zahra_95

مدیریت پایگاه داده

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و وقت بخیر

من در سایتم یک فرم استخدام دارم. که هر لحظه رکورد هاش بیشتر میشه و همچنین نمیخوام این اطلاعات روی پایگاه داده هاست ذخیره بشه و سنگین بشه.

میخواستم بدونم امکانش هست اطلاعات فرم رو در یک پایگاه داده دیگه ذخیره کنم؟ مثلا پایگاه داده ای که روی سیستم خودم از قبل درست کردم.

یا اینکه بعد از پر شدن فرم مستقیم خروجی بگیرم و دیگه روی پایگاه داده وردپرس ذخیره نشه؟ و در کل هر ایده ای که باعث بشه اطلاعات کمتری روی دیتابیس وردپرس ذخیره بشه

خیلی ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، zahra_95 گفته است :

سلام و وقت بخیر

من در سایتم یک فرم استخدام دارم. که هر لحظه رکورد هاش بیشتر میشه و همچنین نمیخوام این اطلاعات روی پایگاه داده هاست ذخیره بشه و سنگین بشه.

میخواستم بدونم امکانش هست اطلاعات فرم رو در یک پایگاه داده دیگه ذخیره کنم؟ مثلا پایگاه داده ای که روی سیستم خودم از قبل درست کردم.

یا اینکه بعد از پر شدن فرم مستقیم خروجی بگیرم و دیگه روی پایگاه داده وردپرس ذخیره نشه؟ و در کل هر ایده ای که باعث بشه اطلاعات کمتری روی دیتابیس وردپرس ذخیره بشه

خیلی ممنون

1.بستگی به طراحی جداول مربوط به فرم استخدامتون اگه درست طراحی شده باشن تا رکوردهای میلیونی هم نباید مشکل داشته باشین

2.میتونین خروجی بگیرین و منتقلش کنین به پایگاه دیگه
3. میتونین بجای ذخیره در دیتابیس ایمیل کنین فرمها رو به ایمیلتون مثل contact form 7

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری