درست کنیم که منتفی هست.

این تاپیک هم بهتره بسته بشه دیگه رفت روی اسپم.

موفق باشید

• امتیاز 3
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...